Mini Bieg Piekarczyka - VI Enduro Kid
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gromulska Alicja Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 8 w Elbląg opłacono on-line
2 Kiejdo Jan Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole nr 4 im. Jacka i Agatki w Elblągu opłacono on-line
3 Kiejdo Franciszek Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu opłacono on-line
4 BiedrzyckI Remigiusz Elbląg 300 m (9-11 lat) Sp 16 Elbląg opłacono on-line
5 Makowska Maria Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
6 Serafin Nikodem Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole Akademia Krasnoludków opłacono on-line
7 Serafin Leon Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Akademia Krasnoludków opłacono on-line
8 Wojtkowska Aleksandra Elbląg 200 m (5-8 lat) Niepubliczne Przedszkole Mały Geniusz opłacono on-line
9 Strzelczyk Olivia Elbląg 200 m (5-8 lat) szkoła podstawowa nr 15 w Elblągu opłacono on-line
10 Rusinowski Mateusz Elbląg 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
11 Oman Adrian Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr17 opłacono on-line
12 Talaśka Maja Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 4 Elbląg opłacono on-line
13 Talaśka Bartłomiej Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 15 Elbląg opłacono on-line
14 Kraszewski Filip Malbork 400 m (12-13 lat) SP 5 Malbork opłacono on-line
15 Kraszewska Pola Malbork 300 m (9-11 lat) SP 5 Malbork opłacono on-line
16 Radzikowska Karolina Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 18 Elbląg opłacono on-line
17 Radziul Maciej Elblag 300 m (9-11 lat) SP 19 Elbląg opłacono on-line
18 Radziul Mateusz Elblag 600 m (14-15 lat) SP 19 Elbląg opłacono on-line
19 Kwapiszewska Basia Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 15 Elbląg opłacono on-line
20 Frankowski Arkadiusz Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 15 Elbląg opłacono on-line
21 Perucki Łukasz Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
22 Kamiński Błażej Elbląg 200 m (5-8 lat) Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta opłacono on-line
23 Kamiński Henio Elbląg 100 (3-4 lata) Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta opłacono on-line
24 Leśniewska Małgorzata Elbląg 600 m (14-15 lat) MKS Truso Elbląg
25 Karaś Agata Elbląg 100 (3-4 lata) opłacono on-line
26 Mrozowicz Wojciech Elblag 200 m (5-8 lat) Uks Olimpia judo Elblag opłacono on-line
27 Stankiewicz Mikołaj Gronowo Górne 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
28 Zieliński Franciszek Elbląg 300 m (9-11 lat)
29 Zieliński Hubert Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Nr 24 w Elblągu opłacono on-line
30 Zieliński Daniel Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu opłacono on-line
31 Raniszewska Nina Elblag 300 m (9-11 lat)
32 Rutkowski Błażej Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
33 Jaskuła Mateusz ELBLĄG 600 m (14-15 lat) opłacono on-line
34 Giedziun Antonina Elbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
35 Giedziun Aleksander Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
36 Grablewskska Kornelia Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole Niepubliczne Wiki w Elblągu opłacono on-line
37 Grablewski Fabian Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 15 Elbląg opłacono on-line
38 Magoń Natalia Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line
39 Magoń Dominik Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line
40 Surdykowska Martyna Sopot 300 m (9-11 lat) EllaRe opłacono on-line
41 Gołaś Natalia Gdynia 300 m (9-11 lat) Sp 7 Sopot opłacono on-line
42 Miaśkiewicz Hubert Elbląg 400 m (12-13 lat) Szkoła nr 21 w Elblągu opłacono on-line
43 Stefanowicz Jan Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 33 opłacono on-line
44 Głuchowski Hubert Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 1 Elbląg opłacono on-line
45 Głuchowska Hanna Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Akademia Krasnoludków opłacono on-line
46 Krol Jan Gronowo Gorne 300 m (9-11 lat) mBank opłacono on-line
47 Karaś Jagoda Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
48 BRZOZOWSKI HUBERT PRZEZMARK 100 (3-4 lata) opłacono on-line
49 BRZOZOWSKA HANNA PRZEZMARK 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
50 Skowroński Julian Elbląg 100 (3-4 lata) opłacono on-line
51 Skowroński Janek Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line
52 Skowrońska Gabrysia Elbląg 200 m (5-8 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line
53 Milewska Alicja Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
54 Kaśkiewicz Karol Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 15 w Elblągu
55 Kaśkiewicz Hania Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole nr 15 w Elblągu
56 Wójcik Jakub Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
57 Wójcik Maciej Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 19 Elbląg opłacono on-line
58 MIKUŁOWSKA MAJA ELBLĄG 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
59 Zawisza Miłosz Elbląg 600 m (14-15 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
60 Zawisza Emilia Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
61 Pielak Zuzanna Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
62 Głowacki Sebastian Elbląg 600 m (14-15 lat) SP 19 Elbląg opłacono on-line
63 Bołtryk Gracjan Elbląg 300 m (9-11 lat) wikingowie.elblag.pl opłacono on-line
64 Bołtryk Juliusz Elbląg 300 m (9-11 lat) wikingowie.elblag.pl opłacono on-line
65 Bołtryk Tymoteusz Elbląg 300 m (9-11 lat) wikingowie.elblag.pl opłacono on-line
66 Mikula Alicja Elblag 100 (3-4 lata) opłacono on-line
67 Małczyński Mateusz Elbląg 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
68 Małczyński Maciej Elbląg 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
69 Piasta Nikola Elbląg, pow. Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
70 Piasta Błażej Elbląg, pow. Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
71 Kazimierowicz Joanna Elblag 300 m (9-11 lat) Sp18 Elbląg opłacono on-line
72 Łuszkiewicz Sebastian Elbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
73 Chojecka Anita Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
74 Sztajnke Marek Kwietnik 300 m (9-11 lat) Sp 21 Elbląg opłacono on-line
75 Wandyk Milan Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu opłacono on-line
76 Bogusławski Stanisław Elbląg 200 m (5-8 lat) Szwagry Team opłacono on-line
77 Żmijewski Marcel Elbląg 300 m (9-11 lat) Żmijka opłacono on-line
78 Lubański Wiktor Gronowo Górne 300 m (9-11 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
79 Buczkowski Aleksander Gronowo Elbląskie 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
80 MAZUR JULIA ELBLĄG 100 (3-4 lata) PRZEDSZKOLE 23 opłacono on-line
81 MAZUR SZYMON ELBLĄG 300 m (9-11 lat) Sp 9 opłacono on-line
82 Trochimczuk Milena Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 1 Elbląg opłacono on-line
83 Trochimczuk Michalina Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 1 Elbląg opłacono on-line
84 Wrona Nikodem Sasiny 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
85 Śledź Kacper Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła nr 16 opłacono on-line
86 Leśniak Wiktoria Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
87 Zawadzki Piotr Rybina 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
88 wójcik Michalina gozdawa osada 300 m (9-11 lat) Szkoła podstawowa nr 1.im Janusza Korczaka Nowy Dwór Gdański
89 Wesołowski Marcel Malbork 200 m (5-8 lat)
90 Cielesz Izabela ELBLĄG 400 m (12-13 lat) MKS Truso opłacono on-line
91 Sokołowski Oskar Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line
92 Janik Bogna Elbląg 100 (3-4 lata) YanikY opłacono on-line
93 Janik Gabriela Elbląg 300 m (9-11 lat) YanikY opłacono on-line
94 Zydlewski Piotr Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
95 Klucznik Maciej Elbląg 200 m (5-8 lat) szkoła podstawowa nr 11 opłacono on-line
96 KOZAK LENA Elbląg 300 m (9-11 lat) ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
97 Stóff Kacper Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
98 Stóff Dominika Elbląg 400 m (12-13 lat) TOMITA opłacono on-line
99 Żmijewski Michał ELBLĄG 200 m (5-8 lat) Szkola Nr 25 opłacono on-line
100 Kleszczewski Jacek Słobity - Stacja 200 m (5-8 lat) opłacono on-line


Wyświetleń: 7439

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ