IV Elbląski Półmaraton Leśny - z okazji Dnia Kobiet

Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni zapraszają biegaczki i biegaczy do wzięcia udziału w IV Półmaratonie Leśnym, który organizowany jest w dniu 10 marca 2019r. Głównym celem tego biegu jest aktywne uczczenie Dnia Kobiet.

W tym roku Półmaraton Leśny jest dedykowany elblążance Annie Szewczyk-Konefał, która zmarła w ubiegłym roku po czteroletniej walce ze złośliwym nowotworem. Ania stała się symbolem odwagi i dumy w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Osierociła dwóch małych chłopców. Była szanowaną i bardzo lubianą nauczycielką języka polskiego. Jej mąż Rafał biega i współpracuje z naszym Stowarzyszeniem. Rafałowi bardzo zleżało na uczczeniu pamięci Anny w takiej formie i już dzisiaj bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom IV Półmaratonu Leśnego za udział w biegu. 

Miesjce biegu - Park Leśny Bażanatarnia w Elblągu ul. Marymoncka

Trasa biegu - bieg odbędzie się na dystansie ok. 21 km drogami leśnymi. Każdy z uczestników będzie maił do pokonania jedną lub trzy pętle 7 km.

Start do biegu - 10.03.2019r. godzina 11:00

Opłata startowa - 20 zł

Klasyfikacja i nagrody - pierwszych pięć zawodniczek i pierwszych pięciu zawodników otrzymują pamiątkowe statuetki. Inna klasyfikacja nie będzie prowadzona. Wszyscy zawodnicy na mecie otrzymują pamiątkowy medal a każda kobieta dodatkowo kwiatek.

Więcej w regulaminie.

Zapraszamy

Wyświetleń: 5701

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ