Jantarowy Przełaj
Nordic walking na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kochan Joanna Człuchów Nordic walking na 10 km opłacono on-line
2 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
3 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking na 10 km Wataha opłacono on-line
4 Szymański Jacek Skórka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
5 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
6 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
7 Szulc Tomasz Gdańsk Nordic walking na 10 km TeDe RUN opłacono on-line
8 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
9 Janiszewski Marek Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
10 Burlińska Anna Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
11 Kowalski Tomasz Nowa Wieś Malborska Nordic walking na 10 km New Village Team opłacono on-line
12 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
13 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
14 Olejko Radosław Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
15 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking na 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
16 wiśniewski maciej malbork Nordic walking na 10 km grupa malbork opłacono on-line
17 Dęga Lidia Tralewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
18 Samojłowicz Dorota Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
19 Łochiński Bogdan Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
20 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking na 10 km opłacono on-line
21 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking na 10 km Elite Team
22 Jaszczerska Ewelina Siwiałka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
23 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km
24 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Nordic walking na 10 km opłacono on-line
25 Jaśkiewicz Eliza Jaśkiewicz Górsk Nordic walking na 10 km
26 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
27 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
28 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
29 Golik Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
30 Staroń Ewelina Przemysław Nordic walking na 10 km opłacono on-line
31 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski Nordic walking na 10 km
32 Uciechowski Sławomir Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
33 Weber Sylwia Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
34 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
35 Radomska Joanna Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
36 Przybylska Grażyna Łódź Nordic walking na 10 km opłacono on-line
37 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic walking na 10 km New Village Team #Świry opłacono on-line
38 Panek Aneta Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono
39 Zareemba Jakub Olsztyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
40 Dankiewicz Barbara Łowicz Nordic walking na 10 km opłacono on-line
41 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking na 10 km Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
42 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono
43 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
44 Janicka Ilona Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
45 Milewczyk Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km Invicta Power Team opłacono on-line
46 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
47 Richert Agnieszka Richert Reda Nordic walking na 10 km
48 Nowalińska Aleksandra Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
49 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
50 wiecka Paulina Godziszewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
51 Kostencka Aga Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
52 Tołodziecka Beata Kowale Nordic walking na 10 km opłacono on-line
53 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking na 10 km Wataha opłacono on-line
54 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
55 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic walking na 10 km opłacono on-line
56 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
57 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
58 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking na 10 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
59 Peretko Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
60 Białk Roman Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
61 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
62 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
63 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Nordic walking na 10 km opłacono on-line
64 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
65 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
66 Olbrych Urszula Częstochowa Nordic walking na 10 km opłacono on-line
67 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
68 Klimsiak Sebastian Strzegom Nordic walking na 10 km opłacono on-line
69 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
70 Dzieniszewska Alina Małkinia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
71 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
72 Wolska Aleksandra Mosty Nordic walking na 10 km
73 Jendruszewska-Waracka Beata Gdynia Nordic walking na 10 km
74 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic walking na 10 km SPC
75 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking na 10 km opłacono on-line
76 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
77 Hirsz Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
78 Przygoda Mariusz Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
79 Przygoda Agnieszka Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
80 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
81 Strupczewska Agnieszka Grudziądz Nordic walking na 10 km opłacono on-line
82 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
83 Melzer Hanna Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
84 Miłkowski Mariusz Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
85 Gołębiowski Krzysztof Łódź Nordic walking na 10 km opłacono on-line
86 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic walking na 10 km SULMIN opłacono on-line
87 Baca Katarzyna Gniewowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
88 Odya Katarzyna Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
89 Rakoczy Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
90 Ruchała Marcin Chrzanów Nordic walking na 10 km


Wyświetleń: 27799

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ