Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
2 | WITOR PAULINA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | MK TEAM | opłacono |
3 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Hamster Team | opłacono |
4 | Węgiel Wiktor | Kobylany | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
5 | Liptak Antek | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Monkey Fly | opłacono |
6 | Babińska Julia | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | TriDivision | opłacono |
7 | Herliczka Oliwier | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | AML-FLY TEAM | opłacono |
8 | Herliczka Szymon | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | AML-FLY TEAM | opłacono |
9 | MUSZYŃSKI Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | FlyTeam | opłacono |
10 | Kloza Mateusz | Pyskowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr.5 Pyskowice | opłacono |
11 | Murczek Natalia | Bojszowy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
12 | Murczek Paulina | Bojszowy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
13 | Szyszkowic Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
14 | Białoch Maksymilian | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 8 Ruda Śląska | opłacono |
15 | Kępińska Julia | Stare Bogaczowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa w Starych Bogaczowicach | |
16 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
17 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
18 | Kuczyńska Tamara | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 33 Katowice | opłacono |
19 | Krawczyk Lilianna | Ruda slaska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Śląsk Runnes | opłacono |
20 | Krawczyk Laura | Ruda slaska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Śląsk Runnes | opłacono |
21 | Ostrowski Sebastian | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
22 | Ciesielski Bartosz | Kluczbork | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ||
23 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole | opłacono |
24 | Grabowski Piotr | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 20 Siemianowice Śląskie | opłacono |
25 | Klimek Amelia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Śląsk Runners | opłacono |
26 | Horzela Amelia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 35 Katowice | opłacono |
27 | Moritz-Piątek Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ||
28 | MUSZER NINA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ||
29 | Bartosik Kamila | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | B4 | opłacono |
30 | Rojek Kacper | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
31 | Białek Bartosz | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Gwarek Zabrze | opłacono |
32 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
33 | FRONK SZYMON | katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
34 | Porębski SZYMON | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
35 | Ryń Julian | Tychy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 6 Tychy | opłacono |
36 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
37 | Sakwerda Alicja | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 24 Ruda Slaska | opłacono |
38 | Kubacka Magdalena | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 15 Katowice | opłacono |
39 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Spot Pszczyna | opłacono |
40 | Widzewicz Jakub | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
41 | Kozłowska Emilka | Łódź | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Tofik Team | |
42 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
43 | Kazior Tomek | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 Katowice | |
44 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
45 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr 39 | opłacono |
46 | Dejas Paulinka | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 37 Katowice | opłacono |
47 | Lebek Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
48 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
49 | Niedziela Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 51 Katowice-Giszowiec | opłacono |
50 | Fundament Stanisław | Siemianowice Sląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 6 Siemianowice Śląskie | opłacono |
51 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
52 | Grudniok Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
53 | Filipek Karolina | Tychy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
54 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
55 | Siegmund Oliwia | Czeladź | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | #czeladzbiega | opłacono |
56 | Włoka Julia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Biegamy z Oszczepem | opłacono |
57 | Bożek Jan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
58 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono |
59 | Korkosz Natalia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | STO Bytom | opłacono |
60 | Kajzer Ksawery | katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 66 Katowice | opłacono |
61 | Potempa Bruno | katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 54 Katowice | opłacono |
62 | Filipkowska Michalina | katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 20 | opłacono |
63 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
64 | Pytel Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
65 | Polasińska Julia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
66 | Sobczak Alicja | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
67 | Sobczak Julia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
68 | Roehrich Dariusz | Łąka | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
69 | Nowak Alan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | MK TEAM | opłacono |
70 | PIETRASIK LAURA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
71 | PIETRASIK LENA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
72 | Szczepańska ZUZANNA | BĘDZIN | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
73 | Szczepańska Maja | BĘDZIN | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
74 | Gajda Oliwier | katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
75 | Zubel Alan | Oświęcim | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ||
76 | Urych Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
77 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
78 | Kopeć Dominik | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 34 katowice | opłacono |
79 | Kopeć Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mp 16 Katowice | opłacono |
80 | Pająk Olga | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 54 Katowice | opłacono | |
81 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice | opłacono |
82 | Kandzia Kamil | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 20 | opłacono |
83 | Kandzia Mateusz | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 20 | opłacono |
84 | Różycka-Duda Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | BATORY LOTO | opłacono |
85 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono |
Wyświetleń: 12226