Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hajduk Hanka Będzin Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
2 Socha Maja Będzin Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
3 Szczepańska Maja BĘDZIN Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
4 Szczepańska ZUZANNA BĘDZIN Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
5 Kozioł Antonina Boguszyce Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
6 Murczek Paulina Bojszowy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
7 Murczek Natalia Bojszowy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
8 Oświęcimska Natalia Bytom Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
9 Szyszkowic Marta Bytom Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
10 Dworaczek Tatiana Bytom Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Dworaczek Team opłacono
11 Hamik Krystian Chełm Śląski Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Hamster Team opłacono
12 Księżyk Henryk Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
13 Szoblik Karol Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
14 Sowa Wojtek Chorzów Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
15 Żydek Julia Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych MK team opłacono
16 Różycka-Duda Zuzanna Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) BATORY LOTO opłacono
17 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
18 Skórska Zuzanna Chorzów Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Ccsisw opłacono
19 Karaś Jakub Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
20 Fijołek Maja Chorzów Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
21 Fijołek Alicja Chorzów Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
22 Wieczorek Wiktor Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
23 Porębski SZYMON Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
24 Wieczorek Wojciech Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
25 Szyszkowic Zuzanna Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
26 Szyszkowic Wiktoria Chorzów Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
27 Niski Adrian Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
28 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
29 Zdejszy Marta Cieszyn Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Olza Cieszyn opłacono
30 Kaszuba Oliwer Czeladź Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) #czeladzbiega opłacono
31 Kaszuba Lilianna Czeladź Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) #czeladzbiega opłacono
32 Oleszek Cezary Czeladź Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
33 Siegmund Oliwia Czeladź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) #czeladzbiega opłacono
34 Agdan Jan Czeladź Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
35 Cebula Anna Czeladź Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
36 Szewczyk Igor Częstochowa Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Czewarun TiM opłacono
37 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Victoria Trzebinia opłacono
38 Węgrzyn Karolina Ćwiklice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych Spot Pszczyna opłacono
39 Węgrzyn Tomasz Ćwiklice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Spot Pszczyna opłacono
40 Brzozowski Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole opłacono
41 Stróżykowska Maja Gliwice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
42 Herliczka Dominik Gliwice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) AML-FLY TEAM opłacono
43 Herliczka Szymon Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) AML-FLY TEAM opłacono
44 Herliczka Oliwier Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) AML-FLY TEAM opłacono
45 Białek Bartosz Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Gwarek Zabrze opłacono
46 Lemańska Michalina Gliwice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
47 Białek Maja Gliwice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Let's Dance opłacono
48 Nawrocki-Lentzy Adam Gliwice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
49 Nawrocki-Lentzy Oskar Gliwice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
50 Kurowski tytus Gliwice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych
51 Rajfura Mikołaj Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
52 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
53 Latusek Bartek Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych żłobek Bajkowa Kraina opłacono
54 Filipkowska Michalina katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
55 Sokół Natalia Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
56 Wiejacka Julia Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
57 Potempa Bruno katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 54 Katowice opłacono
58 Ostrowski Sebastian Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
59 Kuczyńska Tamara Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 33 Katowice opłacono
60 Kajzer Ksawery katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 66 Katowice opłacono
61 Gajewski Mateusz Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
62 Pandzich Gabriel Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych Carbon OCR Racing Team opłacono
63 MUSZER POLA KATOWICE Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP Nr 52 Katowice opłacono
64 GOGOLA KAROL Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
65 Pawełczyk Lena Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
66 Pawełczyk Aleksandra Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych
67 MUSZYŃSKI Jakub Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) FlyTeam opłacono
68 Horzela Amelia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 35 Katowice opłacono
69 Chrapek Anna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 15 opłacono
70 Kuczyński Jaś Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych Gornik loto opłacono
71 Bożek Jan Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
72 Włoka Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Biegamy z Oszczepem opłacono
73 Walczak Pascal Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
74 Włoka Igor Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych Biegamy z Oszczepem opłacono
75 Figiel Magda Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 53 Katowice opłacono
76 FRONK SZYMON katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
77 Nowakowski Wojciech Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
78 Ogłaza Anna Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
79 Nowakowska Hanna Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
80 Ogłaza Karolina Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
81 Ogłaza Mateusz Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
82 Cymara Alicja Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
83 Tomczok Marcin Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
84 Tomczok Jagoda Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
85 Liptak Antek Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Monkey Fly opłacono
86 Gajewska Małgorzata Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
87 Grudniok Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Carbon OCR Racing Team opłacono
88 Knychała Adrian Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
89 Moens Maksymilian Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice opłacono
90 Raczek Kacper Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MK team
91 Pająk Olga Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 54 Katowice opłacono
92 Kopeć Karolina Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Mp 16 Katowice opłacono
93 MUSZER NINA Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
94 Kopeć Dominik Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 34 katowice opłacono
95 Danowska Zofia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
96 Ficek Adrian KATOWICE Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Frelki opłacono
97 Niedziela Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 51 Katowice-Giszowiec opłacono
98 Urych Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
99 Niedziela Adrian Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 51 Katowice-Giszowiec opłacono
100 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono


Wyświetleń: 6091

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ