Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Polska | 600 m (14-15 lat) | opłacono on-line | |
2 | Bobrownicka Julia | Braniewo | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Miejskie Nr 2 w Braniewie | opłacono on-line |
3 | Zieliński Igor | Dzierzgoń | Polska | 600 m (14-15 lat) | szkoła podstwowa w Bągarcie | opłacono on-line |
4 | Stepaniuk Michał | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sp. 12 Elbląg | opłacono on-line |
5 | Bogdański Nikodem | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sp. 12 Elbląg | opłacono on-line |
6 | Wasiak Amelia | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 19 | opłacono on-line |
7 | Janowski Aleksander | Elblag | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
8 | Lompert Miłosz | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
9 | Kryszylowicz Jan | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
10 | Lipski Olek | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
11 | Kazimierowicz Joanna | Elblag | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp18 Elbląg | opłacono on-line |
12 | Mikula Alicja | Elblag | Polska | 100 (3-4 lata) | opłacono on-line | |
13 | Raniszewska Nina | Elblag | Polska | 300 m (9-11 lat) | limit osiągnięty | |
14 | Mrozowicz Wojciech | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | Uks Olimpia judo Elblag | opłacono on-line |
15 | Radziul Mateusz | Elblag | Polska | 600 m (14-15 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
16 | Radziul Maciej | Elblag | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
17 | Borkowska Patrycja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
18 | Matuszak Aniela | ELbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
19 | Matuszak Sara | ELbląg | Polska | 100 (3-4 lata) | opłacono on-line | |
20 | Gomułka Maja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
21 | Targoński Szymon | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 9 | opłacono on-line |
22 | Żmijewski Michał | ELBLĄG | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szkola Nr 25 | opłacono on-line |
23 | Stóff Dominika | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | TOMITA | opłacono on-line |
24 | Stóff Kacper | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
25 | KOZAK LENA | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
26 | Klucznik Maciej | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | szkoła podstawowa nr 11 | opłacono on-line |
27 | Zydlewski Piotr | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
28 | Janik Gabriela | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | YanikY | opłacono on-line |
29 | Janik Bogna | Elbląg | Polska | 100 (3-4 lata) | YanikY | opłacono on-line |
30 | Sokołowski Oskar | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
31 | Cielesz Izabela | ELBLĄG | Polska | 400 m (12-13 lat) | MKS Truso | opłacono on-line |
32 | Leśniak Wiktoria | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
33 | Śledź Kacper | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła nr 16 | opłacono on-line |
34 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
35 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
36 | MAZUR SZYMON | ELBLĄG | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 9 | opłacono on-line |
37 | MAZUR JULIA | ELBLĄG | Polska | 100 (3-4 lata) | PRZEDSZKOLE 23 | opłacono on-line |
38 | Żmijewski Marcel | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Żmijka | opłacono on-line |
39 | Bogusławski Stanisław | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szwagry Team | opłacono on-line |
40 | Wandyk Milan | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
41 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
42 | Łuszkiewicz Sebastian | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
43 | Małczyński Maciej | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
44 | Małczyński Mateusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
45 | Bołtryk Tymoteusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | wikingowie.elblag.pl | opłacono on-line |
46 | Bołtryk Juliusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | wikingowie.elblag.pl | opłacono on-line |
47 | Bołtryk Gracjan | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | wikingowie.elblag.pl | opłacono on-line |
48 | Głowacki Sebastian | Elbląg | Polska | 600 m (14-15 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
49 | Pielak Zuzanna | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
50 | Zawisza Emilia | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
51 | Zawisza Miłosz | Elbląg | Polska | 600 m (14-15 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
52 | MIKUŁOWSKA MAJA | ELBLĄG | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
53 | Wójcik Maciej | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
54 | Wójcik Jakub | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line |
55 | Kaśkiewicz Hania | Elbląg | Polska | 100 (3-4 lata) | Przedszkole nr 15 w Elblągu | limit osiągnięty |
56 | Kaśkiewicz Karol | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 15 w Elblągu | limit osiągnięty |
57 | Milewska Alicja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
58 | Skowrońska Gabrysia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
59 | Skowroński Janek | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
60 | Skowroński Julian | Elbląg | Polska | 100 (3-4 lata) | opłacono on-line | |
61 | Karaś Jagoda | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
62 | Głuchowska Hanna | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
63 | Głuchowski Hubert | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
64 | Stefanowicz Jan | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 33 | opłacono on-line |
65 | Miaśkiewicz Hubert | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | Szkoła nr 21 w Elblągu | opłacono on-line |
66 | Magoń Dominik | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
67 | Magoń Natalia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
68 | Grablewski Fabian | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
69 | Grablewskska Kornelia | Elbląg | Polska | 100 (3-4 lata) | Przedszkole Niepubliczne Wiki w Elblągu | opłacono on-line |
70 | Giedziun Aleksander | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
71 | Giedziun Antonina | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
72 | Jaskuła Mateusz | ELBLĄG | Polska | 600 m (14-15 lat) | opłacono on-line | |
73 | Rutkowski Błażej | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
74 | Zieliński Daniel | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu | opłacono on-line |
75 | Zieliński Hubert | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Nr 24 w Elblągu | opłacono on-line |
76 | Zieliński Franciszek | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | limit osiągnięty | |
77 | Karaś Agata | Elbląg | Polska | 100 (3-4 lata) | opłacono on-line | |
78 | Leśniewska Małgorzata | Elbląg | Polska | 600 m (14-15 lat) | MKS Truso Elbląg | limit osiągnięty |
79 | Kamiński Henio | Elbląg | Polska | 100 (3-4 lata) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta | opłacono on-line |
80 | Kamiński Błażej | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta | opłacono on-line |
81 | Perucki Łukasz | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
82 | Frankowski Arkadiusz | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
83 | Kwapiszewska Basia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
84 | Radzikowska Karolina | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
85 | Talaśka Bartłomiej | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
86 | Talaśka Maja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 4 Elbląg | opłacono on-line |
87 | Oman Adrian | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr17 | opłacono on-line |
88 | Rusinowski Mateusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
89 | Strzelczyk Olivia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | szkoła podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
90 | Wojtkowska Aleksandra | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Niepubliczne Przedszkole Mały Geniusz | opłacono on-line |
91 | Serafin Leon | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
92 | Serafin Nikodem | Elbląg | Polska | 100 (3-4 lata) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
93 | Makowska Maria | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
94 | BiedrzyckI Remigiusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
95 | Kiejdo Franciszek | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
96 | Kiejdo Jan | Elbląg | Polska | 100 (3-4 lata) | Przedszkole nr 4 im. Jacka i Agatki w Elblągu | opłacono on-line |
97 | Gromulska Alicja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 8 w Elbląg | opłacono on-line |
98 | Sar Mateusz | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | opłacono on-line | |
99 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
100 | Wiklińska Patrycja | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17567