Jantarowy Przełaj
Nordic walking na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking na 10 km Wataha opłacono on-line
2 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking na 10 km opłacono on-line
3 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking na 10 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
4 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km
5 Uciechowski Sławomir Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
6 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic walking na 10 km SULMIN opłacono on-line
7 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
8 Szulc Tomasz Gdańsk Nordic walking na 10 km TeDe RUN opłacono on-line
9 Hirsz Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
10 Melzer Hanna Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
11 Olejko Radosław Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
12 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
13 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
14 wiecka Paulina Godziszewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
15 Jaszczerska Ewelina Siwiałka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
16 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking na 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
17 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
18 Richert Agnieszka Richert Reda Nordic walking na 10 km
19 Ruchała Marcin Chrzanów Nordic walking na 10 km
20 Przygoda Agnieszka Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
21 Przygoda Mariusz Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
22 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
23 Milewczyk Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km Invicta Power Team opłacono on-line
24 Klimsiak Sebastian Strzegom Nordic walking na 10 km opłacono on-line
25 Jendruszewska-Waracka Beata Gdynia Nordic walking na 10 km
26 Golik Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
27 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
28 Nowalińska Aleksandra Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
29 Kochan Joanna Człuchów Nordic walking na 10 km opłacono on-line
30 Białk Roman Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
31 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
32 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking na 10 km Wataha opłacono on-line
33 Strupczewska Agnieszka Grudziądz Nordic walking na 10 km opłacono on-line
34 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
35 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono
36 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic walking na 10 km opłacono on-line
37 Tołodziecka Beata Kowale Nordic walking na 10 km opłacono on-line
38 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Nordic walking na 10 km opłacono on-line
39 Janicka Ilona Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
40 Rakoczy Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
41 Olbrych Urszula Częstochowa Nordic walking na 10 km opłacono on-line
42 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic walking na 10 km SPC
43 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
44 Weber Sylwia Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
45 wiśniewski maciej malbork Nordic walking na 10 km grupa malbork opłacono on-line
46 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
47 Wolska Aleksandra Mosty Nordic walking na 10 km
48 Szymański Jacek Skórka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
49 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
50 Odya Katarzyna Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
51 Baca Katarzyna Gniewowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
52 Jaśkiewicz Eliza Jaśkiewicz Górsk Nordic walking na 10 km
53 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking na 10 km opłacono on-line
54 Dzieniszewska Alina Małkinia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
55 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking na 10 km Elite Team
56 Miłkowski Mariusz Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
57 Łochiński Bogdan Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
58 Samojłowicz Dorota Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
59 Kowalski Tomasz Nowa Wieś Malborska Nordic walking na 10 km New Village Team opłacono on-line
60 Burlińska Anna Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
61 Janiszewski Marek Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
62 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
63 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
64 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
65 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
66 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
67 Przybylska Grażyna Łódź Nordic walking na 10 km opłacono on-line
68 Radomska Joanna Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
69 Staroń Ewelina Przemysław Nordic walking na 10 km opłacono on-line
70 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
71 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
72 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
73 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
74 Gołębiowski Krzysztof Łódź Nordic walking na 10 km opłacono on-line
75 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
76 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
77 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
78 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
79 Peretko Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
80 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
81 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
82 Kostencka Aga Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
83 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking na 10 km Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
84 Dankiewicz Barbara Łowicz Nordic walking na 10 km opłacono on-line
85 Zareemba Jakub Olsztyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
86 Panek Aneta Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono
87 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic walking na 10 km New Village Team #Świry opłacono on-line
88 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski Nordic walking na 10 km
89 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Nordic walking na 10 km opłacono on-line
90 Dęga Lidia Tralewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 28698

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ