Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zygarowska Ewelina | Sztutowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
2 | Starsierski Tomasz | Kielno | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
3 | Płókarz Karolina | Jantar | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
4 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
5 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
6 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
7 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
8 | Kuś Maria | Elbląg | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
9 | Topolska Sylwia | Elbląg | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
10 | Ćwiklińska Joanna | Elbląg | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
11 | Gawrońska Barbara | Koprzywnica | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
12 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
13 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
14 | Jachimowicz Bartosz | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
15 | Kowalski Seweryn | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
16 | Łochińska Aleksandra | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
17 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
18 | jankowska ula | gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
19 | Zygarowski Filip | Łaszka | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
20 | Kofel-Dudziak Monika | Aleksandrów Kujawski | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
21 | Dudziak Daniel | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
22 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
23 | Grzonkowska Edyta | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
24 | Gawin Marta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
25 | Adamska Jolanta | Ustka | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
26 | Warchol Florian2 | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
27 | Makowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
28 | Marszalkowska2 Agnieszka | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
29 | Kochan Robert | Człuchów | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
30 | Kochan Laura | Człuchów | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
31 | Kochan Joanna | Człuchów | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
32 | Charliński Krystian | Nowy Dwór Gdański | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
33 | Nowalińska Aleksandra | Malbork | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
34 | Bogdanowicz Iza | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
35 | Golik Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
36 | Jendruszewska-Waracka Beata | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | ||
37 | Klimsiak Sebastian | Strzegom | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
38 | Turczyk Sławomir | Elbląg | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
39 | Popiel Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
40 | Wierzbowska Anna Wierzbowska | Stegna | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
41 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
42 | Rumiński Daniel | Grobelno | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
43 | Bernaszuk Wojciech | Frombork | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
44 | kostyrka artur | kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
45 | Guz Angelika | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
46 | Dęga Jadwiga | Tralewo | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
47 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
48 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
49 | Piątek Patryk | Gniewino | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
50 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
51 | Pawlak Bożena | Grudziądz | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
52 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
53 | Cieczko Maria | Brodnica | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
54 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg na 10 km | ||
55 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
56 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
57 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
58 | Pakulski Marcin | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
59 | Ruchała Marcin | Chrzanów | Polska | Nordic walking na 10 km | ||
60 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
61 | Ossowski Marcin | Skarszewy | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
62 | Poniatowski Andrzej | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | ||
63 | Poniatowski Dawid | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | ||
64 | Richert Agnieszka Richert | Reda | Polska | Nordic walking na 10 km | ||
65 | Koziara Anna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
66 | Król Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | ||
67 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
68 | Kondrusiewicz Natalia | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
69 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Polska | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
70 | Palacz Wioletta | Bydgoszcz | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
71 | Wisniewski Piotr | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
72 | Kondratowicz Bartek | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
73 | Kondratowicz Katarzyna | Pasłęk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | ||
74 | Furtak Arkadiusz | Sztutowo | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
75 | Bianga Michał | Malbork | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
76 | Bakalarz Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
77 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
78 | Mokwa Jadwiga | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
79 | Baca Kajetan | Gniewowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
80 | Gardzielewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
81 | Wisniewska Renata | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
82 | Fedorczuk Anita | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
83 | Garczewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
84 | Garczewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
85 | Ciszak Dominik Ciszak | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
86 | Piasecki Kamil | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
87 | Andrearczyk Anna | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
88 | Andrearczyk Dominika | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
89 | Andrearczyk Mikołaj | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
90 | Mirys Magdalena | Krynica Morska | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
91 | Leśnik Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
92 | Maciejewski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
93 | Boruszewska Katarzyna | Markowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
94 | Błażko Łukasz | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
95 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
96 | Jabłońska Natalia | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
97 | Haftkowska Izabela | Stegna | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
98 | Budyńko Ola | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
99 | Krzemieniewski Jarosław | Olsztyn | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
100 | Pekala Piotr | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38965