Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |
202 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking na 10 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
203 | Rębowska Aga | Pasłęk | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |
204 | Reszke Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Instruktor biegania team | opłacono on-line |
205 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | Nordic walking na 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
206 | Rawska Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | Wymiatacze | |
207 | Rakoczy Monika | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | De-Mo-Ny-S | opłacono on-line |
208 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
209 | Pyszczyński Radosław | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
210 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
211 | Puchta Iwona | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
212 | Przygoda Mariusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking na 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
213 | Przygoda Marianna | Pasłęk | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Nordic Walking Pasłęk | |
214 | Przygoda Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking na 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
215 | Przybyszewska Karolina | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
216 | Przybyłek Patryk | Nowy Dwór | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |
217 | Przybyłek Michał Przybyłek | Morąg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
218 | Przybylska Grażyna | Łódź | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
219 | Prüfer Paweł | Kosieczyn | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
220 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
221 | Press-Marczyk Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | KTR Ventus Kwidzyn | opłacono on-line |
222 | Press Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | KTR Ventus Kwidzyn | opłacono on-line |
223 | Potuczko Marcin | Prabuty | Polska | Bieg na 21 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
224 | Potoczek Genowefa | Lichnowy | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | mama,babcia,prababcia | |
225 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Bieg na 21 km | NOWY STAW BIEGA/Press Glass biegamy i wspieramy | opłacono on-line |
226 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | Nordic walking na 10 km | Wataha | opłacono on-line |
227 | Posim Bogumiła | Dubiel | Polska | Nordic walking na 10 km | Wataha | opłacono on-line |
228 | Popowicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Team Izabell | opłacono on-line |
229 | Popik Adam | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
230 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
231 | Popiel Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
232 | Poniatowski Dawid | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | ||
233 | Poniatowski Andrzej | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | ||
234 | Polewik Małgorzata Polewik | Słupsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
235 | Płókarz Karolina | Jantar | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
236 | Płókarz Karolina | Jantar | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
237 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
238 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
239 | Piotrowski Krzysztof | Butowo | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
240 | Piotrowska Natalia | Butowo | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
241 | PIOTROWSKA JUSTYNA | BUTOWO | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
242 | Piotrowicz Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
243 | Piorunska2 Agnieszka | Gdynia | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Agnes Magnes | |
244 | Piorunska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Agnes Magnes | opłacono on-line |
245 | Pilski Andrzej | Frombork | Polska | Bieg na 10 km | Barefoot Runners Society UK | opłacono on-line |
246 | Pietrzyk Barbara | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | Kwidzyn Run | opłacono on-line |
247 | Pietrucha Grażyna | Młynary | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
248 | Pieśniak Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | De-Mo-Ny-S | opłacono on-line |
249 | Pierzchała Marta | Elblag | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
250 | Piątek Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
251 | Piątek Patryk | Gniewino | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
252 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
253 | Piasecki Kamil | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
254 | Peretko Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
255 | Pekala Piotr | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
256 | Pawłowska Jolanta | Drewnica | Polska | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
257 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
258 | Pawlicka Marta | Jantar | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
259 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
260 | Pawlak Łukasz Pawlak | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg na 10 km | ||
261 | Pawlak Bożena | Grudziądz | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
262 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 21 km | 49 Baza Lotnicza | |
263 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono | |
264 | Palacz Wioletta | Bydgoszcz | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
265 | Pakulski Marcin | Koszalin | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
266 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Klub Kibica START ELBLĄG | opłacono on-line |
267 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Nordic walking na 10 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
268 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Nordic walking na 10 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
269 | Ossowski Marcin | Skarszewy | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
270 | Oseńko Adam | Wejherowo | Polska | Bieg na 10 km | BUSPRESTIGE | opłacono on-line |
271 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
272 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
273 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
274 | Olejniczak Paweł | Gdynia | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
275 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
276 | Olbrych Urszula | Częstochowa | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
277 | Olbrych Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
278 | Okulska Justyna | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | Super Team | opłacono on-line |
279 | Okapiec Dagmara | Juszkowo | Polska | Bieg na 10 km | Górskie Pędziwiatry | opłacono on-line |
280 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
281 | Nowosławska Mirosława | Kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
282 | Nowalińska Aleksandra | Malbork | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
283 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | Bieg na 21 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
284 | Nowak Marcin | Łapino | Polska | Bieg na 21 km | Samouk | opłacono on-line |
285 | Nowak ALICJA | Jantar | Polska | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||
286 | niewiadomski aleksander | gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | Olo Team | opłacono on-line |
287 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |
288 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Bieg na 21 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
289 | Nadziak Wioletta | Morąg | Polska | Bieg na 10 km | Leśny Cross | opłacono on-line |
290 | Mytych Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
291 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Polska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||
292 | Mućka Zuzanna | Lębork | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | SJSP LTO Lębork | |
293 | Mućka Anna | Lębork | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
294 | Motylewski Radosław | MALBORK | Polska | Bieg na 10 km | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono on-line |
295 | Motwodło-Zawadzka Izabella | Słupsk | Polska | Bieg na 21 km | Decathlon Power Słupsk | opłacono on-line |
296 | Moszońska Małgorzata | MALBORK | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
297 | Moritz Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
298 | Morawski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |
299 | Mokwa Jadwiga | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||
300 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 38969