Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Kajzer Ksawery katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 66 Katowice opłacono
202 Kazior Tomek Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 66 Katowice
203 Białoch Maksymilian Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 8 Ruda Śląska opłacono
204 Duda Kamil Siemianowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp nr 13 Siemianowice Śląskie opłacono
205 Dyrka Mateusz Przeczyce Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP Przeczyce opłacono
206 Węgrzyn Karolina Ćwiklice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych Spot Pszczyna opłacono
207 Węgrzyn Tomasz Ćwiklice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Spot Pszczyna opłacono
208 Korkosz Natalia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) STO Bytom opłacono
209 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Stowarzyszenie Kokardka opłacono
210 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono
211 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono
212 Chrapek Anna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 15 opłacono
213 Moens Maksymilian Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice opłacono
214 Kępińska Julia Stare Bogaczowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa w Starych Bogaczowicach
215 Klimek Amelia Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runners opłacono
216 Klimek Alicja Ruda Śląska Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych Śląsk Runners opłacono
217 Krawczyk Laura Ruda slaska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runnes opłacono
218 Krawczyk Lilianna Ruda slaska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runnes opłacono
219 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) TelegilixTeam opłacono
220 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych TelegilixTeam opłacono
221 Kozłowska Emilka Łódź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Tofik Team
222 Babińska Julia Zabrze Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) TriDivision opłacono
223 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Victoria Trzebinia opłacono
224 gallus julia katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych wild cats opłacono
225 piowczyk anastazja katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych wild cats opłacono
226 Latusek Bartek Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych żłobek Bajkowa Kraina opłacono


Wyświetleń: 6644

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ