Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kurowski tytus | Gliwice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | ||
2 | Szyszkowic Marta | Bytom | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
3 | Szyszkowic Wiktoria | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
4 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
5 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
6 | Buglowska Anna | Świerklaniec | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
7 | Polańska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
8 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
9 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
10 | Wawrzynek Joanna | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
11 | Rajfura Mikołaj | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
12 | Rogala Aleksandra | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
13 | Seweryńska Patrycja | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
14 | Wawrzynek Sebastian | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
15 | Pandzich Gabriel | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | Carbon OCR Racing Team | opłacono |
16 | Lepszy Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
17 | Lebek Julia | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
18 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
19 | Niedziela Filip | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
20 | Bącol Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
21 | Bącol Natalia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
22 | Bartoszek Matylda | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
23 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | Spot Pszczyna | opłacono |
24 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
25 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
26 | gallus julia | katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | wild cats | opłacono |
27 | piowczyk anastazja | katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | wild cats | opłacono |
28 | Wiltosińska Alicja | Siemianowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
29 | Tomczok Marcin | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
30 | Jeleń Justyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 9 | opłacono |
31 | Hajduk Hanka | Będzin | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
32 | Socha Maja | Będzin | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
33 | SODOWSKI DAWID | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | opłacono |
34 | Rojczyk Magda | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
35 | Maślak Emilia | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
36 | Lemańska Michalina | Gliwice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
37 | Kuczyński Jaś | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | Gornik loto | opłacono |
38 | BOGDOŁ MAGDALENA | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
39 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
40 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
41 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
42 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
43 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
44 | Skutnik Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
45 | Polański Stanisław | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
46 | Krupa Zuzanna | Radzionków | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
47 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
48 | Pietrzyk Vanessa | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
49 | Kaszuba Lilianna | Czeladź | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | #czeladzbiega | opłacono |
50 | MUSZER POLA | KATOWICE | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP Nr 52 Katowice | opłacono |
51 | GOGOLA KAROL | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
52 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | ||
53 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | TelegilixTeam | opłacono |
54 | Filipek Krzysztof | Tychy | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
55 | Jonak Zuzanna | Ruda Slaska | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | ||
56 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
57 | Opiłek Maja | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Euvic | opłacono |
58 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
59 | WÓJCIK Wiktoria | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole nr 13 | opłacono |
60 | Kubacka Marta | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP nr 2 Katowice | opłacono |
61 | Karaś Jakub | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
62 | Sakwerda Hanna | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | MP 25 Ruda SLaska | opłacono |
63 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
64 | Mastej Damian | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
65 | Białek Maja | Gliwice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Let's Dance | opłacono |
66 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | JagodowyTeam | opłacono |
67 | Oleszek Cezary | Czeladź | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
68 | Stróżykowska Maja | Gliwice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
69 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
70 | Kępiński Marcel | Stare Bogaczowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | ||
71 | Jankowski Natan | Sosnowiec | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
72 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | Przedszkole | opłacono |
73 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
74 | Kuczyńska Tamara | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 33 Katowice | opłacono |
75 | MUSZYŃSKI Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | FlyTeam | opłacono |
76 | Herliczka Szymon | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | AML-FLY TEAM | opłacono |
77 | Herliczka Oliwier | Gliwice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | AML-FLY TEAM | opłacono |
78 | Babińska Julia | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | TriDivision | opłacono |
79 | Liptak Antek | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Monkey Fly | opłacono |
80 | Węgiel Wiktor | Kobylany | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
81 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Hamster Team | opłacono |
82 | WITOR PAULINA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | MK TEAM | opłacono |
83 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
84 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
85 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
86 | Murczek Natalia | Bojszowy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
87 | Murczek Paulina | Bojszowy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
88 | Szyszkowic Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
89 | Białoch Maksymilian | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 8 Ruda Śląska | opłacono |
90 | Kloza Mateusz | Pyskowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Przedszkole nr.5 Pyskowice | opłacono |
91 | Kępińska Julia | Stare Bogaczowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa w Starych Bogaczowicach | |
92 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
93 | Różycka-Duda Zuzanna | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | BATORY LOTO | opłacono |
94 | Kandzia Mateusz | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 20 | opłacono |
95 | Kandzia Kamil | Siemianowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 20 | opłacono |
96 | Moens Maksymilian | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice | opłacono |
97 | Pająk Olga | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | SP 54 Katowice | opłacono | |
98 | Kopeć Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Mp 16 Katowice | opłacono |
99 | Kopeć Dominik | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | Sp 34 katowice | opłacono |
100 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono |
Wyświetleń: 12229