IV Elbląski Półmaraton Leśny - z okazji Dnia Kobiet
Bieg Dodatkowy - 7 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Orzechowski Michał Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
2 Kleszczewski Jakub Słobity - Stacja Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
3 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
4 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
5 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
6 Damps Jacek Skrzeszewo Bieg Dodatkowy - 7 km Przyjaciele w biegu opłacono
7 Wasieczko Sylwia Wasieczko Orneta Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
8 Szczurowski Tomasz Orneta Bieg Dodatkowy - 7 km 11 MPA Węgorzewo opłacono
9 Baranowski Olaf Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
10 Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
11 Branicka Beata Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
12 kapteina robert gronowo górne Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
13 FUDAL MONIKA ELBLĄG Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
14 Rogińska Monika Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
15 Mazurowska Patrycja Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km El-aktywni opłacono on-line
16 Konefał Wiktor Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
17 Adamowski Radek Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
18 Adamowska Marta Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
19 Sobol Paulina Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
20 Kochanowski Mariusz Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
21 Pajewska Anna Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
22 Pawłowska Beata Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
23 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
24 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
25 Grabowski Marek Olsztyn Bieg Dodatkowy - 7 km BUDIMEX opłacono on-line
26 Zapolska Katarzyna Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km SP 15 Elbląg opłacono on-line
27 Gajewska Marta Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km Sp 6 Elbląg opłacono on-line
28 Kliński Karol ELBLĄG Bieg Dodatkowy - 7 km Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Elblągu opłacono
29 Kondratowicz Małgorzata Pozezdrze Bieg Dodatkowy - 7 km Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
30 Linkiewicz Kacper Stary Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
31 Linkiewicz Rafał Stary Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
32 Linkiewicz Agnieszka Stary Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
33 Konefał Rafał Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
34 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo Bieg Dodatkowy - 7 km Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
35 Mickiewicz Grażyna Maćki Bieg Dodatkowy - 7 km Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
36 Kuprewicz Krzysztof Węgorzewo Bieg Dodatkowy - 7 km Kyokushin Węgorzewo opłacono on-line
37 Pogorzelski Sławomir Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km TEAM NOWINKA opłacono on-line
38 Jurago Tomasz Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
39 Jurago Karolina Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
40 Pogorzelski Wojciech Nowinka Bieg Dodatkowy - 7 km TEAM NOWINKA opłacono on-line
41 Pogorzelski Jakub Nowinka Bieg Dodatkowy - 7 km TEAM NOWINKA opłacono on-line
42 Pater Barbara Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
43 Andrzejuk Anna Andrzejuk Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
44 Urbanowicz Agnieszka Grobelno Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
45 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg Dodatkowy - 7 km OSP POGRODZIE opłacono
46 Cegielski Przemysław Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km Klub Kibica Start Elbląg opłacono on-line
47 HOFMANN HEIKO ELBLĄG Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
48 Pawłowska Julia Braniewo Bieg Dodatkowy - 7 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
49 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono on-line
50 Mac Nikodem Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km Mac-TEAM opłacono
51 Gomulski Marcin Morąg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
52 Grędziszewski Waldemar Morąg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
53 Mac Anna Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km Mac-TEAM opłacono
54 Mac Paweł Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km Mac-TEAM opłacono
55 Sadowski Bartłomiej Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
56 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
57 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km Dzierzgoń Team opłacono
58 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km Dzierzgoń Team opłacono
59 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km Dzierzgoń Team opłacono
60 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km Dzierzgoń Team opłacono
61 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
62 Angielczyk Magdalena ELBLĄG Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
63 pawłoska karolina Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km opłacono
64 Bałdyga Renata Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km
65 Melka Tomasz Dzierzgoń Bieg Dodatkowy - 7 km DzierzgońTeam
66 Kąkol Katarzyna Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km
67 Wiśniewski Mariusz Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km
68 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg Dodatkowy - 7 km florian chojnice
69 ŚLEDZIŃSKA ANNA Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km SP 25
70 Mitek Nikol Elbląg Bieg Dodatkowy - 7 km


Wyświetleń: 6022

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ