Jantarowy Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
601 Warchol Florian Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
602 Warchol Florian2 Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
603 Waruszewska Olimpia Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
604 Waruszewski Bartłomiej Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
605 Waruszewski Bartłomiej Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
606 Wawer Martyna Zabrze Bieg na 10 km opłacono on-line
607 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
608 Wcisel Judyta Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
609 Weber Magdalena Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
610 Weber Sylwia Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
611 Weiland Emila Unisław Bieg na 21 km Drużyna Szpiku opłacono on-line
612 Weiland Karina Weiland Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
613 Weiner Patryk Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
614 Weiss Alan Gdańsk Bieg na 21 km Dzikie Życie RunTeam opłacono on-line
615 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański Bieg na 10 km STRunners
616 Wiącek Bartosz Sadlinki Rekreacyjny bieg na 3 km
617 wicek aneta Starogard Gdański Rekreacyjny bieg na 3 km
618 wiecka Paulina Godziszewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
619 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg na 10 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
620 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg na 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
621 Wierzbowska Anna Wierzbowska Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
622 Wilbik Joanna Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
623 Wińska - Malicka Justyna Mikoszewo Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
624 Wisniewska Renata Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
625 wiśniewski maciej malbork Nordic walking na 10 km grupa malbork opłacono on-line
626 Wisniewski Piotr Gdansk Bieg na 10 km opłacono on-line
627 Witt Grażyna Sopot Rekreacyjny bieg na 3 km MaratonyPolskie.PL TEAM
628 Witt Henryk Sopot Rekreacyjny bieg na 3 km Norbsoft.pl
629 Wójcik Piotr PRABUTY Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
630 WOJTACKA Roksana GRUDZIĄDZ Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Sosnowa Team Grudziądz
631 WOJTACKI Jakub GRUDZIĄDZ Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
632 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
633 Wolska Aleksandra Mosty Nordic walking na 10 km
634 Wozbanowicz Jacek Straszyn Bieg na 21 km STRASZYN BIEGA opłacono on-line
635 Woźnikowska Magdalena Elbląg Bieg na 10 km WueMKa opłacono on-line
636 Wołk Krzysztof Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Jantar Biega
637 Wróblewska Joanna Unislaw Bieg na 21 km opłacono on-line
638 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
639 Wycichowski Wojciech Ostaszewo Bieg na 21 km opłacono on-line
640 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski Nordic walking na 10 km
641 Włoszczyński Maciej Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
642 Zalewski Andrzej Sztutowo Bieg na 21 km opłacono on-line
643 Zamyślewska Ida Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
644 Zamyślewska Marlena Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
645 Zamyślewski Filip Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
646 Zamyślewski Krzysztof Brachlewo Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
647 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg na 10 km Team Karaś -Elbląg opłacono on-line
648 Zareemba Jakub Olsztyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
649 Zatorska Agnieszka Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
650 Zawicka Anna Malbork Bieg na 21 km opłacono on-line
651 Żbikowska Malgorzata Toruń Bieg na 10 km SPC
652 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic walking na 10 km SPC
653 Zdunek Mariusz Zdunek Warszawa Bieg na 10 km ROXY
654 Zdziarski Adam Grudziądz Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
655 Zdziarski Dawid GRUDZIĄDZ Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
656 Zega - Biegańska Anna Slupsk Bieg na 10 km ZEGA GABINET SŁUPSK opłacono on-line
657 Żelazko Michał Warszawa Bieg na 21 km stary człowiek a morze opłacono on-line
658 Zglińska Anna Unisław Bieg na 21 km Przebiegli Unisław opłacono on-line
659 Zieliński Maciej Tczew Bieg na 21 km Biegający Tczew / RRC Tczew opłacono on-line
660 Zieliński Wojciech Londyn Bieg na 21 km opłacono on-line
661 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg na 10 km Nie marnuj tlenu GAiT opłacono on-line
662 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
663 Zygarowska Ewelina Sztutowo Rekreacyjny bieg na 3 km
664 Zygarowski Filip Łaszka Rekreacyjny bieg na 3 km
665 ZYGOWSKA Paulina Słupsk Bieg na 10 km Słupsk
666 ŻYGOWSKI MIKOŁAJ BYDGOSZCZ Rekreacyjny bieg na 3 km
667 Łakomiec Katarzyna Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
668 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
669 Łepek Teresa Płąchawy Bieg na 10 km opłacono on-line
670 Łochińska Aleksandra Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
671 Łochińska Joanna Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
672 Łochiński Bogdan Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
673 Łoś Adam Kwidzyn Bieg na 21 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
674 Łoś Malgorzata Mareza Bieg na 21 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
675 Łowczak Wiesław Elbląg Bieg na 21 km Team Karaś -Elbląg opłacono on-line


Wyświetleń: 28055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ