Mini Bieg Piekarczyka - VI Enduro Kid
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Zalewski Hubert Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 15 Elbląg opłacono on-line
202 Chowałko Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 33 opłacono on-line
203 Chowałko Mikołaj Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 15 Elbląg opłacono on-line
204 Bondyra Natalia Elbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
205 Bondyra Izabela Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
206 Szmuda Marcel Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła podstawowa nr 21 opłacono on-line
207 Sadowska Adrianna Elbląg 200 m (5-8 lat) Sp15 Elbląg opłacono on-line
208 Sadowska Zuzanna Elbląg 300 m (9-11 lat) Sp15 Elbląg opłacono on-line
209 Zapolski Maksymilian Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Balonik SP 15 Elbląg opłacono on-line
210 Nita Kacper Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu
211 Lompert Miłosz Elblag 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
212 Sielicka Pola Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Nr 24 w Elblągu opłacono on-line
213 Sielicki Hubert Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line
214 Zarzycka Kornelia Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła podstawowa nr 21
215 Kuźnicki Wiktor Elbląg 200 m (5-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg opłacono on-line
216 Olińska Urszula Malbork 300 m (9-11 lat) Active Malbork opłacono on-line
217 Rusin Franciszek Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 8 opłacono on-line
218 Warkus Maria Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole nr 8 opłacono on-line
219 Warkus Zuzanna Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 8 opłacono on-line
220 Wojtyna Zofia ęlbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole nr 8 Elbląg opłacono on-line
221 Masłowski Kacper Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
222 Masłowski Mikołaj Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
223 Szrama Patryk Elbląg 300 m (9-11 lat) Sp 25 Elbląg opłacono on-line
224 Szrama Piotr Elbląg 200 m (5-8 lat) Sp 25 Elbląg opłacono on-line
225 Brodziak Szymon Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole nr 8 opłacono on-line
226 Brodziak Igor Elbląg 200 m (5-8 lat) Sp 25 Elbląg opłacono on-line
227 Brodziak Oliwia Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 25 Elbląg opłacono on-line
228 Raulin Paweł Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
229 Hałajko Wiktoria Frombork 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
230 Wądołowska Alicja Braniewo 600 m (14-15 lat) opłacono on-line
231 ODZIEMCZYK Alicja ELBLĄG 400 m (12-13 lat) evoubezpieczenia.pl opłacono on-line
232 Marchlewski Hubert Elbląg 200 m (5-8 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
233 Mazurowska-Rucinska Anna Maria Elbląg 50 m (0-2 lata) El-aktywni
234 Janowski Aleksander Elblag 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
235 Wróblewski Mateusz Elbląg 300 m (9-11 lat) SP Pijarów opłacono on-line
236 Wróblewska Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) SP Pijarów opłacono on-line
237 Bętlewski Tomasz Elbląg 200 m (5-8 lat) SP 1 Elbląg opłacono on-line
238 Bętlewska Nina Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 1 Elbląg opłacono on-line
239 Zaskiewicz Olgierd Elbląg 200 m (5-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu opłacono on-line
240 Piszak Laura Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 15 w Elblągu opłacono on-line
241 Kochanowski Paweł Elbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
242 DOŁKOWSKI Szymon Elbląg 200 m (5-8 lat)
243 Chwała Lilia Elbląg, pow. Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
244 Chwała Laura Elbląg, pow. Elbląg 100 (3-4 lata) opłacono on-line
245 Nowakowska Natalia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Przyjaciele Kubusia Puchatka opłacono on-line
246 Nowakowski Szymon Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu opłacono on-line
247 Czerniak Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 26 w Elblągu opłacono on-line
248 Piaskowski Zofia Anna Elbląg 400 m (12-13 lat) Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu opłacono on-line
249 Czechrowski Oliwier Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 31 opłacono on-line
250 Chmielewski Mikołaj Gronowo Górne 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
251 Jastrzębska Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 26 opłacono on-line
252 Czyżak Nina Elbląg 100 (3-4 lata) opłacono on-line
253 Rubacha Lena Elbląg 200 m (5-8 lat) przedszkole nr 11 opłacono on-line
254 Gruchalski Oliwier Elbląg 400 m (12-13 lat) opłacono on-line
255 Pecyna Kazimierz Elbląg 200 m (5-8 lat) szkoła podstawowa nr 11 opłacono on-line
256 Ginter Amelia Elbląg 200 m (5-8 lat) Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu opłacono on-line
257 Rębisz Oliwier Elbląg 300 m (9-11 lat) szkoła podstawowa nr 12 w elblagu opłacono on-line
258 Kiraga Julia Gronowo Górne 300 m (9-11 lat) Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym opłacono on-line
259 Januszkiewicz Gniewko Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
260 Lisak Aleksander Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
261 Bujnik Dominika Elbląg 300 m (9-11 lat) Sp 16 Elbląg opłacono on-line
262 Wołk Piotr Elbląg 200 m (5-8 lat) SP 25 Elbląg opłacono on-line
263 Wołk Agata Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 25 Elbląg opłacono on-line
264 Giżka Mikołaj Elbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
265 Śniecikowski Wiktor Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
266 Skowroński Szymon Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
267 Tomaszewski Kamil Elbląg 200 m (5-8 lat) podstawowa nr 21 w Elblągu opłacono on-line
268 Tkaczuk Zuzanna Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 13 Elbląg opłacono on-line
269 Tkaczuk Michał Elbląg 200 m (5-8 lat) MMKS Concordia Elbląg opłacono on-line
270 Harańczyk Maja Elbląg 300 m (9-11 lat)
271 Urbanowski Jakub Jurand Elbląg 50 m (0-2 lata) TUPTUŚ opłacono on-line
272 GUZ MARTA ELBLĄG 200 m (5-8 lat) Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
273 Korzeniewski Łukasz Elbląg 200 m (5-8 lat) przedszkole nr 21 w Elblągu opłacono on-line
274 Małkowski Paweł Elbląg 200 m (5-8 lat) Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu opłacono on-line
275 Parczyk Antoni Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole Nr 14 Elbląg opłacono on-line
276 Iskra Karol Elbląg 300 m (9-11 lat) sp 12 opłacono on-line
277 Sula Adam Elbląg 50 m (0-2 lata) DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
278 Maciejczyk Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Nr 19 w Elblągu opłacono on-line
279 Maciejczyk Kamil Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 1 Elbląg opłacono on-line
280 Szatewicz Nancy Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
281 ZĘBALA Marcel Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 6 Elbląg
282 Lenzer Igor Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
283 Kudlak Krzysztof Elbląg 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
284 Błażewicz Hubert Elbląg 300 m (9-11 lat) UKS WIKINGOWIE opłacono on-line
285 sarna lea elbląg 200 m (5-8 lat) szkoła podstawowa nr 15 w Elblągu opłacono on-line
286 Dawidejt Igor Elbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
287 Perucki Filip Elbląg 300 m (9-11 lat) MKS TRUSO opłacono on-line
288 Cybulski Wojciech Malbork 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
289 Laszuk Karol Elbląg 200 m (5-8 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
290 Bociańska Justyna Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 13 Elbląg opłacono on-line
291 Falkowski Jakub ELBLĄG 300 m (9-11 lat) Sp. 8 Elbląg opłacono on-line
292 Wasiak Marek Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Balonik opłacono on-line
293 Wasiak Amelia Elblag 200 m (5-8 lat) SP 19 opłacono on-line
294 Kocięba Aleksandra Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 18 Elbląg opłacono on-line
295 Godlewska Helena Tolkmicko 50 m (0-2 lata) Ukstolkmicko opłacono on-line
296 Godlewski Aleksander Janówek 200 m (5-8 lat) Ukstolkmicko opłacono on-line
297 Godlewska Anna Janówek 400 m (12-13 lat) Ukstolkmicko opłacono on-line
298 Kacicka Hania Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole Nr 14 Elbląg opłacono on-line
299 Kacicka Marysia Elbląg 300 m (9-11 lat) Sz/p 21 opłacono on-line
300 Bogdański Nikodem Elblag 200 m (5-8 lat) Sp. 12 Elbląg opłacono on-line


Wyświetleń: 7500

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ