Stacja Pogodne Suwałki - Zimowa piątka
Zimowa Piątka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ogórkis Dariusz Sejny Zimowa Piątka www.fizjoterpia-suwalki.pl
2 Drażba Łukasz Suwałki Zimowa Piątka www.fizjoterpia-suwalki.pl
3 Ciszewska Anna Maria Przejma Mała Zimowa Piątka
4 Drażba Dominik Ełk Zimowa Piątka Team Kopeć
5 Krupiński Marcin Suwałki Zimowa Piątka Biegacze Z Północy
6 Paszkowska Sabina Suwałki Zimowa Piątka
7 Brynda Marcin Olecko Zimowa Piątka Olecko Biega/Team Kopeć
8 safianowski mateusz suwałki Zimowa Piątka
9 safianowski stanisław Suwałki Zimowa Piątka
10 Sowul Szymon Suwalki Zimowa Piątka
11 Sowa Sebastian Suwalki Zimowa Piątka
12 Świerzbińska Anita Goldap Zimowa Piątka JW 4808 Gołdap
13 Kwiatkowski Karol Suwałki Zimowa Piątka
14 Barwicka Izabela Suwałki Zimowa Piątka
15 Miłowicki Krzysztof Ełk Zimowa Piątka MIRAZ RACE TEAM
16 beldyga natalia suwalki Zimowa Piątka
17 BUDNIK SŁAWOMIR GOŁDAP Zimowa Piątka JW 4808 GOŁDAP
18 Wandzioch Krzysztof Suwałki Zimowa Piątka Wandzioch Team
19 Maziliauskas Vytautas Vilnius Zimowa Piątka
20 Kubiś Przemysław Suwałki Zimowa Piątka
21 Świacka Agnieszka Suwałki Zimowa Piątka
22 Suchodolska Edyta Olecko Zimowa Piątka Olecko Biega
23 Suchodolski Paweł Olecko Zimowa Piątka Olecko Biega
24 Kotowicz Grzegorz Budry Zimowa Piątka
25 KOLENKIEWICZ PRZEMYSŁAW WARSZAWA Zimowa Piątka
26 Buczyłowska Monika Augustów Zimowa Piątka
27 Derencz Joanna Gołdap Zimowa Piątka 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
28 Waszkiewicz Marta Mrozy Wielkie Zimowa Piątka
29 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Zimowa Piątka
30 Bielawska Magdalena Augustów Zimowa Piątka
31 GICZEWSKI PAWEŁ Suwałki Zimowa Piątka ,,
32 Nawrocki Sławomir Gołdap Zimowa Piątka JW 4808
33 Nawrocki Michał Gołdap Zimowa Piątka
34 Chomiczewski Jacek Gołdap Zimowa Piątka jw 4808
35 Czaplejewicz Marta Ełk Zimowa Piątka Olecko Biega
36 Obrycki Paweł Grajewo Zimowa Piątka Grajewo
37 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie Zimowa Piątka
38 Baranowska Katarzyna Augustów Zimowa Piątka
39 Maksimowski Krzysztof Augustów Zimowa Piątka ACE
40 Rutkowski Stanisław Augustów Zimowa Piątka
41 Rutkowska Katarzyna Augustów Zimowa Piątka ATP Augustów
42 Sienko Justyna Støren Zimowa Piątka
43 Sadowska Natalia Suwałki Zimowa Piątka
44 Dembowski Mariusz Lidzbark Zimowa Piątka H+H Polska
45 Bogdan Tomasz Suwałki Zimowa Piątka
46 Ruszewski Bartosz Suwałki Zimowa Piątka
47 Wasilewski Leszek Suwałki Zimowa Piątka
48 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI Zimowa Piątka
49 Zabłocki Jacek GIŻYCKO Zimowa Piątka Zdz Giżycko
50 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Zimowa Piątka
51 Ruszewski Jakub Suwałki Zimowa Piątka
52 Ruszewska Anna Suwałki Zimowa Piątka
53 Polkowski SYLWESTER Polkowski SUWAŁKI Zimowa Piątka Reso Suwałki Team
54 Ruszewski Jarosław Suwałki Zimowa Piątka
55 Tombacher Krzysztof Ełk Zimowa Piątka Miraz Race Team
56 Gajewski Szymon Suwałki Zimowa Piątka
57 Kasjan Andrzej Suwalki Zimowa Piątka Calypso Team
58 Waszkiewicz Jakub Suwałki Zimowa Piątka
59 Przekop Natalia Przekop Suwałki Zimowa Piątka
60 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI Zimowa Piątka
61 Samsonowicz Paweł Suwałki Zimowa Piątka
62 Sznejder Anita Suwałki Zimowa Piątka
63 Krzywicki Leszek Suwałki Zimowa Piątka
64 Kamiński Lech Suwalki Zimowa Piątka
65 Putra Tadeusz Suwałki Zimowa Piątka
66 Kamińska Zuzanna Suwalki Zimowa Piątka
67 Kamiński Karol Suwalki Zimowa Piątka
68 Putra - Kaminska Anna Suwalki Zimowa Piątka
69 Grabala DARIUSZ BIAŁYSTOK Zimowa Piątka 3T RUNNERS TEAM
70 Wandzioch Monika Suwałki Zimowa Piątka Wandzioch Team
71 Bartosz Robert Suwałki Zimowa Piątka
72 Sztukowski Rafał Suchowola Zimowa Piątka
73 Pałkiewicz Patryk Suwałki Zimowa Piątka
74 Nowicki Michał Raczki Zimowa Piątka
75 FLANK PAWEŁ WROCŁAW Zimowa Piątka
76 Płaczek Artur Giżycko Zimowa Piątka Grądzki Team
77 Mościński Łukasz Suwalki Zimowa Piątka
78 Mościński Kamil Suwałki Zimowa Piątka
79 Mościński Karol Suwałki Zimowa Piątka
80 Mościński Bogdan Suwałki Zimowa Piątka
81 Mościńska Elzbieta Suwałki Zimowa Piątka
82 Stankiewicz Marek Raczki Zimowa Piątka
83 Raczkiel Judith Suwałki Zimowa Piątka
84 Mościńska Martyna Suwałki Zimowa Piątka
85 Mościńska Kamila Suwałki Zimowa Piątka
86 Kibitlewska Emilia Suwalki Zimowa Piątka
87 Gliniecki Jakub Raczki Zimowa Piątka
88 Górski Krzysztof Raczki Zimowa Piątka
89 RUKŚĆ KATARZYNA SUWAŁKI Zimowa Piątka
90 Walendzewicz Małgorzata Suwałki Zimowa Piątka Klub Rowerowy MTB Suwałki
91 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Zimowa Piątka BEGIMO KLUBAS
92 Bielenica Beata Wydminy Zimowa Piątka BBL WYDMINY
93 Starościak Mariusz Warszawa Zimowa Piątka
94 Dackiewicz Kamila Białystok Zimowa Piątka JägRunners
95 Waszkiewicz Ewelina Białystok Zimowa Piątka JägRunners
96 Barszczewski Kamil Szczodruchy Zimowa Piątka
97 Barszczewska Edyta Szczodruchy Zimowa Piątka
98 Kotarska Aurelia Suwałki Zimowa Piątka
99 Tkaczyk Marcin Suwałki Zimowa Piątka
100 Moroz-Kopiczko Marta Suwałki Zimowa Piątka


Wyświetleń: 7956

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ