Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rogóż Elżbieta | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | ProRunning Promotion | opłacono on-line |
102 | Czoska Anetta | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Kontener Formy | |
103 | Karpiński Jan | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
104 | Karpińska Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
105 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
106 | Dybuk Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
107 | Wiącek Bartosz | Sadlinki | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
108 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg na 21 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
109 | Chlebicki Stanisław | Junoszyno | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
110 | Waruszewski Bartłomiej | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |
111 | Waruszewska Olimpia | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |
112 | Iwicka-Waruszewska Monika | Tczew | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |
113 | Waruszewski Bartłomiej | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | ||
114 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
115 | Brygała Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
116 | Ćwikliński Piotr | Bydgoszcz | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
117 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
118 | Krawczuk Daniela | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
119 | Krużycki Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
120 | Potoczek Genowefa | Lichnowy | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | mama,babcia,prababcia | |
121 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
122 | wiecka Paulina | Godziszewo | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
123 | Jaszczerska Ewelina | Siwiałka | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
124 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
125 | Pekala Piotr | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
126 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | |
127 | Krzemieniewski Jarosław | Olsztyn | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
128 | Budyńko Ola | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
129 | Haftkowska Izabela | Stegna | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
130 | Jabłońska Natalia | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
131 | Jasinkiewicz Anna | Jankowo Gdańskie | Polska | Bieg na 10 km | Yodeling Jachas | opłacono on-line |
132 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
133 | Falkowska Alicja | Przywidz | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Żarta Wataha | |
134 | Błażko Łukasz | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
135 | Boruszewska Katarzyna | Markowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
136 | Maciejewski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
137 | Leśnik Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
138 | Mirys Magdalena | Krynica Morska | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
139 | Chyla Michal | Sopot | Polska | Bieg na 21 km | Walczę bo kocham żyć | |
140 | Andrearczyk Mikołaj | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
141 | Andrearczyk Dominika | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
142 | Andrearczyk Anna | Braniewo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
143 | Andrearczyk Wojciech | Braniewo | Polska | Bieg na 21 km | Błękitny Patrol WWF | opłacono on-line |
144 | Piasecki Kamil | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
145 | Ciszak Dominik Ciszak | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
146 | Sadowski Sebastian | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | SP 8 Gdańsk | |
147 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Polska | Nordic walking na 10 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
148 | Garczewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
149 | Garczewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
150 | Fedorczuk Anita | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
151 | Wisniewska Renata | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
152 | Gardzielewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
153 | Baca Kajetan | Gniewowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
154 | Mokwa Jadwiga | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
155 | Jaworska Ewa | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
156 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
157 | Bakalarz Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
158 | Kowalska Monika | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
159 | Bianga Michał | Malbork | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
160 | Furtak Arkadiusz | Sztutowo | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
161 | Fijałkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | GetResponse Warriors | opłacono on-line |
162 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Wkurw_team | opłacono on-line |
163 | Kondratowicz Katarzyna | Pasłęk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | ||
164 | Kondratowicz Bartek | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
165 | Wisniewski Piotr | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
166 | Palacz Wioletta | Bydgoszcz | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
167 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg na 21 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
168 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Polska | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
169 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg na 10 km | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono on-line |
170 | Arciszewska Magda | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | LPP Team | opłacono |
171 | Gawdzik Paweł | Pasłęk | Polska | Bieg na 21 km | Gladiator Pasłęk | opłacono on-line |
172 | Kondrusiewicz Natalia | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
173 | Reszke Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Instruktor biegania team | opłacono on-line |
174 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
175 | Król Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | ||
176 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic walking na 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
177 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
178 | Koziara Anna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
179 | Richert Agnieszka Richert | Reda | Polska | Nordic walking na 10 km | ||
180 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg na 10 km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
181 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
182 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Team Deaf | |
183 | Poniatowski Dawid | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | ||
184 | Poniatowski Andrzej | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | ||
185 | Ossowski Marcin | Skarszewy | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
186 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
187 | Ruchała Marcin | Chrzanów | Polska | Nordic walking na 10 km | ||
188 | Przygoda Marianna | Pasłęk | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Nordic Walking Pasłęk | |
189 | Przygoda Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking na 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
190 | Przygoda Mariusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking na 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
191 | Łowczak Wiesław | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | Team Karaś -Elbląg | opłacono on-line |
192 | Pakulski Marcin | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
193 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
194 | Śledź Łukasz | Rybina | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Torpeda Rybina | |
195 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
196 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
197 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg na 10 km | ||
198 | Cieczko Maria | Brodnica | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
199 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
200 | Pawlak Bożena | Grudziądz | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km |
Wyświetleń: 38958