Impreza na Orientację Front Wschodni 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Packiewicz Paweł Białystok Trasa rowerowa 100 km Grzmot Podlasie opłacono
2 Szyrenos Mateusz Szyrenos Białystok Trasa piesza 5 km Breakout House opłacono
3 Powichrowska Gabriela Białystok Trasa piesza 5 km Breakout House opłacono
4 Walesiuk Piotr Białystok Trasa piesza 25 km triflex opłacono
5 Guzowski Stanisław Białystok Trasa piesza 5 km Klub Sportowy Bagnówka limit osiągnięty
6 Szwarc Michał Białystok Trasa rowerowa 100 km Żona mnie wysłała
7 Leszczyński Krzysztof Białystok Trasa piesza 50 km Bo żona kazała...
8 Drewniak Wiesław Bolków Trasa piesza 25 km Wiesiek sam w lesioe opłacono
9 Szymczak Andrzej Ciechanów Trasa piesza 50 km opłacono
10 Kasprzyk Radosław Dąbrowa gm. Dopiewo Trasa piesza 100 km opłacono
11 Sawicki Jerzy Elk Trasa piesza 50 km opłacono
12 PEŁSZYŃSKI Mariusz PEŁSZYŃSKI EŁK Trasa piesza 50 km 15 BZ opłacono
13 Pełszyński Szymon EŁK Trasa piesza 25 km opłacono
14 Prądzyński Jarosław Ełk Trasa piesza 50 km GeoOrient Ełk opłacono
15 Prądzyńska Sylwia Ełk Trasa piesza 50 km GeoOrient Ełk opłacono
16 Gorczyca Roman Ełk Trasa piesza 50 km opłacono
17 Hippner Marcin Gdańsk Trasa piesza 100 km Morenka Team opłacono
18 BOROWIEC Krzysztof GDAŃSK Trasa piesza 100 km BORÓWKI
19 Wągrodzki Marek Górzno Trasa piesza 50 km opłacono
20 Łysoń Grzegorz Ignatki Osiedle Trasa piesza 5 km Breakout House opłacono
21 Makoś paweł Kętrzyn Trasa piesza 100 km 11 Pułk Artylerii opłacono
22 Milczarek Dorota Lidzbark Warmiński Trasa piesza 100 km 1 batalion 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej opłacono
23 Wąsik Jacek Lublin Trasa piesza 50 km cbfs opłacono
24 Kawecki Marek Niewodnica Nargilewska Trasa piesza 100 km opłacono
25 Wianecka Katarzyna Ostrołęka Trasa piesza 5 km opłacono
26 Nicewicz Elwira Ostrołęka Trasa piesza 5 km opłacono
27 Hadyś Maciej Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki opłacono
28 Wysocki Kamil Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki opłacono
29 Maruszak Grzegorz Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki opłacono
30 Kotowski Józef Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki opłacono
31 Karpińska Beata Ryn Trasa piesza 5 km opłacono
32 Sejbuk Anna Siedlce Trasa piesza 50 km
33 Pietrasz Jolanta Sokółka Trasa piesza 5 km 3T Białystok limit osiągnięty
34 Sieniucz Marta Sokółka Trasa rowerowa 50 km
35 Pietrasz Jolanta Sokółka Trasa piesza 50 km 3T Białystok
36 Sawicka Katarzyna Suwałki Trasa piesza 25 km opłacono
37 Sowulewska Gabriela Suwałki Trasa piesza 25 km opłacono
38 Marcińczyk Natalia Suwałki Trasa piesza 25 km opłacono
39 Jedynak Sandra Toruń Trasa piesza 25 km Żółtodzioby z Torunia
40 Jarnot Oskar Toruń Trasa piesza 25 km
41 Szmyt Barbara Warszawa Trasa piesza 50 km Klub InO STOWARZYSZE opłacono
42 Witczak Przemysław Warszawa Trasa piesza 100 km Dreamtime Trails opłacono
43 Łazowski Krzysztof Warszawa Trasa piesza 50 km Łaziki opłacono
44 Łazowska Sylwia Warszawa Trasa piesza 50 km Łaziki opłacono
45 Kwitowski Piotr Warszawa Trasa piesza 50 km Mazurskie Tropy opłacono
46 Poniatowski Krzysztof Warszawa Trasa piesza 25 km Rodzinna Grupa Rowerowa opłacono
47 Olbrycht Janusz Warszawa Trasa rowerowa 50 km OLBnO opłacono
48 MALANOWSKA ANNA MALANOWSKA Warszawa Trasa piesza 25 km opłacono
49 Krochmal Adam Warszawa Trasa piesza 25 km opłacono
50 Sadura Kinga Warszawa Trasa piesza 25 km Klub Wesołego Szampana opłacono
51 Sadura Marian Warszawa Trasa piesza 25 km Klub Wesołego Szampana opłacono
52 Pałat Paweł Węgorzewo Trasa piesza 100 km 11 Pułk Artylerii opłacono
53 Dynnik Walenty Białystok Trasa piesza 5 km UJB limit osiągnięty


Wyświetleń: 7685

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ