Punktem kulminacyjnym wydarzenia pn. Stacja Pogodne Suwałki będzie zimowy bieg karanwałowy wokół Zalewu Arkadia pn. „Zimowa piątka” oraz zimowy marsz nordic walking pn. „Pogodne Suwałki”. W tym roku bieg będzie miał charakter charytatywny – opłaty za udział w biegu zostaną przekazane na rzecz leczenia Lenki Lasoty. Dziewczynka urodziła się z dysplazją kręgowo-nasadowo-przynasadową i obecnie zbierane są środki na operację, która umożliwi Lence chodzenie.

Ponadto dla 100 pierwszych chętnych, którzy zapiszą się i staną na starcie „Zimowej piątki” organizatorzy przygotowali wysokiej jakości koszulkę techniczną z logo imprezy. Na mecie biegu i marszu na wszystkich uczestników będą czekały pamiątkowe medale i ciepły poczęstunek. Dodatkowo osoby, które poczują klimat karnawału i zachwycę komisję karnawałowymi przebraniami będą mogły liczyć na dodatkowe upominki!

Wyświetleń: 4822

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ