Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymaniuk Łukasz Siedlce 1963 m
2 Bąk Łukasz Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
3 Majek Maciej Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
4 Hyckowski Bartłomiej Siedlce 1963 m ZSP nr 1 w Siedlcach
5 Kubak Adrian Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
6 Konieczny Paweł Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
7 Krzymowski Patryk Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
8 Góraj Grzegorz Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
9 Gromada Sebastian Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
10 Kolasa Mateusz Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
11 Piegdoń Robert Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
12 Kociubiński Jan Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
13 Gajda Łukasz Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
14 Kwasowiec Łukasz Kwasowiec Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
15 Girczuk Marcin Siedlce 1963 m 3Etap
16 Goławski Krzysztof Siedlce 1963 m
17 Goławska Anna Siedlce 1963 m XII Okręg Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie"
18 Goławska Katarzyna Maria Siedlce 1963 m Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie"
19 Goławski Michał Krzysztof Siedlce 1963 m Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie"
20 Bednarczyk Hubert Siedlce 1963 m Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie"
21 Marciniak Rafał Nowe Opole 1963 m OSP NOWE OPOLE
22 Marciniak Katarzyna Nowe Opole 1963 m OSP NOWE OPOLE
23 Jastrzębski Paweł Siedlce 1963 m Yulo Run Team Siedlce
24 Oksiuta Mariusz Klimczyce 1963 m 53 batalion lekkiej piechoty
25 Wilczyński Wojciech Siedlce 1963 m
26 Wilczyński Kacper Wilczyński Siedlce 1963 m
27 Kowalski Kacper Siedlce 1963 m
28 Bryłka Sebastian Siedlce 1963 m
29 Zbucki Szymon Siedlce 1963 m
30 Zbucki Rafał Siedlce 1963 m
31 Pasemik Monika Mordy 1963 m
32 Bartoszuk Michał Stok Lacki-Folwark 1963 m
33 Radzikowska Martyna Siedlce 1963 m
34 Zwierz Maciej Ryczyca 1963 m
35 Koczkodaj Wiktor Ryczyca 1963 m MKP Pogoń Siedlce
36 Policińska-Koczkodaj Wioleta Ryczyca 1963 m
37 Konarski Sławomir Siedlce 1963 m
38 Księżopolski Wiktor Siedlce 1963 m
39 Lipiński Marcin Siedlce 1963 m
40 Policińska Ewelina Ryczyca 1963 m
41 Grzesiuk Milena Siedlce 1963 m
42 Znój Tomasz Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
43 Znój Marysia Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
44 Znój Igorek Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
45 Znój Edyta Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
46 Mieścicki Wojciech Siedlce 1963 m CrossFit Siedlce
47 Turek Liliana Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec
48 Turek Malwina Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec
49 Turek Katarzyna Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec
50 Osik Paulina Siedlce 1963 m CrossFit Siedlce
51 Stelmach Grzegorz Ziomaki 1963 m
52 Wąsowski Andrzej Siedlce 1963 m Polak - Patriota
53 Kulik Oliwier Siedlce 1963 m
54 Kulik Nina Siedlce 1963 m
55 Olędzka-Kulik Monika Siedlce 1963 m
56 Kulik Karol Siedlce 1963 m
57 Piotrowski Artur Łuków 1963 m Triathlon Siedlce Club
58 Świderski Marcin Siedlce 1963 m CrossFit Siedlce
59 Dębała Dominik Mińsk Mazowiecki 1963 m .
60 Chybowski Grzegorz Siedlce 1963 m
61 Lewczuk Kamil Stary Bartków 1963 m
62 Ziółkowski Maciek Siedlce 1963 m Yulo Run Team Siedlce
63 Ziółkowski Juliusz Siedlce 1963 m Yulo Run Team Siedlce
64 Krzemińska Hanna Siedlce 1963 m
65 Cegiełko Anna Łuków 1963 m
66 Piotrowska Agnieszka Siedlce 1963 m
67 Ługowski Sebastian Siedlce 1963 m Parkour Wschód
68 Wierzbicki Marcin Stok Lacki 1963 m CrossFit Siedlce
69 Strus Sebastian Siedlce 1963 m CrossFit Siedlce
70 SOSNOWSKI PIOTR Siedlce 1963 m
71 Markiewicz Katarzyna Siedlce 1963 m
72 Lizak Mariusz Siedlce 1963 m
73 Lizak Oskar Siedlce 1963 m
74 Ostapowicz Ewelina Siedlce 1963 m
75 Moskwiak Adrian Jasionka 1963 m


Wyświetleń: 7894

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ