Jantarowy Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 -Krefta Dagmara Nowe Bieg na 10 km opłacono on-line
2 Adamska Agata Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
3 Adamska Jolanta Ustka Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
4 Adryan Adam Słupsk Bieg na 21 km opłacono on-line
5 Andrearczyk Anna Braniewo Rekreacyjny bieg na 3 km
6 Andrearczyk Dominika Braniewo Rekreacyjny bieg na 3 km
7 Andrearczyk Mikołaj Braniewo Rekreacyjny bieg na 3 km
8 Andrearczyk Wojciech Braniewo Bieg na 21 km Błękitny Patrol WWF opłacono on-line
9 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Rekreacyjny bieg na 3 km wasch-fred. de
10 Ankiewicz Andrzej Pruszcz Gdański Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
11 Ankiewicz Małgorzata Pruszcz Gdański Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
12 Arciszewska Magda Gdynia Bieg na 21 km LPP Team opłacono
13 Baca Kajetan Gniewowo Rekreacyjny bieg na 3 km
14 Baca Katarzyna Gniewowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
15 Bajron Monika Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
16 Bakalarz Jarosław Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
17 Banasik Emilia Londyn Bieg na 10 km opłacono on-line
18 Banasik Slawomir Ludynia Bieg na 21 km opłacono on-line
19 Baraniak Bartosz Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
20 Baraniak Jakub Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
21 Baraniak Joanna Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
22 Baraniak Staś Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
23 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg na 10 km opłacono on-line
24 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg na 21 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
25 Bartnicka Anetta Elbląg Bieg na 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
26 Bartnicki Wojciech Elbląg Bieg na 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
27 Bartosiewicz Grażyna Gdańsk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Face Nordic Walking Team
28 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking na 10 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
29 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
30 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski Bieg na 21 km opłacono on-line
31 BARYZA ROBERT CIECHOCINEK Bieg na 10 km opłacono on-line
32 Batambas Alicja Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
33 Będkowska Daria Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
34 Bednarska Anna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km Team Izabell
35 Benderska Katarzyna kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
36 Benderska Wioletta kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
37 benderski grzegorz kwidzyn Bieg na 10 km opłacono on-line
38 Bernaszuk Wojciech Frombork Bieg na 10 km opłacono on-line
39 Bianga Michał Malbork Bieg na 10 km opłacono on-line
40 Białk Roman Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
41 Bieganski Pawel Slupsk Bieg na 10 km ZEGA GABINET SŁUPSK opłacono on-line
42 Bielecka Aleksandra Rumia Bieg na 10 km UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
43 Bielecki Tadeusz Rumia Bieg na 10 km UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
44 Bielewicz Anna Słupsk Bieg na 21 km STOPA SŁUPSK opłacono on-line
45 Bielińska Edyta Bydgoszcz Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
46 Bieliński Leszek Bydgoszcz Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
47 Bieszk Grzegorz Rumia Bieg na 10 km opłacono on-line
48 Biskupiak Robert Łobżenica Bieg na 21 km opłacono on-line
49 Blaszczyk Grzegorz Mikoszewo Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna
50 BLASZCZYK KACPER Mikoszewo Rekreacyjny bieg na 3 km
51 Bobowska Julia Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km SP 12
52 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
53 Bogusz Katarzyna Bogusz Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
54 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg na 10 km opłacono on-line
55 Boris Aneta Elbląg Bieg na 21 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
56 Borkowska Justyna Sadlinki Rekreacyjny bieg na 3 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
57 Boruszewska Katarzyna Markowo Rekreacyjny bieg na 3 km
58 Borzyszkowska Jolanta Puck Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
59 Bruszczak Patryk Licze Bieg na 10 km opłacono on-line
60 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
61 Brzezicka Agnieszka Głogowo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
62 Brzezicki Łukasz Głogowo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
63 Brzezicki Tymoteusz Głogowo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
64 Brzezińska Elżbieta Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
65 Brzezińska ewa Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
66 Brzozowska Iwona Unisław Bieg na 21 km Przebiegli Unisław opłacono on-line
67 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
68 Budyńko Ola Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
69 Budzisz Ania Kuźnica Bieg na 10 km opłacono on-line
70 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking na 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
71 Budzisz Marcin Chałupy Bieg na 10 km opłacono on-line
72 Burlińska Anna Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
73 Burlińska Katarzyna BYTÓW Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
74 Burliński Piotr Bytów Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
75 Burliński Xawery BYTÓW Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
76 Błądek Magdalena Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
77 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic walking na 10 km New Village Team #Świry opłacono on-line
78 BŁASIŃSKA ŻANETA CIECHOCINEK Bieg na 10 km SPC opłacono on-line
79 Błażko Łukasz Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
80 Centkowska Ewelina Ciechocinek Bieg na 10 km SPC opłacono on-line
81 Charliński Krystian Nowy Dwór Gdański Rekreacyjny bieg na 3 km
82 Chlebicki Stanisław Junoszyno Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
83 Chmielowski Michał juszkowo Bieg na 10 km Górskie Pędziwiatry opłacono on-line
84 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
85 Chudek Justyna Gubiny Rekreacyjny bieg na 3 km
86 Chyla Michal Sopot Bieg na 21 km Walczę bo kocham żyć
87 Ciechowska Alicja Błachta Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
88 Cieczko Maria Brodnica Bieg na 10 km opłacono on-line
89 Ciesielski Witold Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
90 Ciszak Dominik Ciszak Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
91 Ćwiklińska Joanna Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
92 Ćwikliński Piotr Bydgoszcz Bieg na 21 km opłacono on-line
93 Ćwirzeń Ewa Trzcianka Rekreacyjny bieg na 3 km
94 Ćwirzeń Samuel Trzcianka Rekreacyjny bieg na 3 km Wolf Race
95 Czaja Danuta Rumia Rekreacyjny bieg na 3 km
96 Czapa Magdalena Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
97 Czarnecka Agnieszka Malbork Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
98 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg na 10 km opłacono on-line
99 Czarnomski Ireneusz Stare Pole Bieg na 10 km
100 cze-ga sylwia Dębogórze Rekreacyjny bieg na 3 km Komando Flaki


Wyświetleń: 18542

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ