Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pałat Paweł | Węgorzewo | Polska | Trasa piesza 100 km | 11 Pułk Artylerii | opłacono |
2 | Szmyt Barbara | Warszawa | Polska | Trasa piesza 50 km | Klub InO STOWARZYSZE | opłacono |
3 | Łazowska Sylwia | Warszawa | Polska | Trasa piesza 50 km | Łaziki | opłacono |
4 | Łazowski Krzysztof | Warszawa | Polska | Trasa piesza 50 km | Łaziki | opłacono |
5 | Kwitowski Piotr | Warszawa | Polska | Trasa piesza 50 km | Mazurskie Tropy | opłacono |
6 | Olbrycht Janusz | Warszawa | Polska | Trasa rowerowa 50 km | OLBnO | opłacono |
7 | Witczak Przemysław | Warszawa | Polska | Trasa piesza 100 km | Dreamtime Trails | opłacono |
8 | MALANOWSKA ANNA MALANOWSKA | Warszawa | Polska | Trasa piesza 25 km | opłacono | |
9 | Krochmal Adam | Warszawa | Polska | Trasa piesza 25 km | opłacono | |
10 | Sadura Kinga | Warszawa | Polska | Trasa piesza 25 km | Klub Wesołego Szampana | opłacono |
11 | Sadura Marian | Warszawa | Polska | Trasa piesza 25 km | Klub Wesołego Szampana | opłacono |
12 | Poniatowski Krzysztof | Warszawa | Polska | Trasa piesza 25 km | Rodzinna Grupa Rowerowa | opłacono |
13 | Jedynak Sandra | Toruń | Polska | Trasa piesza 25 km | Żółtodzioby z Torunia | |
14 | Jarnot Oskar | Toruń | Polska | Trasa piesza 25 km | ||
15 | Marcińczyk Natalia | Suwałki | Polska | Trasa piesza 25 km | opłacono | |
16 | Sowulewska Gabriela | Suwałki | Polska | Trasa piesza 25 km | opłacono | |
17 | Sawicka Katarzyna | Suwałki | Polska | Trasa piesza 25 km | opłacono | |
18 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | Trasa piesza 5 km | 3T Białystok | limit osiągnięty |
19 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | Trasa piesza 50 km | 3T Białystok | |
20 | Sieniucz Marta | Sokółka | Polska | Trasa rowerowa 50 km | ||
21 | Sejbuk Anna | Siedlce | Polska | Trasa piesza 50 km | ||
22 | Karpińska Beata | Ryn | Polska | Trasa piesza 5 km | opłacono | |
23 | Wysocki Kamil | Pruszków | Polska | Trasa rowerowa 100 km | Szalone naleśniki | opłacono |
24 | Maruszak Grzegorz | Pruszków | Polska | Trasa rowerowa 100 km | Szalone naleśniki | opłacono |
25 | Kotowski Józef | Pruszków | Polska | Trasa rowerowa 100 km | Szalone naleśniki | opłacono |
26 | Hadyś Maciej | Pruszków | Polska | Trasa rowerowa 100 km | Szalone naleśniki | opłacono |
27 | Wianecka Katarzyna | Ostrołęka | Polska | Trasa piesza 5 km | opłacono | |
28 | Nicewicz Elwira | Ostrołęka | Polska | Trasa piesza 5 km | opłacono | |
29 | Kawecki Marek | Niewodnica Nargilewska | Polska | Trasa piesza 100 km | opłacono | |
30 | Wąsik Jacek | Lublin | Polska | Trasa piesza 50 km | cbfs | opłacono |
31 | Milczarek Dorota | Lidzbark Warmiński | Polska | Trasa piesza 100 km | 1 batalion 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej | opłacono |
32 | Makoś paweł | Kętrzyn | Polska | Trasa piesza 100 km | 11 Pułk Artylerii | opłacono |
33 | Łysoń Grzegorz | Ignatki Osiedle | Polska | Trasa piesza 5 km | Breakout House | opłacono |
34 | Wągrodzki Marek | Górzno | Polska | Trasa piesza 50 km | opłacono | |
35 | Hippner Marcin | Gdańsk | Polska | Trasa piesza 100 km | Morenka Team | opłacono |
36 | BOROWIEC Krzysztof | GDAŃSK | Polska | Trasa piesza 100 km | BORÓWKI | |
37 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | Trasa piesza 50 km | GeoOrient Ełk | opłacono |
38 | Prądzyńska Sylwia | Ełk | Polska | Trasa piesza 50 km | GeoOrient Ełk | opłacono |
39 | Pełszyński Szymon | EŁK | Polska | Trasa piesza 25 km | opłacono | |
40 | PEŁSZYŃSKI Mariusz PEŁSZYŃSKI | EŁK | Polska | Trasa piesza 50 km | 15 BZ | opłacono |
41 | Gorczyca Roman | Ełk | Polska | Trasa piesza 50 km | opłacono | |
42 | Sawicki Jerzy | Elk | Polska | Trasa piesza 50 km | opłacono | |
43 | Kasprzyk Radosław | Dąbrowa gm. Dopiewo | Polska | Trasa piesza 100 km | opłacono | |
44 | Szymczak Andrzej | Ciechanów | Polska | Trasa piesza 50 km | opłacono | |
45 | Drewniak Wiesław | Bolków | Polska | Trasa piesza 25 km | Wiesiek sam w lesioe | opłacono |
46 | Powichrowska Gabriela | Białystok | Polska | Trasa piesza 5 km | Breakout House | opłacono |
47 | Guzowski Stanisław | Białystok | Polska | Trasa piesza 5 km | Klub Sportowy Bagnówka | limit osiągnięty |
48 | Walesiuk Piotr | Białystok | Polska | Trasa piesza 25 km | triflex | opłacono |
49 | Packiewicz Paweł | Białystok | Polska | Trasa rowerowa 100 km | Grzmot Podlasie | opłacono |
50 | Leszczyński Krzysztof | Białystok | Polska | Trasa piesza 50 km | Bo żona kazała... | |
51 | Szwarc Michał | Białystok | Polska | Trasa rowerowa 100 km | Żona mnie wysłała | |
52 | Szyrenos Mateusz Szyrenos | Białystok | Polska | Trasa piesza 5 km | Breakout House | opłacono |
53 | Dynnik Walenty | Białystok | Polska | Trasa piesza 5 km | UJB | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 14562