Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
302 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
303 | Zawicka Anna | Malbork | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
304 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | Bieg na 21 km | ||
305 | Gajewski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line |
306 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Bieg na 21 km | DCT drużyna biegowa | |
307 | Wilbik Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line |
308 | Grabowska Izabela | Kaczory | Polska | Bieg na 21 km | Morsów Piła | opłacono on-line |
309 | Grzebin Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line |
310 | Kociołek Robert | Słupsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
311 | Szalkowski Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | |
312 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Bieg na 21 km | NOWY STAW BIEGA/Press Glass biegamy i wspieramy | opłacono on-line |
313 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Bieg na 21 km | Nowy Staw Biega /Golden team | opłacono on-line |
314 | Motwodło-Zawadzka Izabella | Słupsk | Polska | Bieg na 21 km | Decathlon Power Słupsk | opłacono on-line |
315 | Kochan Robert | Człuchów | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
316 | Gabryelski Marcin | Włocławek | Polska | Bieg na 21 km | WKB Maratończyk Włocławek | |
317 | Jurczyk Mateusz | Rüsselsheim | Polska | Bieg na 21 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
318 | Weiss Alan | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Dzikie Życie RunTeam | opłacono on-line |
319 | KOPACZ Hanka | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg na 21 km | Po swojemu / Biegam. | |
320 | Sarnecki Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Run Around The Island | opłacono on-line |
321 | Łoś Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg na 21 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
322 | Łoś Malgorzata | Mareza | Polska | Bieg na 21 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
323 | Kłosiewicz Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | ZKM ELBLAG | opłacono on-line |
324 | Rumiński Daniel | Grobelno | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
325 | Rożyk Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | |
326 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | |
327 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg na 21 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
328 | Pakulski Marcin | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
329 | Łowczak Wiesław | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | Team Karaś -Elbląg | opłacono on-line |
330 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
331 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
332 | Król Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | ||
333 | Gawdzik Paweł | Pasłęk | Polska | Bieg na 21 km | Gladiator Pasłęk | opłacono on-line |
334 | Arciszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | LPP Team | opłacono |
335 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg na 21 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
336 | Palacz Wioletta | Bydgoszcz | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
337 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Wkurw_team | opłacono on-line |
338 | Bakalarz Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
339 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
340 | Fedorczuk Anita | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
341 | Andrearczyk Wojciech | Braniewo | Polska | Bieg na 21 km | Błękitny Patrol WWF | opłacono on-line |
342 | Chyla Michal | Sopot | Polska | Bieg na 21 km | Walczę bo kocham żyć | |
343 | Leśnik Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
344 | Maciejewski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
345 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
346 | Pekala Piotr | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
347 | Krawczuk Daniela | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
348 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
349 | Ćwikliński Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
350 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg na 21 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
351 | Dybuk Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
352 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
353 | Kreft Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
354 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
355 | Gralak Jacek | Bydgoszcz | Polska | Bieg na 21 km | 81 blp | opłacono on-line |
356 | Biskupiak Robert | Łobżenica | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
357 | Mączkowski Jacek | Rypin | Polska | Bieg na 21 km | 81 blp | opłacono on-line |
358 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg na 21 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
359 | Stradomski Roman | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
360 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Bieg na 21 km | STRASZYN BIEGA | opłacono on-line |
361 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
362 | Szymańska Hanna | Skórka | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
363 | Kobylińska-Urbaniak Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Invicta Power Team | opłacono on-line |
364 | Miechówka Irena | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
365 | PIOTROWSKA JUSTYNA | BUTOWO | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
366 | Prüfer Paweł | Kosieczyn | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
367 | Gala Kamila | Warszawa | Polska | Bieg na 21 km | Naprzód Młociny | opłacono on-line |
368 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | Bieg na 21 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
369 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | Bieg na 21 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
370 | Kosobucki Rafał Kosobucki | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Gdańsk | opłacono on-line |
371 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 21 km | 49 Baza Lotnicza | |
372 | Zalewski Andrzej | Sztutowo | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
373 | Sarak Artur | Braniewo | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
374 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
375 | Skosolas Agnieszka | Mosty | Polska | Bieg na 21 km | Team Izabell | opłacono on-line |
376 | Olbrych Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
377 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
378 | Gumienny Tomasz | Gniezno | Polska | Bieg na 21 km | Uszak tim | opłacono on-line |
379 | Stangenberg Paweł | Warszawa | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
380 | Jarocka Beata | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
381 | Bielewicz Anna | Słupsk | Polska | Bieg na 21 km | STOPA SŁUPSK | opłacono on-line |
382 | Towstokory Marek | Złotów | Polska | Bieg na 21 km | Złotów | opłacono on-line |
383 | Urbański Dariusz | Kosakowo | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
384 | niewiadomski aleksander | gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Olo Team | opłacono on-line |
385 | skonka aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Olo Team | opłacono on-line |
386 | Stadnik Slawek | Malbork | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
387 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
388 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
389 | Morawski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
390 | Serzysko Wojciech | Malbork | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
391 | Kujawska Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 21 km | Iron Team | opłacono on-line |
392 | Marianowski Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
393 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
394 | de Virion Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Koty3! | opłacono on-line |
395 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
396 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
397 | Starsierski Tomasz | Kielno | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
398 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
399 | Michalik Joanna | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
400 | Kuciński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono |
Wyświetleń: 38931