Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orzechowski Michał | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
2 | Kleszczewski Jakub | Słobity - Stacja | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
3 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
4 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
5 | Barcikowska Agnieszka | Elblag | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
6 | Damps Jacek | Skrzeszewo | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Przyjaciele w biegu | opłacono |
7 | Wasieczko Sylwia Wasieczko | Orneta | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
8 | Szczurowski Tomasz | Orneta | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | 11 MPA Węgorzewo | opłacono |
9 | Baranowski Olaf | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
10 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
11 | Branicka Beata | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
12 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
13 | FUDAL MONIKA | ELBLĄG | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
14 | Rogińska Monika | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
15 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | El-aktywni | opłacono on-line |
16 | Konefał Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
17 | Adamowski Radek | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
18 | Adamowska Marta | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
19 | Sobol Paulina | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
20 | Kochanowski Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
21 | Pajewska Anna | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
22 | Pawłowska Beata | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
23 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
24 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
25 | Grabowski Marek | Olsztyn | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | BUDIMEX | opłacono on-line |
26 | Zapolska Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
27 | Gajewska Marta | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Sp 6 Elbląg | opłacono on-line |
28 | Kliński Karol | ELBLĄG | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Elblągu | opłacono |
29 | Kondratowicz Małgorzata | Pozezdrze | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line |
30 | Linkiewicz Kacper | Stary Dzierzgoń | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
31 | Linkiewicz Rafał | Stary Dzierzgoń | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
32 | Linkiewicz Agnieszka | Stary Dzierzgoń | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
33 | Konefał Rafał | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
34 | Kuprewicz Małgorzata | Węgorzewo | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line |
35 | Mickiewicz Grażyna | Maćki | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line |
36 | Kuprewicz Krzysztof | Węgorzewo | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line |
37 | Pogorzelski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | TEAM NOWINKA | opłacono on-line |
38 | Jurago Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
39 | Jurago Karolina | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
40 | Pogorzelski Wojciech | Nowinka | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | TEAM NOWINKA | opłacono on-line |
41 | Pogorzelski Jakub | Nowinka | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | TEAM NOWINKA | opłacono on-line |
42 | Pater Barbara | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
43 | Andrzejuk Anna Andrzejuk | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
44 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
45 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | OSP POGRODZIE | opłacono |
46 | Cegielski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Klub Kibica Start Elbląg | opłacono on-line |
47 | HOFMANN HEIKO | ELBLĄG | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
48 | Pawłowska Julia | Braniewo | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
49 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono on-line | |
50 | Mac Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Mac-TEAM | opłacono |
51 | Gomulski Marcin | Morąg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
52 | Grędziszewski Waldemar | Morąg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
53 | Mac Anna | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Mac-TEAM | opłacono |
54 | Mac Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Mac-TEAM | opłacono |
55 | Sadowski Bartłomiej | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
56 | Deptuła Mirosława | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
57 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
58 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
59 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
60 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | Dzierzgoń Team | opłacono |
61 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
62 | Angielczyk Magdalena | ELBLĄG | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono | |
63 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Bieg Dodatkowy - 7 km | opłacono |
Wyświetleń: 10622