Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Thomalla Aleksandra | Londyn | Wielka Brytania | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
202 | Zieliński Wojciech | Londyn | Wielka Brytania | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
203 | Adryan Adam | Słupsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
204 | Teska Izabela | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
205 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
206 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
207 | Teska Michał | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
208 | Lubińska Mirosława Lubińska | Gniezno | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
209 | Barwikowska Bogusia | Solec Kujawski | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
210 | Bruszczak Patryk | Licze | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
211 | BARYZA ROBERT | CIECHOCINEK | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
212 | Dzieniszewska Alina | Małkinia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
213 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
214 | Jaśkiewicz Eliza Jaśkiewicz | Górsk | Polska | Nordic walking na 10 km | ||
215 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
216 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
217 | Miechowska Iwona | Malbork | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
218 | Baca Katarzyna | Gniewowo | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
219 | Bogusz Katarzyna Bogusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
220 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
221 | Zawicka Anna | Malbork | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
222 | benderski grzegorz | kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
223 | Benderska Katarzyna | kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
224 | Piotrowicz Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
225 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
226 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | Bieg na 21 km | ||
227 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
228 | Pawlak Łukasz Pawlak | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg na 10 km | ||
229 | Kociołek Robert | Słupsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
230 | Szulęcka-Drzażdżyńska Beata | Mikoszewo | Polska | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
231 | Wińska - Malicka Justyna | Mikoszewo | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
232 | Milińska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
233 | Miliński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
234 | Adamska Agata | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
235 | Olejniczak Paweł | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
236 | Kasprzyk Dorota | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
237 | Dropek Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
238 | Mućka Anna | Lębork | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
239 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
240 | Puchta Iwona | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
241 | Przybyłek Michał Przybyłek | Morąg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
242 | Dropek Sylwia | Kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
243 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
244 | Szymańska Hanna | Skórka | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
245 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
246 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
247 | Pawłowska Jolanta | Drewnica | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
248 | Miechówka Irena | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
249 | Bieszk Grzegorz | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
250 | PIOTROWSKA JUSTYNA | BUTOWO | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
251 | Wolska Aleksandra | Mosty | Polska | Nordic walking na 10 km | ||
252 | Miechówka Magdalena | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
253 | Miechówka Tomasz | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
254 | Miler Anna | Grupa | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
255 | Kotowicz Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
256 | Słomska Paulina | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
257 | Prüfer Paweł | Kosieczyn | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
258 | Słomski Oskar | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
259 | Benderska Wioletta | kwidzyn | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
260 | Budzisz Marcin | Chałupy | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
261 | Budzisz Ania | Kuźnica | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
262 | Blaszczyk Grzegorz | Mikoszewo | Polska | Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
263 | Zatorska Agnieszka | Jantar | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
264 | Weber Sylwia | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
265 | Wruk Magdalena | Rumia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
266 | Gacek Karolina | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
267 | Klajbor Anna | Toruń | Polska | Bieg na 10 km | ||
268 | Batambas Alicja | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
269 | Piotrowska Natalia | Butowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
270 | Piotrowski Krzysztof | Butowo | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
271 | HOFMANN HEIKO | ELBLĄG | Polska | Bieg na 10 km | ||
272 | Zalewski Andrzej | Sztutowo | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
273 | BLASZCZYK KACPER | Mikoszewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
274 | Piątek Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
275 | Stokłos Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
276 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
277 | Górnik Natalia | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
278 | Górnik Jakub | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
279 | Kowalska Izabela | Rekowo Górne | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
280 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
281 | Kaczkowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | ||
282 | Sarak Artur | Braniewo | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
283 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
284 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
285 | GRZELAK SYLWIA | Gardeja | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
286 | GRZELAK DARIA | Gardeja | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
287 | ŻYGOWSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
288 | Stypik Robert | Ostróda | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
289 | Olbrych Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
290 | Olbrych Urszula | Częstochowa | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
291 | Wcisel Judyta | Malbork | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
292 | Rychter Monika | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
293 | Głodzik Kasia | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
294 | Stolarczyk Nina | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
295 | Serafińska Jolanta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
296 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
297 | Popik Adam | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
298 | Jasińska-Godzisz Emilia | Kmiecin | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
299 | Gwiaździńska Wioletta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
300 | Gwiaździński Wiktor | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km |
Wyświetleń: 38972