Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Moskwiak Adrian Jasionka 1963 m
2 Ostapowicz Ewelina Siedlce 1963 m
3 Lizak Oskar Siedlce 1963 m
4 Lizak Mariusz Siedlce 1963 m
5 Markiewicz Katarzyna Siedlce 1963 m
6 SOSNOWSKI PIOTR Siedlce 1963 m
7 Strus Sebastian Siedlce 1963 m CrossFit Siedlce
8 Wierzbicki Marcin Stok Lacki 1963 m CrossFit Siedlce
9 Ługowski Sebastian Siedlce 1963 m Parkour Wschód
10 Piotrowska Agnieszka Siedlce 1963 m
11 Cegiełko Anna Łuków 1963 m
12 Krzemińska Hanna Siedlce 1963 m
13 Ziółkowski Juliusz Siedlce 1963 m Yulo Run Team Siedlce
14 Ziółkowski Maciek Siedlce 1963 m Yulo Run Team Siedlce
15 Lewczuk Kamil Stary Bartków 1963 m
16 Chybowski Grzegorz Siedlce 1963 m
17 Dębała Dominik Mińsk Mazowiecki 1963 m .
18 Świderski Marcin Siedlce 1963 m CrossFit Siedlce
19 Piotrowski Artur Łuków 1963 m Triathlon Siedlce Club
20 Kulik Karol Siedlce 1963 m
21 Olędzka-Kulik Monika Siedlce 1963 m
22 Kulik Nina Siedlce 1963 m
23 Kulik Oliwier Siedlce 1963 m
24 Wąsowski Andrzej Siedlce 1963 m Polak - Patriota
25 Stelmach Grzegorz Ziomaki 1963 m
26 Osik Paulina Siedlce 1963 m CrossFit Siedlce
27 Turek Katarzyna Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec
28 Turek Malwina Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec
29 Turek Liliana Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec
30 Mieścicki Wojciech Siedlce 1963 m CrossFit Siedlce
31 Znój Edyta Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
32 Znój Igorek Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
33 Znój Marysia Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
34 Znój Tomasz Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
35 Grzesiuk Milena Siedlce 1963 m
36 Policińska Ewelina Ryczyca 1963 m
37 Lipiński Marcin Siedlce 1963 m
38 Księżopolski Wiktor Siedlce 1963 m
39 Konarski Sławomir Siedlce 1963 m
40 Policińska-Koczkodaj Wioleta Ryczyca 1963 m
41 Koczkodaj Wiktor Ryczyca 1963 m MKP Pogoń Siedlce
42 Zwierz Maciej Ryczyca 1963 m
43 Radzikowska Martyna Siedlce 1963 m
44 Bartoszuk Michał Stok Lacki-Folwark 1963 m
45 Pasemik Monika Mordy 1963 m
46 Zbucki Rafał Siedlce 1963 m
47 Zbucki Szymon Siedlce 1963 m
48 Bryłka Sebastian Siedlce 1963 m
49 Kowalski Kacper Siedlce 1963 m
50 Wilczyński Kacper Wilczyński Siedlce 1963 m
51 Wilczyński Wojciech Siedlce 1963 m
52 Oksiuta Mariusz Klimczyce 1963 m 53 batalion lekkiej piechoty
53 Jastrzębski Paweł Siedlce 1963 m Yulo Run Team Siedlce
54 Marciniak Katarzyna Nowe Opole 1963 m OSP NOWE OPOLE
55 Marciniak Rafał Nowe Opole 1963 m OSP NOWE OPOLE
56 Bednarczyk Hubert Siedlce 1963 m Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie"
57 Goławski Michał Krzysztof Siedlce 1963 m Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie"
58 Goławska Katarzyna Maria Siedlce 1963 m Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie"
59 Goławska Anna Siedlce 1963 m XII Okręg Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie"
60 Goławski Krzysztof Siedlce 1963 m
61 Girczuk Marcin Siedlce 1963 m 3Etap
62 Kwasowiec Łukasz Kwasowiec Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
63 Gajda Łukasz Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
64 Kociubiński Jan Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
65 Piegdoń Robert Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
66 Kolasa Mateusz Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
67 Gromada Sebastian Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
68 Góraj Grzegorz Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
69 Krzymowski Patryk Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
70 Konieczny Paweł Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
71 Kubak Adrian Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
72 Hyckowski Bartłomiej Siedlce 1963 m ZSP nr 1 w Siedlcach
73 Majek Maciej Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
74 Bąk Łukasz Nowe Opole 1963 m Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej
75 Szymaniuk Łukasz Siedlce 1963 m


Wyświetleń: 8154

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ