Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Urych Michał Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
102 Sołtysiak Rafał Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
103 Lebek Jakub Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
104 Rojczyk Magda Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
105 Marekwica Jakub Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Mk team opłacono
106 Lebek Julia Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
107 Kubacka Marta Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP nr 2 Katowice opłacono
108 Polańska Zofia Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
109 Kajzer Karol Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
110 Kubacka Magdalena Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 15 Katowice opłacono
111 Polański Stanisław Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
112 Gajda Oliwier katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
113 Dejas Paulinka Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 37 Katowice opłacono
114 gallus julia katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych wild cats opłacono
115 PIETRASIK LENA Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
116 Strychalska Zuzanna Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole opłacono
117 PIETRASIK LAURA Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
118 Nowak Alan Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) MK TEAM opłacono
119 piowczyk anastazja katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych wild cats opłacono
120 Opiłek Maja Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Euvic opłacono
121 Mastej Damian Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
122 Sobczak Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
123 Sobczak Alicja Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
124 Polasińska Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
125 Kazior Tomek Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 66 Katowice
126 Pietrzyk Vanessa Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
127 Pytel Krzysztof Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
128 Pietrzyk Dawid Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
129 Musioł Amelia Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
130 Ciesielski Bartosz Kluczbork Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
131 Rychlik Patryk Klucze Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Lisy Pustyni opłacono
132 Popiel Michał Knurów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych
133 Węgiel Wiktor Kobylany Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
134 Cenkier Weronika Łaziska Górne Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MOSiR Łaziska Górne opłacono
135 Sawicki Błażej Łazy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
136 Roehrich Dariusz Łąka Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
137 Kozłowska Emilka Łódź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Tofik Team
138 Skutela Jakub Mikołów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
139 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
140 Skutnik Zuzanna Mysłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
141 Zubel Alan Oświęcim Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
142 Lepszy Stanisław Piekary Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
143 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
144 Dyrka Mateusz Przeczyce Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP Przeczyce opłacono
145 Kloza Alicja Pyskowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 6 Pyskowice opłacono
146 Kloza Mateusz Pyskowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr.5 Pyskowice opłacono
147 Krupa Zuzanna Radzionków Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
148 Krawczyk Laura Ruda slaska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runnes opłacono
149 Krawczyk Lilianna Ruda slaska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runnes opłacono
150 Jonak Zuzanna Ruda Slaska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
151 Niedziela Filip Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
152 Bącol Wojciech Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
153 Bącol Natalia Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
154 Bartoszek Matylda Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
155 Białoch Maksymilian Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 8 Ruda Śląska opłacono
156 Klimek Amelia Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runners opłacono
157 Klimek Alicja Ruda Śląska Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych Śląsk Runners opłacono
158 Starostka Bartosz Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
159 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Stowarzyszenie Kokardka opłacono
160 Małecki Dominik Ruda Śląska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
161 Juzyk Martyna Ruda Śląska Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Biegamy z Sercem opłacono
162 Sakwerda Alicja Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 24 Ruda Slaska opłacono
163 Sakwerda Hanna Ruda Śląska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP 25 Ruda SLaska opłacono
164 Rojek Kacper Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
165 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
166 Patyk Magdalena Rybnik Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
167 Jaworek Monika Rydułtowy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
168 Kandzia Mateusz Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
169 Kandzia Kamil Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
170 Duda Kamil Siemianowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp nr 13 Siemianowice Śląskie opłacono
171 Wiltosińska Alicja Siemianowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
172 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 6 Siemianowice Śląskie opłacono
173 Grabowska Dorota Siemianowice Śl. Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
174 Grabowski Piotr Siemianowice Śl. Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
175 BOGDOŁ MAGDALENA Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
176 Jeleń Justyna Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 9 opłacono
177 Korkosz Natalia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) STO Bytom opłacono
178 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
179 SODOWSKI DAWID Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ opłacono
180 WITOR KAROLINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych MK TEAM opłacono
181 WITOR PAULINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) MK TEAM opłacono
182 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
183 Malik Łucja Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
184 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono
185 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono
186 Siemion Liliana Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
187 Nagórzański Dawid Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SIEMIANOWICZANKA opłacono
188 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
189 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) JagodowyTeam opłacono
190 Dzierga Martyna Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 3 Siemianowice Ślaskie opłacono
191 Mazur Alicja SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
192 Bartosik Kamila Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) B4 opłacono
193 Majewska Kamila Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
194 Jankowski Natan Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
195 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) TelegilixTeam opłacono
196 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych TelegilixTeam opłacono
197 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
198 Kubiak Jakub Sosnowiec Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Rebellion of Free Runners opłacono
199 Dzierżek Oliwia Sosnowiec Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
200 Kaczmarek Jakub Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr 39 opłacono


Wyświetleń: 7346

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ