Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Baraniak Jakub | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
402 | Baraniak Bartosz | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
403 | Urbańska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
404 | Baraniak Joanna | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
405 | Baraniak Staś | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
406 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
407 | Morawski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
408 | Brzezińska Elżbieta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
409 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
410 | Hinc Karolina | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
411 | Warchol Florian | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
412 | Piorunska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Agnes Magnes | opłacono on-line |
413 | Marszalkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Agnes Magnes | opłacono on-line |
414 | Warchol Florian2 | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
415 | Makowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
416 | Piorunska2 Agnieszka | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Agnes Magnes | |
417 | Marszalkowska2 Agnieszka | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
418 | Bogdanowicz Iza | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
419 | Golik Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
420 | Jendruszewska-Waracka Beata | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | ||
421 | Rożyk Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | |
422 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | |
423 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Kurczak Team Crow | opłacono on-line |
424 | Arciszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | LPP Team | opłacono |
425 | Gardzielewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
426 | Garczewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
427 | Garczewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
428 | Budyńko Ola | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
429 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
430 | Krużycki Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
431 | Czoska Anetta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Kontener Formy | |
432 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line |
433 | Goryńska Daria | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
434 | Semmerling Przemek | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
435 | Rumina Allan | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
436 | Łochińska Aleksandra | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
437 | Gawin Marta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
438 | Łochińska Joanna | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |
439 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
440 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
441 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
442 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono | |
443 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking na 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
444 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
445 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
446 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
447 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | Team Deaf | opłacono on-line |
448 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
449 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
450 | Teska Izabela | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
451 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
452 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
453 | Teska Michał | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
454 | Miłkowski Mariusz | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | Team Deaf | opłacono on-line |
455 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
456 | Adamska Agata | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
457 | Bobowska Julia | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | SP 12 | |
458 | Olejniczak Paweł | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
459 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Bieg na 21 km | DCT drużyna biegowa | |
460 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
461 | Sciepuro Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
462 | Kowalski Robert Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line |
463 | Różycki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
464 | Różycka Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
465 | Moritz Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
466 | Peretko Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
467 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
468 | jankowski marek | gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
469 | Bogusz Katarzyna Bogusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
470 | Gajewski Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line |
471 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
472 | Wilbik Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line |
473 | Grzebin Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line |
474 | Karwel Ewelina Karwel | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line |
475 | Pieśniak Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | De-Mo-Ny-S | opłacono on-line |
476 | Milińska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
477 | Miliński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
478 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
479 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Szkola nr 42 Gdańsk | |
480 | Weiss Alan | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Dzikie Życie RunTeam | opłacono on-line |
481 | Popiel Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
482 | Milewczyk Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | Invicta Power Team | opłacono on-line |
483 | Sarnecki Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Run Around The Island | opłacono on-line |
484 | Kołodziejczyk Ewa | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Deaf | |
485 | Koziara Anna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
486 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
487 | Król Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | ||
488 | Reszke Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Instruktor biegania team | opłacono on-line |
489 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Wkurw_team | opłacono on-line |
490 | Fijałkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | GetResponse Warriors | opłacono on-line |
491 | Mokwa Jadwiga | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
492 | Wisniewska Renata | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
493 | Fedorczuk Anita | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
494 | Sadowski Sebastian | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | SP 8 Gdańsk | |
495 | Leśnik Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
496 | Brygała Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
497 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
498 | Karpińska Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
499 | Karpiński Jan | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
500 | Kreft Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38930