Jantarowy Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Piasecki Kamil Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
102 Jabłoński Jakub Elbląg Bieg na 10 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
103 HOFMANN HEIKO ELBLĄG Bieg na 10 km
104 Frankowski Łukasz Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
105 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
106 Rudawski Radosław Elbląg Bieg na 10 km
107 Rudawska Katarzyna Elbląg Bieg na 10 km
108 Bakalarz Jarosław Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
109 Kłosiewicz Wojciech Elbląg Bieg na 21 km ZKM ELBLAG opłacono on-line
110 Pyszczyński Radosław Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
111 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
112 Mytych Katarzyna Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
113 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg na 10 km Klub Kibica START ELBLĄG opłacono on-line
114 Boris Aneta Elbląg Bieg na 21 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
115 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
116 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg na 10 km Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
117 Woźnikowska Magdalena Elbląg Bieg na 10 km WueMKa opłacono on-line
118 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg na 10 km 3athlete opłacono on-line
119 Pilski Andrzej Frombork Bieg na 10 km Barefoot Runners Society UK opłacono on-line
120 Bernaszuk Wojciech Frombork Bieg na 10 km opłacono on-line
121 Koliński Krzysztof Gardeja Bieg na 10 km
122 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg na 21 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
123 Grzelak Robert Gardeja Bieg na 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
124 GRZELAK SYLWIA Gardeja Rekreacyjny bieg na 3 km
125 GRZELAK DARIA Gardeja Rekreacyjny bieg na 3 km
126 Jachimowicz Bartosz Gdansk Bieg na 10 km opłacono on-line
127 Sadowski Grzegorz Gdansk Bieg na 21 km opłacono on-line
128 Wisniewski Piotr Gdansk Bieg na 10 km opłacono on-line
129 Robles José Carlos Gdansk Bieg na 10 km Castilla opłacono on-line
130 Dybuk Agnieszka Gdansk Bieg na 21 km opłacono on-line
131 Stormowska Małgorzata Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
132 Weiss Alan Gdańsk Bieg na 21 km Dzikie Życie RunTeam opłacono on-line
133 jankowska ula gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
134 Wilbik Joanna Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
135 Rozmus Wiktor Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
136 Szulc Tomasz Gdańsk Nordic walking na 10 km TeDe RUN opłacono on-line
137 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
138 Różycki Paweł Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
139 Olejko Radosław Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
140 Różycka Joanna Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
141 Milińska Natalia Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
142 Grzebin Piotr Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
143 Miechówka Magdalena Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
144 niewiadomski aleksander gdańsk Bieg na 21 km Olo Team opłacono on-line
145 Miechówka Tomasz Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
146 Popiel Marek Gdańsk Bieg na 10 km
147 Puchta Iwona Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
148 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg na 10 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
149 Miliński Krzysztof Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
150 Saleem Monika Gdańsk Bieg na 10 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
151 skonka aleksander Gdańsk Bieg na 21 km Olo Team opłacono on-line
152 Stradomski Roman Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
153 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km
154 Sadowski Sebastian Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km SP 8 Gdańsk
155 Kowalska Kamila Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
156 Kowalska Martyna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
157 Karpińska Kamila Gdańsk Bieg na 10 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
158 Leśnik Mariusz Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
159 Janich-Kolas Justyna Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
160 Karpiński Jan Gdańsk Bieg na 10 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
161 Lisiecki Jakub Gdańsk Bieg na 21 km Wkurw_team opłacono on-line
162 Weiner Patryk Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
163 Marciniak Natalia Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
164 Reszke Marek Gdańsk Bieg na 10 km Instruktor biegania team opłacono on-line
165 Rozmus Katarzyna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
166 Szpręgel Justyna Gdańsk Bieg na 10 km Team Izabell opłacono on-line
167 Radomska Joanna Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
168 Koziara Anna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
169 Mokwa Jadwiga Gdańsk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
170 Gajewski Grzegorz Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
171 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg na 21 km Koty3! opłacono on-line
172 Kołodziejczyk Ewa Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km Team Deaf
173 Karwel Ewelina Karwel Gdańsk Bieg na 10 km Kontener Formy opłacono on-line
174 Milewczyk Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km Invicta Power Team opłacono on-line
175 jankowski marek gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
176 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
177 Janusz Bartosz Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
178 Saleem Kamil Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
179 Bogusz Katarzyna Bogusz Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
180 Miszewski Adam Gdańsk Bieg na 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
181 Niechoćko Agata Gdańsk Bieg na 21 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
182 Sarnecki Kamil Gdańsk Bieg na 21 km Run Around The Island opłacono on-line
183 Wisniewska Renata Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
184 Bednarska Anna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km Team Izabell
185 Moritz Mateusz Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
186 Bartosiewicz Grażyna Gdańsk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Face Nordic Walking Team
187 Dargiewicz Robert Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
188 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
189 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking na 10 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
190 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg na 10 km Nie marnuj tlenu GAiT opłacono on-line
191 Peretko Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
192 Białk Roman Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
193 Ciesielski Witold Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
194 Miechówka Irena Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
195 Fedorczuk Anita Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
196 Popowicz Katarzyna Gdańsk Bieg na 10 km Team Izabell opłacono on-line
197 Król Kamila Gdańsk Bieg na 21 km
198 Kosobucki Rafał Kosobucki Gdańsk Bieg na 21 km Gdańsk opłacono on-line
199 Serafińska Jolanta Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
200 Czapa Magdalena Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line


Wyświetleń: 19230

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ