Jantarowy Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Zalewski Andrzej Sztutowo Bieg na 21 km opłacono on-line
402 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg na 21 km 49 Baza Lotnicza
403 HOFMANN HEIKO ELBLĄG Bieg na 10 km
404 Zdziarski Dawid GRUDZIĄDZ Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
405 Szymański Adam Lębork Bieg na 10 km Lębork Biegacze
406 Piotrowski Krzysztof Butowo Bieg na 10 km opłacono on-line
407 Piotrowska Natalia Butowo Rekreacyjny bieg na 3 km
408 Batambas Alicja Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
409 Kosobucki Rafał Kosobucki Gdańsk Bieg na 21 km Gdańsk opłacono on-line
410 Borkowska Justyna Sadlinki Rekreacyjny bieg na 3 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
411 Klajbor Anna Toruń Bieg na 10 km
412 Potuczko Marcin Prabuty Bieg na 21 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
413 Woźnikowska Magdalena Elbląg Bieg na 10 km WueMKa opłacono on-line
414 Figura Marcin Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Run opłacono on-line
415 Pietrzyk Barbara Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Run opłacono on-line
416 Gacek Zuzanna Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Sp12
417 Gacek Karolina Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
418 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
419 Weber Sylwia Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
420 Nowakowski Andrzej Prabuty Bieg na 21 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
421 Florek Łukasz Grupa Bieg na 10 km run team Florasy opłacono on-line
422 Witt Grażyna Sopot Rekreacyjny bieg na 3 km MaratonyPolskie.PL TEAM
423 Witt Henryk Sopot Rekreacyjny bieg na 3 km Norbsoft.pl
424 Gala Kamila Warszawa Bieg na 21 km Naprzód Młociny opłacono on-line
425 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg na 10 km Nie marnuj tlenu GAiT opłacono on-line
426 Zatorska Agnieszka Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
427 Saleem Monika Gdańsk Bieg na 10 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
428 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg na 10 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
429 Blaszczyk Grzegorz Mikoszewo Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna
430 Zdziarski Adam Grudziądz Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
431 Budzisz Ania Kuźnica Bieg na 10 km opłacono on-line
432 Budzisz Marcin Chałupy Bieg na 10 km opłacono on-line
433 Benderska Wioletta kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
434 Słomski Oskar Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km
435 Prüfer Paweł Kosieczyn Bieg na 21 km opłacono on-line
436 Słomska Paulina Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km
437 WOJTACKI Jakub GRUDZIĄDZ Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
438 Stefaniak Wojciech Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega/ KP PSP Kwidzyn opłacono on-line
439 wiśniewski maciej malbork Nordic walking na 10 km grupa malbork opłacono on-line
440 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
441 WOJTACKA Roksana GRUDZIĄDZ Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Sosnowa Team Grudziądz
442 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
443 Miler Anna Grupa Bieg na 10 km opłacono on-line
444 Miechówka Tomasz Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
445 Miechówka Magdalena Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
446 Wolska Aleksandra Mosty Nordic walking na 10 km
447 PIOTROWSKA JUSTYNA BUTOWO Bieg na 21 km opłacono on-line
448 Bieszk Grzegorz Rumia Bieg na 10 km opłacono on-line
449 Miechówka Irena Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
450 Pawłowska Jolanta Drewnica Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
451 cze-ga sylwia Dębogórze Rekreacyjny bieg na 3 km Komando Flaki
452 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
453 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg na 10 km Jedyneczka Elbląg
454 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk Bieg na 21 km Invicta Power Team opłacono on-line
455 Szymański Jacek Skórka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
456 Szymańska Hanna Skórka Bieg na 21 km opłacono on-line
457 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
458 Dropek Sylwia Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
459 Przybyłek Patryk Nowy Dwór Rekreacyjny bieg na 3 km Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu
460 Przybyłek Michał Przybyłek Morąg Bieg na 10 km opłacono on-line
461 Konat Grzegorz Mikoszewo Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Morskie Opowieści Mikoszewo
462 Rogowska-Konat Emilia Mikoszewo Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Morskie Opowieści Mikoszewo
463 Puchta Iwona Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
464 Zega - Biegańska Anna Slupsk Bieg na 10 km ZEGA GABINET SŁUPSK opłacono on-line
465 Bieganski Pawel Slupsk Bieg na 10 km ZEGA GABINET SŁUPSK opłacono on-line
466 Lendzion Alexander Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km Szkola nr 42 Gdańsk
467 Kopicka Eliza Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
468 Mućka Zuzanna Lębork Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km SJSP LTO Lębork
469 Mućka Anna Lębork Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
470 Dropek Aleksandra Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
471 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
472 Szalkowski Jacek Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega
473 Olejniczak Paweł Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
474 Bobowska Julia Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km SP 12
475 Adamska Agata Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
476 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
477 Miliński Krzysztof Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
478 Milińska Natalia Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
479 Wińska - Malicka Justyna Mikoszewo Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
480 Szulęcka-Drzażdżyńska Beata Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
481 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
482 Karwel Ewelina Karwel Gdańsk Bieg na 10 km Kontener Formy opłacono on-line
483 Kociołek Robert Słupsk Bieg na 21 km opłacono on-line
484 Pawlak Łukasz Pawlak Nowy Dwór Gdański Bieg na 10 km
485 Grzebin Piotr Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
486 Grabowska Izabela Kaczory Bieg na 21 km Morsów Piła opłacono on-line
487 Wilbik Joanna Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
488 Odya Katarzyna Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
489 Szachniuk Marzena Łeba Bieg na 10 km Jak Zawsze opłacono
490 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg na 10 km Republika FC Łeba opłacono
491 Gering Mariusz Gdańsku Bieg na 21 km DCT drużyna biegowa
492 Gajewski Grzegorz Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
493 Heyka Jarosław Lębork Bieg na 21 km
494 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański Bieg na 10 km STRunners
495 Gertner Anna Łeba Bieg na 10 km opłacono on-line
496 Rawska Aleksandra Rumia Bieg na 10 km Wymiatacze
497 ZYGOWSKA Paulina Słupsk Bieg na 10 km Słupsk
498 Piotrowicz Łukasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
499 Benderska Katarzyna kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
500 benderski grzegorz kwidzyn Bieg na 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 27451

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ