IV Elbląski Półmaraton Leśny - z okazji Dnia Kobiet
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Orzechowski Michał Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
2 Kleszczewski Jakub Słobity - Stacja Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
3 Kuleszka Anna Węgorzewo Bieg Główny - 21 km Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
4 Furmaniak Piotr MALBORK Bieg Główny - 21 km Nyborg-Mawent opłacono on-line
5 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
6 Koziarska Anna Elblag Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
7 Serzysko Wojciech Malbork Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
8 Rymkiewicz Aleksandra Elblag Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
9 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
10 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
11 Kurczewski Przemysław Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
12 Damps Katarzyna Skrzeszewo Bieg Główny - 21 km Przyjaciele w biegu opłacono
13 Damps Jacek Skrzeszewo Bieg Dodatkowy - 7 km Przyjaciele w biegu opłacono
14 MAZUR JAROSŁAW Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
15 Sikora Marcin Dzierzgoń Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
16 Wasieczko Sylwia Wasieczko Orneta Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
17 Szczurowski Tomasz Orneta Bieg Dodatkowy - 7 km 11 MPA Węgorzewo opłacono
18 Raniszewski Przemysław Elbląg Bieg Główny - 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
19 Różalski Piotr Elbląg Bieg Główny - 21 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
20 Krause Sławomir Elbląg Bieg Główny - 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
21 Baranowski Olaf Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
22 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
23 Branicka Beata Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
24 Mirzałek Piotr Elbląg Bieg Główny - 21 km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
25 kapteina robert gronowo górne Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
26 FUDAL MONIKA ELBLĄG Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
27 Rogińska Monika Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
28 Mazurowska Patrycja Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km El-aktywni opłacono on-line
29 Sznycer Sebastian Gronowo Elbląskie Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
30 Konefał Wiktor Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
31 Wilbik Tomasz Braniewo Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
32 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg Główny - 21 km EET ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono on-line
33 Adamowski Radek Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
34 Adamowska Marta Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
35 Sobol Paulina Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
36 Kochanowski Mariusz Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
37 Pajewska Anna Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
38 Hajdus Piotr Braniewo Bieg Główny - 21 km opłacono
39 Kowalski Jacek Elbląg Bieg Główny - 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
40 Pawłowska Beata Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
41 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
42 Fieducik Jarosław Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
43 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
44 mazerski bartosz sztum Bieg Główny - 21 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
45 Grabowski Marek Olsztyn Bieg Dodatkowy - 7 km BUDIMEX opłacono on-line
46 Zapolska Katarzyna Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km SP 15 Elbląg opłacono on-line
47 Gajewska Marta Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km Sp 6 Elbląg opłacono on-line
48 Manturewicz Maciej Gdynia Bieg Główny - 21 km Ferro Vitello opłacono on-line
49 Kliński Karol ELBLĄG Bieg Dodatkowy - 7 km Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Elblągu opłacono
50 Kondratowicz Małgorzata Pozezdrze Bieg Dodatkowy - 7 km Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
51 Linkiewicz Kacper Stary Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
52 Linkiewicz Rafał Stary Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
53 Linkiewicz Agnieszka Stary Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
54 Konefał Rafał Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
55 Klein Artur Gdynia Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
56 Rymszewicz Tomasz Trygort Bieg Główny - 21 km Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
57 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo Bieg Dodatkowy - 7 km Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
58 Mickiewicz Grażyna Maćki Bieg Dodatkowy - 7 km Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
59 Kuprewicz Krzysztof Węgorzewo Bieg Dodatkowy - 7 km Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
60 Tomaszewicz Piotr Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
61 Pogorzelski Sławomir Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km TEAM NOWINKA opłacono on-line
62 Frankiewicz Maciej Malbork Bieg Główny - 21 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
63 Szczepankiewicz Mateusz Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
64 Jurago Tomasz Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
65 Jurago Karolina Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
66 Kmieć Jacek Malbork Bieg Główny - 21 km Grupa Malbork opłacono on-line
67 Pogorzelski Wojciech Nowinka Bieg Dodatkowy - 7 km TEAM NOWINKA opłacono on-line
68 Pogorzelski Jakub Nowinka Bieg Dodatkowy - 7 km TEAM NOWINKA opłacono on-line
69 Krawczuk Andrzej Gdańsk Bieg Główny - 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
70 Pater Barbara Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
71 Jasiuta Paweł Wilczęta Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
72 Maltcev Sergei Elblag Bieg Główny - 21 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
73 Konopka Jakub Gdańsk Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
74 Podhorodecki Arkadiusz Elbląg Bieg Główny - 21 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
75 Andrzejuk Anna Andrzejuk Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
76 Ziemińska Magdalena Elbląg Bieg Główny - 21 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
77 Urbanowicz Agnieszka Grobelno Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
78 Kłosiewicz Wojciech Elbląg Bieg Główny - 21 km ZKM ELBLĄG opłacono on-line
79 Otłowski Grzegorz Elbląg Bieg Główny - 21 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
80 Wróblewski Tomasz Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
81 Kosińska Anna Malbork Bieg Główny - 21 km AbsofuckinlutelyTeam
82 Jasińska Monika Malbork Bieg Główny - 21 km AbsofuckinlutelyTeam opłacono on-line
83 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork Bieg Główny - 21 km AbsofuckinlutelyTeam opłacono on-line
84 Kryszyłowicz Przemysław Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
85 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg Główny - 21 km Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
86 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Dodatkowy - 7 km OSP POGRODZIE opłacono
87 Cegielski Przemysław Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km Klub Kibica Start Elbląg opłacono on-line
88 HOFMANN HEIKO ELBLĄG Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
89 Pawłowska Julia Braniewo Bieg Dodatkowy - 7 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
90 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg Główny - 21 km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
91 Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg Bieg Główny - 21 km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
92 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
93 Sarak Artur Braniewo Bieg Główny - 21 km opłacono
94 Hajdysz Paweł Gdańsk Bieg Główny - 21 km opłacono on-line
95 Lizak Włodzimierz Elbląg Bieg Główny - 21 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
96 Zamorski Adam Zamorski Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono
97 Marczyk Adam Kwidzyn Bieg Główny - 21 km KTR Ventus Kwidzyn opłacono
98 Mateusiak Małgorzata Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono
99 Tomiałojć Andrzej Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono
100 Klimowska Anetta Elbląg Bieg Główny - 21 km opłacono


Wyświetleń: 5052

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ