Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płókarz Karolina | Jantar | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
2 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
3 | Kowalski Seweryn | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
4 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
5 | Grzonkowska Edyta | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
6 | MATEJUK ANNA | MALBORK | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | BEZTLENOWI MALBORK | |
7 | Kofel-Dudziak Monika | Aleksandrów Kujawski | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
8 | Zygarowski Filip | Łaszka | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
9 | jankowska ula | gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
10 | Zygarowska Ewelina | Sztutowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
11 | Gawin Marta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
12 | Saleem Kamil | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
13 | Ćwirzeń Samuel | Trzcianka | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Wolf Race | |
14 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
15 | Thomalla Mariusz | Bielsko-Biała | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
16 | Stosik-Szmaglińska Beata | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
17 | Ćwirzeń Ewa | Trzcianka | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
18 | Frankowski Łukasz | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
19 | Czoska Anetta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Kontener Formy | |
20 | Wiącek Bartosz | Sadlinki | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
21 | Waruszewski Bartłomiej | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |
22 | Waruszewska Olimpia | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |
23 | Iwicka-Waruszewska Monika | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |
24 | Waruszewski Bartłomiej | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | ||
25 | Budyńko Ola | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
26 | Falkowska Alicja | Przywidz | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Żarta Wataha | |
27 | Błażko Łukasz | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
28 | Boruszewska Katarzyna | Markowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
29 | Mirys Magdalena | Krynica Morska | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
30 | Andrearczyk Mikołaj | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
31 | Andrearczyk Dominika | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
32 | Andrearczyk Anna | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
33 | Sadowski Sebastian | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | SP 8 Gdańsk | |
34 | Wisniewska Renata | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
35 | Baca Kajetan | Gniewowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
36 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
37 | Koziara Anna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
38 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
39 | Piątek Patryk | Gniewino | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
40 | Kołodziejczyk Ewa | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Deaf | |
41 | Guz Angelika | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
42 | Litewski Tomasz | Juszkowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Deaf | |
43 | Kamiński Piotr | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | EUROFINS POLSKA | |
44 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |
45 | Charliński Krystian | Nowy Dwór Gdański | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
46 | Stormowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
47 | Sękowska Monika | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
48 | Kowalska Martyna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
49 | Kowalska Kamila | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
50 | Michniewicz Magdalena | Nowy Staw | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Nowy Staw Biega | |
51 | Kiliman Beata | Dębina | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | NOWY STAW BIEGA | |
52 | Dybowska Magdalena | Rumia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
53 | Czaja Danuta | Rumia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
54 | MARSZAŁKOWSKI KRZYSZTOF | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
55 | MARSZAŁKOWSKA KAROLINA | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
56 | Brzezicki Łukasz | Głogowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
57 | Brzezicka Agnieszka | Głogowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
58 | Brzezicki Tymoteusz | Głogowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
59 | Zamyślewski Filip | Brachlewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
60 | Zamyślewska Ida | Brachlewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
61 | Zamyślewska Marlena | Brachlewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |
62 | Bednarska Anna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Izabell | |
63 | Błądek Magdalena | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
64 | Kurpiewski Szymon | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
65 | Kurpiewska Renata | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
66 | KIRAGA KATARZYNA | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
67 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
68 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
69 | Dybowski Mateusz | Rumia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Komando Flaki | |
70 | Baraniak Staś | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
71 | Baraniak Joanna | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
72 | Baraniak Bartosz | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
73 | Baraniak Jakub | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
74 | Czerwiński Paweł | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
75 | Czerwińska Anna | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
76 | Serafińska Jolanta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
77 | Wcisel Judyta | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
78 | ŻYGOWSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
79 | GRZELAK DARIA | Gardeja | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
80 | GRZELAK SYLWIA | Gardeja | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
81 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
82 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
83 | Górnik Jakub | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
84 | Górnik Natalia | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
85 | BLASZCZYK KACPER | Mikoszewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
86 | Piotrowska Natalia | Butowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
87 | Batambas Alicja | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
88 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
89 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |
90 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Norbsoft.pl | |
91 | Benderska Wioletta | kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
92 | Słomski Oskar | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
93 | Słomska Paulina | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
94 | Miechówka Tomasz | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
95 | Miechówka Magdalena | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
96 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Komando Flaki | |
97 | Dropek Sylwia | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
98 | Przybyłek Patryk | Nowy Dwór | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |
99 | Puchta Iwona | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
100 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Szkola nr 42 Gdańsk |
Wyświetleń: 38963