Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Kępiński Marcel Stare Bogaczowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
202 Kępińska Julia Stare Bogaczowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa w Starych Bogaczowicach
203 Pawelec Franciszek Szczekociny Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
204 Buglowska Anna Świerklaniec Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
205 Wawrzynek Joanna Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
206 Rogala Aleksandra Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
207 Seweryńska Patrycja Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
208 Wawrzynek Sebastian Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
209 Rost Magdalena Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
210 Maślak Emilia Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
211 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
212 WÓJCIK Wiktoria Świętochłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 13 opłacono
213 Sichma Jagoda Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
214 Zabłocki Daniel Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
215 Lorenz Mikołaj Tychy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
216 Skudło Zuzia Tychy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
217 Ryń Aleksander Tychy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 6 Tychy opłacono
218 Ryń Julian Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 6 Tychy opłacono
219 Filipek Karolina Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec opłacono
220 Filipek Krzysztof Tychy Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec opłacono
221 Słowik Aleksandra Zabrze Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
222 Widzewicz Jakub Zabrze Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
223 Babińska Julia Zabrze Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) TriDivision opłacono
224 Pawlik Natalia Zabrze Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
225 Bielec Agnieszka Zabrze Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
226 Pawlik Kacper Zabrze Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono


Wyświetleń: 6614

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ