Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białek Maja | Gliwice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Let's Dance | opłacono |
2 | Opiłek Maja | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Euvic | opłacono |
3 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
4 | WÓJCIK Wiktoria | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 13 | opłacono |
5 | Kubacka Marta | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP nr 2 Katowice | opłacono |
6 | Karaś Jakub | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
7 | Sakwerda Hanna | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP 25 Ruda SLaska | opłacono |
8 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
9 | Mastej Damian | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
10 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
11 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | JagodowyTeam | opłacono |
12 | Oleszek Cezary | Czeladź | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
13 | Stróżykowska Maja | Gliwice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
14 | Kępiński Marcel | Stare Bogaczowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | ||
15 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole | opłacono |
16 | Jankowski Natan | Sosnowiec | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
17 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
18 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
19 | Pietrzyk Vanessa | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
20 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
21 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
22 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
23 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
24 | Skutnik Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
25 | Polański Stanisław | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
26 | Krupa Zuzanna | Radzionków | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
27 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
28 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
29 | Kaszuba Lilianna | Czeladź | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | #czeladzbiega | opłacono |
30 | MUSZER POLA | KATOWICE | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP Nr 52 Katowice | opłacono |
31 | GOGOLA KAROL | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
32 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | ||
33 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | TelegilixTeam | opłacono |
34 | Filipek Krzysztof | Tychy | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
35 | Jonak Zuzanna | Ruda Slaska | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) |
Wyświetleń: 12246