Jantarowy Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sadowski Artur Warszawa Bieg na 10 km
2 Semmerling Przemek Gdynia Bieg na 10 km
3 Sadowska Ewa Warszawa Bieg na 10 km
4 Koliński Krzysztof Gardeja Bieg na 10 km
5 Popiel Marek Gdańsk Bieg na 10 km
6 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km
7 Jaśkiewicz Eliza Jaśkiewicz Górsk Nordic walking na 10 km
8 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski Nordic walking na 10 km
9 Pawlak Łukasz Pawlak Nowy Dwór Gdański Bieg na 10 km
10 Klajbor Anna Toruń Bieg na 10 km
11 Groszkowski Marcin Malbork Bieg na 10 km
12 Kaczkowski Tomasz Elbląg Bieg na 10 km
13 Poniatowski Andrzej Pasłęk Bieg na 10 km
14 Poniatowski Dawid Pasłęk Bieg na 10 km
15 Richert Agnieszka Richert Reda Nordic walking na 10 km
16 Król Kamila Gdańsk Bieg na 21 km
17 HOFMANN HEIKO ELBLĄG Bieg na 10 km
18 Czarnomski Ireneusz Stare Pole Bieg na 10 km
19 Heyka Jarosław Lębork Bieg na 21 km
20 Rudawski Radosław Elbląg Bieg na 10 km
21 Rudawska Katarzyna Elbląg Bieg na 10 km
22 Wolska Aleksandra Mosty Nordic walking na 10 km
23 Jendruszewska-Waracka Beata Gdynia Nordic walking na 10 km
24 Ruchała Marcin Chrzanów Nordic walking na 10 km
25 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking na 10 km Elite Team
26 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg na 21 km 49 Baza Lotnicza
27 Daniszewski Marcin Drzonowo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo
28 Jakubiak-Kępińska Alicja Warszawa Bieg na 10 km Biegam bo mnie ludzkość wkurwia
29 Rożyk Magdalena Gdynia Bieg na 21 km Biegamyrazem.pl/Oknobur
30 Rożyk Krzysztof Gdynia Bieg na 21 km Biegamyrazem.pl/Oknobur
31 Gering Mariusz Gdańsku Bieg na 21 km DCT drużyna biegowa
32 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg na 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team
33 Masys Agnieszka Malbork Bieg na 10 km GRUPA MALBOORK
34 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg na 10 km Jedyneczka Elbląg
35 Szalkowski Jacek Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega
36 Szymański Adam Lębork Bieg na 10 km Lębork Biegacze
37 Filcek Daria Nowy Staw Bieg na 10 km NOWY STAW BIEGA
38 KOPACZ Hanka BYDGOSZCZ Bieg na 21 km Po swojemu / Biegam.
39 Zdunek Mariusz Zdunek Warszawa Bieg na 10 km ROXY
40 Rosa Izabela Warszawa Bieg na 10 km Roxy
41 Stachórko Krzysztof Pasłęk Bieg na 10 km Rozbiegany Pasłęk
42 ZYGOWSKA Paulina Słupsk Bieg na 10 km Słupsk
43 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic walking na 10 km SPC
44 Żbikowska Malgorzata Toruń Bieg na 10 km SPC
45 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański Bieg na 10 km STRunners
46 Nowakowski Andrzej Prabuty Bieg na 21 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
47 Potuczko Marcin Prabuty Bieg na 21 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
48 Gontek Łukasz Słupsk Bieg na 10 km vwbatory
49 Chyla Michal Sopot Bieg na 21 km Walczę bo kocham żyć
50 Gabryelski Marcin Włocławek Bieg na 21 km WKB Maratończyk Włocławek
51 Rawska Aleksandra Rumia Bieg na 10 km Wymiatacze


Wyświetleń: 19226

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ