Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymaniuk Łukasz | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
2 | Bąk Łukasz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
3 | Majek Maciej | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
4 | Hyckowski Bartłomiej | Siedlce | Polska | 1963 m | ZSP nr 1 w Siedlcach | |
5 | Kubak Adrian | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
6 | Konieczny Paweł | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
7 | Krzymowski Patryk | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
8 | Góraj Grzegorz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
9 | Gromada Sebastian | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
10 | Kolasa Mateusz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
11 | Piegdoń Robert | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
12 | Kociubiński Jan | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
13 | Gajda Łukasz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
14 | Kwasowiec Łukasz Kwasowiec | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
15 | Girczuk Marcin | Siedlce | Polska | 1963 m | 3Etap | |
16 | Goławski Krzysztof | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
17 | Goławska Anna | Siedlce | Polska | 1963 m | XII Okręg Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie" | |
18 | Goławska Katarzyna Maria | Siedlce | Polska | 1963 m | Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie" | |
19 | Goławski Michał Krzysztof | Siedlce | Polska | 1963 m | Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie" | |
20 | Bednarczyk Hubert | Siedlce | Polska | 1963 m | Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie" | |
21 | Marciniak Rafał | Nowe Opole | Polska | 1963 m | OSP NOWE OPOLE | |
22 | Marciniak Katarzyna | Nowe Opole | Polska | 1963 m | OSP NOWE OPOLE | |
23 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | Polska | 1963 m | Yulo Run Team Siedlce | |
24 | Oksiuta Mariusz | Klimczyce | Polska | 1963 m | 53 batalion lekkiej piechoty | |
25 | Wilczyński Wojciech | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
26 | Wilczyński Kacper Wilczyński | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
27 | Kowalski Kacper | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
28 | Bryłka Sebastian | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
29 | Zbucki Szymon | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
30 | Zbucki Rafał | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
31 | Pasemik Monika | Mordy | Polska | 1963 m | ||
32 | Bartoszuk Michał | Stok Lacki-Folwark | Polska | 1963 m | ||
33 | Radzikowska Martyna | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
34 | Zwierz Maciej | Ryczyca | Polska | 1963 m | ||
35 | Koczkodaj Wiktor | Ryczyca | Polska | 1963 m | MKP Pogoń Siedlce | |
36 | Policińska-Koczkodaj Wioleta | Ryczyca | Polska | 1963 m | ||
37 | Konarski Sławomir | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
38 | Księżopolski Wiktor | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
39 | Lipiński Marcin | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
40 | Policińska Ewelina | Ryczyca | Polska | 1963 m | ||
41 | Grzesiuk Milena | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
42 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
43 | Znój Marysia | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
44 | Znój Igorek | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
45 | Znój Edyta | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
46 | Mieścicki Wojciech | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
47 | Turek Liliana | Skórzec | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
48 | Turek Malwina | Skórzec | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
49 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
50 | Osik Paulina | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
51 | Stelmach Grzegorz | Ziomaki | Polska | 1963 m | ||
52 | Wąsowski Andrzej | Siedlce | Polska | 1963 m | Polak - Patriota | |
53 | Kulik Oliwier | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
54 | Kulik Nina | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
55 | Olędzka-Kulik Monika | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
56 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
57 | Piotrowski Artur | Łuków | Polska | 1963 m | Triathlon Siedlce Club | |
58 | Świderski Marcin | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
59 | Dębała Dominik | Mińsk Mazowiecki | Polska | 1963 m | . | |
60 | Chybowski Grzegorz | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
61 | Lewczuk Kamil | Stary Bartków | Polska | 1963 m | ||
62 | Ziółkowski Maciek | Siedlce | Polska | 1963 m | Yulo Run Team Siedlce | |
63 | Ziółkowski Juliusz | Siedlce | Polska | 1963 m | Yulo Run Team Siedlce | |
64 | Krzemińska Hanna | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
65 | Cegiełko Anna | Łuków | Polska | 1963 m | ||
66 | Piotrowska Agnieszka | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
67 | Ługowski Sebastian | Siedlce | Polska | 1963 m | Parkour Wschód | |
68 | Wierzbicki Marcin | Stok Lacki | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
69 | Strus Sebastian | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
70 | SOSNOWSKI PIOTR | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
71 | Markiewicz Katarzyna | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
72 | Lizak Mariusz | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
73 | Lizak Oskar | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
74 | Ostapowicz Ewelina | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
75 | Moskwiak Adrian | Jasionka | Polska | 1963 m |
Wyświetleń: 15551