Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Świderska Katarzyna Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
102 Strzalińska Oliwia Siedlce 1963 m opłacono
103 Bartosik-Strzalińska Barbara Siedlce 1963 m opłacono
104 Strzaliński Daniel Siedlce 1963 m opłacono
105 Drzazga Julia Mińsk Mazowiecki 1963 m opłacono
106 Bryłka Sebastian Siedlce 1963 m
107 Zachariasz Tomasz siedlce 1963 m opłacono
108 Rymuza Paulina Przygody 1963 m Szkoła Podstawowa w Suchożebrach opłacono
109 Rymuza Anita Przygody 1963 m opłacono
110 Lipińska Aleksandra Stok Lacki 1963 m opłacono
111 Kołodziejczyk Emil Borki Paduchy 1963 m Siedlecki Klub Sportowy FENIKS opłacono
112 Markieiwcz Filip Legionowo 1963 m LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Broni Władysława Andersa opłacono
113 SZCZEPAŃCZYK Paweł Siedlce 1963 m Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914-1918 w Legionowie opłacono
114 Chojecki Damian Siedlce 1963 m opłacono
115 radzikowska joanna siedlce 1963 m opłacono
116 Koksa Karolina Siedlce 1963 m Koksa Team Family opłacono
117 Koksa Łukasz Siedlce 1963 m Koksa Team Family opłacono
118 Zbucki Szymon Siedlce 1963 m
119 Zbucki Rafał Siedlce 1963 m
120 Suchodolski Janek Siedlce 1963 m SP3, SEMP opłacono
121 świderski Maksymilian siedlce 1963 m Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach opłacono
122 Świderski Paweł Siedlce 1963 m opłacono
123 Świderska Iwona Siedlce 1963 m opłacono
124 Woźniak Marek Siedlce 1963 m opłacono
125 Orzyłowski Dawid Siedlce 1963 m opłacono
126 Pietruczuk Aleksandra Siedlce 1963 m opłacono
127 Dmowska Renata Siedlce 1963 m 53.batalion lekkiej piechoty opłacono
128 Pasemik Monika Mordy 1963 m
129 Bartoszuk Michał Stok Lacki-Folwark 1963 m
130 Szczepańska Paulina Wołyńce-Kolonia 1963 m opłacono
131 Szczepańska Ewa Wołyńce-Kolonia 1963 m opłacono
132 Szczepański Mateusz Wołyńce-Kolonia 1963 m opłacono
133 Gątarczyk Aneta siedlce 1963 m DGS opłacono
134 Kuźma Piotr Skórzec 1963 m Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
135 Kuźma Dorota Skórzec 1963 m Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
136 Kuźma Krzysiek Skórzec 1963 m Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
137 Niedziałek Bartosz Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
138 Niedziałek Julian Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
139 Marciszewski Michał Siedlce 1963 m 53.batalion lekkiej piechoty opłacono
140 Niedziałek Justyna Skórzec 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
141 Mulawka Sylwia Grodzisk 1963 m opłacono
142 Karpiniuk Damian Czołomyje 1963 m opłacono
143 Radzikowska Martyna Siedlce 1963 m
144 Policińska Agnieszka Ryczyca 1963 m opłacono
145 Zwierz Maciej Ryczyca 1963 m
146 Kisiel Krzysztof Siedlce 1963 m opłacono
147 Koczkodaj Wiktor Ryczyca 1963 m MKP Pogoń Siedlce
148 Policińska-Koczkodaj Wioleta Ryczyca 1963 m
149 Seremak Marek Siedlce 1963 m opłacono
150 Jastrzebska Hanna Łupiny 1963 m opłacono
151 Ksionek Anna Siedlce 1963 m opłacono
152 Ksionek Albert Siedlce 1963 m opłacono
153 Ksionek Wiktoria Siedlce 1963 m opłacono
154 Ksionek Radosław Siedlce 1963 m opłacono
155 Konarski Sławomir Siedlce 1963 m
156 Księżopolski Wiktor Siedlce 1963 m
157 MARKOWSKA IZABELA SIEDLCE 1963 m opłacono
158 Lipiński Marcin Siedlce 1963 m
159 KRASUSKA URSZULA SIEDLCE 1963 m opłacono
160 Siekierka MARZENA SIEDLCE 1963 m opłacono
161 Ptaszyńska Paulina Albinów 1963 m ZSP nr 2 w Siedlcach opłacono
162 Policińska Ewelina Ryczyca 1963 m
163 Pawlak Anna Siedlce 1963 m opłacono
164 Mścichowski Piotr Siedlce 1963 m opłacono
165 Jastrzebski Bartosz Tworki 1963 m opłacono
166 Jastrzebska Sylwia Tworki 1963 m opłacono
167 Goś Sebastian Siedlce 1963 m ZHR opłacono
168 Goś Mariusz Siedlce 1963 m ZHR opłacono
169 Andraszek Kuba Siedlce 1963 m CrossFit Siedlce opłacono
170 Ilczuk Bartłomiej Siedlce 1963 m Metro opłacono
171 Ilczuk Renata Siedlce 1963 m Metro opłacono
172 Krzewniak Konrad Siedlce 1963 m Metro opłacono
173 Krzewniak Patrycja Siedlce 1963 m Metro opłacono
174 Adamczyk Karolina Siedlce 1963 m Metro opłacono
175 Gruszczyński Bartłomiej Siedlce 1963 m Metro opłacono
176 Skulimowska Maria Zawdy 1963 m opłacono
177 Gruszczyński Kamil Siedlce 1963 m Metro opłacono
178 Chojecka Agnieszka Siennica 1963 m opłacono
179 Grzesiuk Milena Siedlce 1963 m
180 Mątewka Przemysław Siedlce 1963 m opłacono
181 Piekart Paulina Skórzec 1963 m opłacono
182 Piekart Krzysztof Skórzec 1963 m opłacono
183 Piekart Dorota Skórzec 1963 m opłacono
184 Hapunowicz Katarzyna Krzesk Królowa Niwa 1963 m opłacono
185 Nowicka Emilia Siedlce 1963 m opłacono
186 Nowicka Helena Siedlce 1963 m opłacono
187 Nowicki Łukasz Siedlce 1963 m opłacono
188 Chmielewska Malgorzata Siedlce 1963 m opłacono
189 Piwowarski Adam Mokobody 1963 m BSAC Mokobody opłacono
190 Kowieski Darek Siedlce 1963 m opłacono
191 Chechłowska Urszula Siedlce 1963 m opłacono
192 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
193 Ginter Tomasz Zbuczyn 1963 m Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach opłacono
194 Znój Tomasz Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
195 Znój Marysia Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
196 Znój Igorek Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
197 Znój Edyta Borki-Paduchy 1963 m XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
198 Gierszewski Mariusz Siedlce/Kałuszyn 1963 m opłacono
199 Biaduń Łukasz BORKI-KOSY 1963 m Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach opłacono
200 Biaduń Wiktoria BORKI-KOSY 1963 m Szkoła imienia Żołnierzy wyklętych w Borkach Kosach opłacono


Wyświetleń: 12252

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ