Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lęgas Ilona | . | Polska | 1963 m | opłacono | |
2 | Ptaszyński Robert | Albinów | Polska | 1963 m | 53.batalion lekkiej piechoty | opłacono |
3 | Ptaszyńska Paulina | Albinów | Polska | 1963 m | ZSP nr 2 w Siedlcach | opłacono |
4 | Kołodziejczyk Emil | Borki Paduchy | Polska | 1963 m | Siedlecki Klub Sportowy FENIKS | opłacono |
5 | Urban Dominika | Borki Paduchy | Polska | 1963 m | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borach Kosach | opłacono |
6 | Urban Julia | Borki Paduchy | Polska | 1963 m | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borach Kosach | opłacono |
7 | Biaduń Wiktoria | BORKI-KOSY | Polska | 1963 m | Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach | opłacono |
8 | Biaduń Łukasz | BORKI-KOSY | Polska | 1963 m | Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach | opłacono |
9 | Znój Edyta | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
10 | Znój Igorek | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
11 | Znój Marysia | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
12 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
13 | Pietrzyk Iza | Budy Janowskie | Polska | 1963 m | opłacono | |
14 | Montewka de Valle Jowita | Chodów | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
15 | Joński Bogusław | Chodów | Polska | 1963 m | opłacono | |
16 | De Valle Montewka Jazmin | Chodów | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
17 | De Valle Montewka Samuel | Chodów | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
18 | Karpiniuk Damian | Czołomyje | Polska | 1963 m | opłacono | |
19 | Woźnica Piotr | Golice | Polska | 1963 m | opłacono | |
20 | Łęczycki Damian | Golice | Polska | 1963 m | opłacono | |
21 | Woźnica Marta | Golice | Polska | 1963 m | opłacono | |
22 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | 1963 m | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
23 | Mulawka Sylwia | Grodzisk | Polska | 1963 m | opłacono | |
24 | Maląg-Pszkit Filip | Jasionka | Polska | 1963 m | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borach Kosach | opłacono |
25 | Maląg-Pszkit Monika | Jasionka | Polska | 1963 m | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borach Kosach | opłacono |
26 | Maląg-Pszkit Sebastian | Jasionka | Polska | 1963 m | Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borach Kosach | opłacono |
27 | Moskwiak Adrian | Jasionka | Polska | 1963 m | ||
28 | Oksiuta Mariusz | Klimczyce | Polska | 1963 m | 53 batalion lekkiej piechoty | |
29 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | 1963 m | opłacono | |
30 | Dobrowolska Edyta | Kotuń | Polska | 1963 m | opłacono | |
31 | Golec Rafał | Krzesk Królowa Niwa | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
32 | Hapunowicz Katarzyna | Krzesk Królowa Niwa | Polska | 1963 m | opłacono | |
33 | Markieiwcz Filip | Legionowo | Polska | 1963 m | LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Broni Władysława Andersa | opłacono |
34 | Wróbel Kamil | Łosice | Polska | 1963 m | Crossfit Siedlce | opłacono |
35 | Cegiełko Anna | Łuków | Polska | 1963 m | ||
36 | Piotrowski Artur | Łuków | Polska | 1963 m | Triathlon Siedlce Club | |
37 | Jastrzebska Hanna | Łupiny | Polska | 1963 m | opłacono | |
38 | Dzieniszewska Alina | Małkinia | Polska | 1963 m | opłacono | |
39 | Dębała Dominik | Mińsk Mazowiecki | Polska | 1963 m | . | |
40 | Drzazga Julia | Mińsk Mazowiecki | Polska | 1963 m | opłacono | |
41 | Michalak Michał | Mińsk Mazowiecki | Polska | 1963 m | MKB Dreptak | opłacono |
42 | Piwowarski Adam | Mokobody | Polska | 1963 m | BSAC Mokobody | opłacono |
43 | Pasemik Monika | Mordy | Polska | 1963 m | ||
44 | Wojtas Patryk | Mordy | Polska | 1963 m | opłacono | |
45 | Karpik Damian | Niwiski | Polska | 1963 m | opłacono | |
46 | Skorupka Leszek | Nowe Iganie | Polska | 1963 m | opłacono | |
47 | Skorupka Anna | Nowe Iganie | Polska | 1963 m | opłacono | |
48 | Skorupka Sebastian | Nowe Iganie | Polska | 1963 m | opłacono | |
49 | Skorupka Krzysztof | Nowe Iganie | Polska | 1963 m | opłacono | |
50 | Cześnik Katarzyna | Nowe Opole | Polska | 1963 m | opłacono | |
51 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | opłacono | |
52 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | 1963 m | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
53 | Marciniak Katarzyna | Nowe Opole | Polska | 1963 m | OSP NOWE OPOLE | |
54 | Marciniak Rafał | Nowe Opole | Polska | 1963 m | OSP NOWE OPOLE | |
55 | Kwasowiec Łukasz Kwasowiec | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
56 | Gajda Łukasz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
57 | Kociubiński Jan | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
58 | Piegdoń Robert | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
59 | Kolasa Mateusz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
60 | Gromada Sebastian | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
61 | Góraj Grzegorz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
62 | Krzymowski Patryk | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
63 | Konieczny Paweł | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
64 | Kubak Adrian | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
65 | Majek Maciej | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
66 | Bąk Łukasz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
67 | Kołtun Radosław | Podnieśno | Polska | 1963 m | opłacono | |
68 | Kołtun Anna | Podnieśno | Polska | 1963 m | Chodziarze Suchożebry | opłacono |
69 | Rymuza Mateusz | Przygody | Polska | 1963 m | Szkoła Podstawowa w Suchożebrach | opłacono |
70 | Krzewniak Lidia | Przygody | Polska | 1963 m | opłacono | |
71 | Krzewniak Ewa | Przygody | Polska | 1963 m | opłacono | |
72 | Redes Anna | Przygody | Polska | 1963 m | opłacono | |
73 | Rymuza Anita | Przygody | Polska | 1963 m | opłacono | |
74 | Rymuza Paulina | Przygody | Polska | 1963 m | Szkoła Podstawowa w Suchożebrach | opłacono |
75 | Kowalski Kacper | Przywory-Duże | Polska | 1963 m | opłacono | |
76 | Kowalski Kuba | Przywory-Duże | Polska | 1963 m | opłacono | |
77 | Zwierz Maciej | Ryczyca | Polska | 1963 m | ||
78 | Policińska Agnieszka | Ryczyca | Polska | 1963 m | opłacono | |
79 | Policińska Ewelina | Ryczyca | Polska | 1963 m | ||
80 | Policińska-Koczkodaj Wioleta | Ryczyca | Polska | 1963 m | ||
81 | Koczkodaj Wiktor | Ryczyca | Polska | 1963 m | MKP Pogoń Siedlce | |
82 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | 1963 m | Darfik Team | opłacono |
83 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | 1963 m | Darfik Team | opłacono |
84 | GRUDZIŃSKA AGNIESZKA | SIEDLCE | Polska | 1963 m | opłacono | |
85 | Misiak Mariusz | Siedlce | Polska | 1963 m | opłacono | |
86 | Jaworek Krystian | Siedlce | Polska | 1963 m | opłacono | |
87 | Ostapowicz Ewelina | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
88 | Dmowski Tomasz | Siedlce | Polska | 1963 m | 53.batalion lekkiej piechoty | opłacono |
89 | Lizak Oskar | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
90 | Gil Kamil | Siedlce | Polska | 1963 m | 53.batalion lekkiej piechoty | opłacono |
91 | Lizak Mariusz | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
92 | Markiewicz Katarzyna | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
93 | Borkowski Grzegorz | Siedlce | Polska | 1963 m | Państwowa Straż Pożarna | opłacono |
94 | Ilczuk Ilona | Siedlce | Polska | 1963 m | opłacono | |
95 | Ilczuk Rafał | Siedlce | Polska | 1963 m | opłacono | |
96 | Kozioł Adam | Siedlce | Polska | 1963 m | opłacono | |
97 | Zbieć Angelika | Siedlce | Polska | 1963 m | DARFIK Team | opłacono |
98 | Sierocińska Monika | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | opłacono |
99 | Sierociński Robert | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | opłacono |
100 | Kędziora Monika | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | opłacono |
Wyświetleń: 15534