Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | wasch-fred. de | |
2 | Jabłońska Agnieszka | Grudziądz | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | wasch-fred. de | |
3 | Pawlicka Marta | Jantar | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
4 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
5 | Teska Michał | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
6 | Lubińska Mirosława Lubińska | Gniezno | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
7 | Benderska Katarzyna | kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
8 | Olejniczak Paweł | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
9 | Dropek Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
10 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
11 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Szkola nr 42 Gdańsk | |
12 | Puchta Iwona | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
13 | Przybyłek Patryk | Nowy Dwór | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |
14 | Dropek Sylwia | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
15 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Komando Flaki | |
16 | Miechówka Magdalena | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
17 | Miechówka Tomasz | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
18 | Słomska Paulina | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
19 | Słomski Oskar | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
20 | Benderska Wioletta | kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
21 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Norbsoft.pl | |
22 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |
23 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
24 | Batambas Alicja | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
25 | Piotrowska Natalia | Butowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
26 | BLASZCZYK KACPER | Mikoszewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
27 | Górnik Natalia | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
28 | Górnik Jakub | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
29 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
30 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
31 | GRZELAK SYLWIA | Gardeja | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
32 | GRZELAK DARIA | Gardeja | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
33 | ŻYGOWSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
34 | Wcisel Judyta | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
35 | Serafińska Jolanta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
36 | Czerwińska Anna | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
37 | Czerwiński Paweł | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
38 | Baraniak Jakub | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
39 | Baraniak Bartosz | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
40 | Baraniak Joanna | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
41 | Baraniak Staś | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
42 | Dybowski Mateusz | Rumia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Komando Flaki | |
43 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
44 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
45 | KIRAGA KATARZYNA | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
46 | Kurpiewska Renata | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
47 | Kurpiewski Szymon | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
48 | Błądek Magdalena | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
49 | Bednarska Anna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Izabell | |
50 | Zamyślewska Marlena | Brachlewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
51 | Zamyślewska Ida | Brachlewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
52 | Zamyślewski Filip | Brachlewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
53 | Brzezicki Tymoteusz | Głogowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
54 | Brzezicka Agnieszka | Głogowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
55 | Brzezicki Łukasz | Głogowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
56 | MARSZAŁKOWSKA KAROLINA | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
57 | MARSZAŁKOWSKI KRZYSZTOF | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
58 | Czaja Danuta | Rumia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
59 | Dybowska Magdalena | Rumia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
60 | Kiliman Beata | Dębina | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | NOWY STAW BIEGA | |
61 | Michniewicz Magdalena | Nowy Staw | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Nowy Staw Biega | |
62 | Kowalska Kamila | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
63 | Kowalska Martyna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
64 | Sękowska Monika | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
65 | Stormowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
66 | Charliński Krystian | Nowy Dwór Gdański | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
67 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |
68 | Kamiński Piotr | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | EUROFINS POLSKA | |
69 | Litewski Tomasz | Juszkowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Deaf | |
70 | Guz Angelika | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
71 | Kołodziejczyk Ewa | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Deaf | |
72 | Piątek Patryk | Gniewino | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
73 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
74 | Koziara Anna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
75 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
76 | Baca Kajetan | Gniewowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
77 | Wisniewska Renata | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
78 | Sadowski Sebastian | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | SP 8 Gdańsk | |
79 | Andrearczyk Anna | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
80 | Andrearczyk Dominika | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
81 | Andrearczyk Mikołaj | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
82 | Mirys Magdalena | Krynica Morska | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
83 | Boruszewska Katarzyna | Markowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
84 | Błażko Łukasz | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
85 | Falkowska Alicja | Przywidz | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Żarta Wataha | |
86 | Budyńko Ola | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
87 | Waruszewski Bartłomiej | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | ||
88 | Iwicka-Waruszewska Monika | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |
89 | Waruszewska Olimpia | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |
90 | Waruszewski Bartłomiej | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |
91 | Wiącek Bartosz | Sadlinki | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
92 | Czoska Anetta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Kontener Formy | |
93 | Frankowski Łukasz | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
94 | Ćwirzeń Ewa | Trzcianka | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
95 | Stosik-Szmaglińska Beata | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
96 | Thomalla Mariusz | Bielsko-Biała | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
97 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
98 | Ćwirzeń Samuel | Trzcianka | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Wolf Race | |
99 | Saleem Kamil | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
100 | Gawin Marta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km |
Wyświetleń: 38971