Jantarowy Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#Biegacze
1 Kłaczyński Mariusz Grudziądz Bieg na 10 km #Biegacze opłacono on-line
3athlete
2 Dobosik Damian Elbląg Bieg na 10 km 3athlete opłacono on-line
3 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg na 10 km 3athlete opłacono on-line
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
4 Kamińska Joanna Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA
5 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg na 10 km 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono on-line
22. Baza Lotnictwa Taktycznego
6 Motylewski Radosław MALBORK Bieg na 10 km 22. Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono on-line
49 Baza Lotnicza
7 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg na 21 km 49 Baza Lotnicza
81 blp
8 Mączkowski Jacek Rypin Bieg na 21 km 81 blp opłacono on-line
9 Gralak Jacek Bydgoszcz Bieg na 21 km 81 blp opłacono on-line
<3
10 kamińska beata słupsk Bieg na 10 km <3 opłacono on-line
A.M.G.-BRANIEWO
11 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg na 21 km A.M.G.-BRANIEWO opłacono on-line
AbsofuckinlutelyTeam
12 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork Bieg na 10 km AbsofuckinlutelyTeam opłacono on-line
Active Family Pasłęk
13 Rębowska Aga Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
14 Łochińska Joanna Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
15 Rębowska Martyna Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
16 Rębowski Grzegorz Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
17 Rębowski Mateusz Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
18 Łochiński Bogdan Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
19 Samojłowicz Dorota Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
20 Burlińska Anna Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
21 Janiszewski Marek Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
22 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
23 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
24 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
Active Family Pasłęk
25 Burliński Piotr Bytów Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
26 Burliński Xawery BYTÓW Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
27 Burlińska Katarzyna BYTÓW Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
Agnes Magnes
28 Piorunska2 Agnieszka Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Agnes Magnes
29 Marszalkowska Agnieszka Gdynia Bieg na 10 km Agnes Magnes opłacono on-line
30 Piorunska Agnieszka Gdynia Bieg na 10 km Agnes Magnes opłacono on-line
Aktywne Lisewo
31 Kozłowska Marta Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
32 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
Aktywne Lisewo
33 Daniszewski Marcin Drzonowo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo
34 Ciechowska Alicja Błachta Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
35 Dalmer Angelika Grudziądz Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
36 Dadelska Beata Dadelska Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
Aktywni Kociewiacy
37 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg na 21 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
38 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking na 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
39 Borzyszkowska Jolanta Puck Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
BEZTLENOWI MALBORK
40 MATEJUK ANNA MALBORK Rekreacyjny bieg na 3 km BEZTLENOWI MALBORK
41 Dziwosz Paweł Malbork Bieg na 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
42 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg na 21 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
BUSPRESTIGE
43 Oseńko Adam Wejherowo Bieg na 10 km BUSPRESTIGE opłacono on-line
Barefoot Runners Society UK
44 Pilski Andrzej Frombork Bieg na 10 km Barefoot Runners Society UK opłacono on-line
Biegający Tczew / RRC Tczew
45 Zieliński Maciej Tczew Bieg na 21 km Biegający Tczew / RRC Tczew opłacono on-line
Biegam bo mnie ludzkość wkurwia
46 Jakubiak-Kępińska Alicja Warszawa Bieg na 10 km Biegam bo mnie ludzkość wkurwia
Biegamyrazem.pl/Oknobur
47 Rożyk Krzysztof Gdynia Bieg na 21 km Biegamyrazem.pl/Oknobur
48 Rożyk Magdalena Gdynia Bieg na 21 km Biegamyrazem.pl/Oknobur
BigYellowFoot Adventure Team
49 Karpiński Jan Gdańsk Bieg na 10 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
50 Karpińska Kamila Gdańsk Bieg na 10 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
51 Łoś Malgorzata Mareza Bieg na 21 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
BigYellowFoot Adventure Team
52 Niechoćko Agata Gdańsk Bieg na 21 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
Bojano Biega
53 Górkowska Elżbieta Rumia Bieg na 10 km Bojano Biega opłacono
Błękitny Patrol WWF
54 Andrearczyk Wojciech Braniewo Bieg na 21 km Błękitny Patrol WWF opłacono on-line
Castilla
55 Robles José Carlos Gdansk Bieg na 10 km Castilla opłacono on-line
Cyklo Kwidzyn
56 Kisiel Krzysztof Kwidzyn Bieg na 10 km Cyklo Kwidzyn opłacono on-line
DCT drużyna biegowa
57 Gering Mariusz Gdańsku Bieg na 21 km DCT drużyna biegowa
De-Mo-Ny-S
58 Rakoczy Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
59 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
Decathlon Power Słupsk
60 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Bieg na 21 km Decathlon Power Słupsk opłacono on-line
Dream Tri Team
61 Kreft Ewa Gdańsk Bieg na 21 km Dream Tri Team opłacono on-line
Drużyna Szpiku
62 Weiland Emila Unisław Bieg na 21 km Drużyna Szpiku opłacono on-line
Dzikie Życie RunTeam
63 Weiss Alan Gdańsk Bieg na 21 km Dzikie Życie RunTeam opłacono on-line
ELITE TEAM
64 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
65 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
EUROFINS POLSKA
66 Kamiński Piotr Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km EUROFINS POLSKA
El Bażanty
67 Szustek Katarzyna Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km El Bażanty
Elaktywny Maratończyk Team
68 Boris Aneta Elbląg Bieg na 21 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
ElektroniczneZapisy.pl Team
69 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg na 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team
Elite Team
70 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
71 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
72 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
73 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
74 Kostencka Aga Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
Elite Team
75 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking na 10 km Elite Team
Face Nordic Walking Team
76 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
77 Bartosiewicz Grażyna Gdańsk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Face Nordic Walking Team
78 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
79 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
Finisz Morąg/16 batalion dowodzenia
80 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg na 10 km Finisz Morąg/16 batalion dowodzenia opłacono on-line
GRUPA MALBOORK
81 Masys Agnieszka Malbork Bieg na 10 km GRUPA MALBOORK
GRUPA MALBORK
82 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg na 21 km GRUPA MALBORK opłacono on-line
Gdańsk
83 Kosobucki Rafał Kosobucki Gdańsk Bieg na 21 km Gdańsk opłacono on-line
GetResponse Warriors
84 Fijałkowska Anna Gdańsk Bieg na 10 km GetResponse Warriors opłacono on-line
Gladiator Pasłęk
85 Gawdzik Paweł Pasłęk Bieg na 21 km Gladiator Pasłęk opłacono on-line
Gmina Gardeja Biega
86 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg na 21 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
87 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim Bieg na 21 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
88 Grzelak Robert Gardeja Bieg na 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
89 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg na 21 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
Gmina Gardeja Biega
90 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg na 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
Grupa Biegowa 65
91 Miszewski Adam Gdańsk Bieg na 10 km Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
Górskie Pędziwiatry
92 Chmielowski Michał juszkowo Bieg na 10 km Górskie Pędziwiatry opłacono on-line
93 Okapiec Dagmara Juszkowo Bieg na 10 km Górskie Pędziwiatry opłacono on-line
Instruktor biegania team
94 Reszke Marek Gdańsk Bieg na 10 km Instruktor biegania team opłacono on-line
Invicta Power Team
95 Milewczyk Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km Invicta Power Team opłacono on-line
96 Kobylińska-Urbaniak Ewa Gdańsk Bieg na 21 km Invicta Power Team opłacono on-line
Iron Team
97 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański Bieg na 21 km Iron Team opłacono on-line
Jak Zawsze
98 Szachniuk Marzena Łeba Bieg na 10 km Jak Zawsze opłacono
Jantar Biega
99 Wołk Krzysztof Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Jantar Biega
Jedyneczka Elbląg
100 Rogowska Aleksandra Elbląg Bieg na 10 km Jedyneczka Elbląg
KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
101 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg na 21 km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
KS Wisła Tczew
102 Waruszewski Bartłomiej Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
103 Waruszewska Olimpia Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
104 Iwicka-Waruszewska Monika Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
105 Waruszewski Bartłomiej Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
KTR Ventus Kwidzyn
106 Press Monika Kwidzyn Bieg na 10 km KTR Ventus Kwidzyn opłacono on-line
107 Marczyk Adam Kwidzyn Bieg na 10 km KTR Ventus Kwidzyn opłacono on-line
108 Press-Marczyk Marta Kwidzyn Bieg na 10 km KTR Ventus Kwidzyn opłacono on-line
KWIDZYN BIEGA
109 Łoś Adam Kwidzyn Bieg na 21 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
110 Nowosławska Mirosława Kwidzyn Bieg na 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
Klub Kibica START ELBLĄG
111 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg na 10 km Klub Kibica START ELBLĄG opłacono on-line
Komando Flaki
112 Dybowska Henryka Rumia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Komando Flaki
113 Dybowski Mateusz Rumia Rekreacyjny bieg na 3 km Komando Flaki
114 cze-ga sylwia Dębogórze Rekreacyjny bieg na 3 km Komando Flaki
Kontener Formy
115 Karwel Ewelina Karwel Gdańsk Bieg na 10 km Kontener Formy opłacono on-line
Kontener Formy
116 Czoska Anetta Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km Kontener Formy
Koty3!
117 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg na 21 km Koty3! opłacono on-line
Kurczak Team Crow
118 Kujawa Katarzyna Gdynia Bieg na 10 km Kurczak Team Crow opłacono on-line
Kwidzyn Biega
119 Marianowski Krzysztof Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
120 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
121 Zamyślewski Krzysztof Brachlewo Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
122 Kaczorowski Michal Korzeniewo Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
123 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
124 Szymańska Beata Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
Kwidzyn Biega
125 Szalkowski Jacek Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega
126 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
127 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
128 Kulczyk Izabela Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
129 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
130 Wójcik Piotr PRABUTY Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
131 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
132 Przybyszewska Karolina Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
133 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
134 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
135 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
136 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
Kwidzyn Biega/ KP PSP Kwidzyn
137 Stefaniak Wojciech Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega/ KP PSP Kwidzyn opłacono on-line
Kwidzyn Run
138 Figura Marcin Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Run opłacono on-line
139 Pietrzyk Barbara Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Run opłacono on-line
LPP Team
140 Arciszewska Magda Gdynia Bieg na 21 km LPP Team opłacono
LUKI Team Gdańsk
141 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking na 10 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
Leśny Cross
142 Nadziak Wioletta Morąg Bieg na 10 km Leśny Cross opłacono on-line
143 Siepioła Cezary Morąg Bieg na 21 km Leśny Cross opłacono on-line
144 Rowicki Jarosław Morąg Bieg na 21 km Leśny Cross opłacono on-line
145 Siejka Małgorzata Morąg Bieg na 10 km Leśny Cross opłacono on-line
Lębork Biegacze
146 Szymański Adam Lębork Bieg na 10 km Lębork Biegacze
MOS ZATOKA Braniewo
147 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg na 10 km MOS ZATOKA Braniewo opłacono on-line
MTB - Małe Trójmiasto Biega
148 Dobbek Agnieszka Wejherowo Bieg na 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo
149 Szuba Katarzyna Wejherowo Bieg na 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono on-line
150 Sobiecka Danuta Wejherowo Bieg na 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono on-line
151 Sobiecki Sebastian Wejherowo Bieg na 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono on-line
152 Schmidt Waldek Gowino Bieg na 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo opłacono on-line
MTB Małe Trójmiasto Biega
153 Dąbrowska Anna Wejherowo Bieg na 10 km MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
Maja Team
154 Klotzke Rafał Wejherowo Bieg na 10 km Maja Team opłacono on-line
MaratonyPolskie.PL TEAM
155 Witt Grażyna Sopot Rekreacyjny bieg na 3 km MaratonyPolskie.PL TEAM
Maratończyk - Elbląg
156 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg na 10 km Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
Mikoszewo
157 Janowski Jan Mikoszewo Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Mikoszewo
Mistrz Polski w duatlonie 2018
158 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg na 10 km Mistrz Polski w duatlonie 2018 opłacono on-line
Morskie Opowieści Mikoszewo
159 Konat Grzegorz Mikoszewo Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Morskie Opowieści Mikoszewo
160 Rogowska-Konat Emilia Mikoszewo Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Morskie Opowieści Mikoszewo
Morsy Zblewo
161 Loose Anna Starogard Gdański Bieg na 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
Morsów Piła
162 Grabowska Izabela Kaczory Bieg na 21 km Morsów Piła opłacono on-line
NOWY STAW BIEGA
163 Filcek Daria Nowy Staw Bieg na 10 km NOWY STAW BIEGA
164 Kiliman Beata Dębina Rekreacyjny bieg na 3 km NOWY STAW BIEGA
165 Dzwonkowski Mariusz Dębina Bieg na 10 km NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
166 Sawicka Urszula Dębina Bieg na 10 km NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
NOWY STAW BIEGA/Press Glass biegamy i wspieramy
167 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg na 21 km NOWY STAW BIEGA/Press Glass biegamy i wspieramy opłacono on-line
Naprzód Młociny
168 Gala Kamila Warszawa Bieg na 21 km Naprzód Młociny opłacono on-line
NestRun
169 Szaduro Marta Sopot Bieg na 10 km NestRun opłacono on-line
New Village Team
170 Kowalski Tomasz Nowa Wieś Malborska Nordic walking na 10 km New Village Team opłacono on-line
New Village Team #Świry
171 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic walking na 10 km New Village Team #Świry opłacono on-line
Nie Marnuj Tlenu GAiT
172 Kowalski Robert Sebastian Gdańsk Bieg na 21 km Nie Marnuj Tlenu GAiT opłacono on-line
Nie marnuj tlenu GAiT
173 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg na 10 km Nie marnuj tlenu GAiT opłacono on-line
Norbsoft.pl
174 Witt Henryk Sopot Rekreacyjny bieg na 3 km Norbsoft.pl
Nordic Walking Pasłęk
175 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
176 Przygoda Marianna Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Nordic Walking Pasłęk
177 Przygoda Agnieszka Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
178 Przygoda Mariusz Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
Nordicowie Lęborskie Lwy
179 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking na 10 km Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
Nowy Staw Biega
180 Walentowicz Natalia Nowy Staw Bieg na 10 km Nowy Staw Biega opłacono on-line
181 Michniewicz Magdalena Nowy Staw Rekreacyjny bieg na 3 km Nowy Staw Biega
Nowy Staw Biega /Golden team
182 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg na 21 km Nowy Staw Biega /Golden team opłacono on-line
Olo Team
183 skonka aleksander Gdańsk Bieg na 21 km Olo Team opłacono on-line
184 niewiadomski aleksander gdańsk Bieg na 21 km Olo Team opłacono on-line
Ostróda Runners
185 Kamiński Janusz Ostróda Bieg na 21 km Ostróda Runners opłacono on-line
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW, NOWY STAW BIEGA
186 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg na 21 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW, NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
Pomorze Biega i Pomaga
187 Grzebin Piotr Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
188 Wilbik Joanna Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
189 Gajewski Grzegorz Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
Po swojemu / Biegam.
190 KOPACZ Hanka BYDGOSZCZ Bieg na 21 km Po swojemu / Biegam.
ProRunning Promotion
191 Rogóż Elżbieta Warszawa Bieg na 10 km ProRunning Promotion opłacono on-line
Przebiegli Unisław
192 Brzozowska Iwona Unisław Bieg na 21 km Przebiegli Unisław opłacono on-line
193 Zglińska Anna Unisław Bieg na 21 km Przebiegli Unisław opłacono on-line
ROXY
194 Zdunek Mariusz Zdunek Warszawa Bieg na 10 km ROXY
Republika FC Łeba
195 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg na 10 km Republika FC Łeba opłacono
Roxy
196 Rosa Izabela Warszawa Bieg na 10 km Roxy
Rozbiegany Pasłęk
197 Stachórko Krzysztof Pasłęk Bieg na 10 km Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
198 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg na 10 km Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
199 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg na 10 km Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
200 Stachórko Krzysztof Pasłęk Bieg na 10 km Rozbiegany Pasłęk
Run Around The Island
201 Sarnecki Kamil Gdańsk Bieg na 21 km Run Around The Island opłacono on-line
SGO Gdańsk
202 Rutkowski Maciej Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna SGO Gdańsk
SJSP LTO Lębork
203 Mućka Zuzanna Lębork Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km SJSP LTO Lębork
SP 8 Gdańsk
204 Sadowski Sebastian Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km SP 8 Gdańsk
SP 12
205 Bobowska Julia Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km SP 12
SPC
206 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic walking na 10 km SPC
207 BŁASIŃSKA ŻANETA CIECHOCINEK Bieg na 10 km SPC opłacono on-line
208 Centkowska Ewelina Ciechocinek Bieg na 10 km SPC opłacono on-line
209 Żbikowska Malgorzata Toruń Bieg na 10 km SPC
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
210 Olejko Radosław Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
211 Radomska Joanna Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
STOPA SŁUPSK
212 Bielewicz Anna Słupsk Bieg na 21 km STOPA SŁUPSK opłacono on-line
STRASZYN BIEGA
213 Wozbanowicz Jacek Straszyn Bieg na 21 km STRASZYN BIEGA opłacono on-line
STRunners
214 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański Bieg na 10 km STRunners
SULMIN
215 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic walking na 10 km SULMIN opłacono on-line
Samouk
216 Nowak Marcin Łapino Bieg na 21 km Samouk opłacono on-line
Sosnowa Team Grudziądz
217 Zdziarski Dawid GRUDZIĄDZ Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
218 Zdziarski Adam Grudziądz Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
219 WOJTACKI Jakub GRUDZIĄDZ Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
220 WOJTACKA Roksana GRUDZIĄDZ Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Sosnowa Team Grudziądz
221 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
Sp12
222 Gacek Zuzanna Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Sp12
Step by Step Trójmiasto
223 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
224 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono
225 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
226 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
Super Team
227 Leszczynski Bartosz Kwidzyn Bieg na 10 km Super Team opłacono on-line
228 Okulska Justyna Kwidzyn Bieg na 10 km Super Team opłacono on-line
229 Rzosinska Katarzyna Sadlinki Bieg na 10 km Super Team opłacono on-line
230 Rzosinski Krzysztof Sadlinki Bieg na 10 km Super Team opłacono on-line
Super Team
231 Brzezicki Łukasz Głogowo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
232 Brzezicka Agnieszka Głogowo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
233 Brzezicki Tymoteusz Głogowo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
234 Zamyślewski Filip Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
235 Zamyślewska Ida Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
236 Zamyślewska Marlena Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
Szkola nr 42 Gdańsk
237 Lendzion Alexander Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km Szkola nr 42 Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu
238 Przybyłek Patryk Nowy Dwór Rekreacyjny bieg na 3 km Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu
Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM
239 Kamiński Sławomir Elbląg Bieg na 10 km Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM opłacono on-line
Słupsk
240 ZYGOWSKA Paulina Słupsk Bieg na 10 km Słupsk
TeDe RUN
241 Szulc Tomasz Gdańsk Nordic walking na 10 km TeDe RUN opłacono on-line
Team Deaf
242 Śliwińska Edyta Kosakowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Team Deaf
243 Kołodziejczyk Ewa Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km Team Deaf
244 Kunka Regina Pruszcz gdański Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Team Deaf
245 Kunka Natalia Juszkowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Team Deaf
246 Litewski Tomasz Juszkowo Rekreacyjny bieg na 3 km Team Deaf
247 Gajewska-Dułak Mirka Kolbudy Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Team Deaf
248 Dułak Leszek Kolbudy Bieg na 10 km Team Deaf opłacono on-line
249 Miłkowski Mariusz Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
250 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
251 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
Team Izabell
252 Bednarska Anna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km Team Izabell
253 Popowicz Katarzyna Gdańsk Bieg na 10 km Team Izabell opłacono on-line
254 Szpręgel Justyna Gdańsk Bieg na 10 km Team Izabell opłacono on-line
255 Stanisławska Izabela Pruszcz Gd Bieg na 10 km Team Izabell opłacono on-line
256 Skosolas Agnieszka Mosty Bieg na 21 km Team Izabell opłacono on-line
Team Karaś -Elbląg
257 Łowczak Wiesław Elbląg Bieg na 21 km Team Karaś -Elbląg opłacono on-line
258 Krause Sławomir Elbląg Bieg na 21 km Team Karaś -Elbląg opłacono on-line
259 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg na 10 km Team Karaś -Elbląg opłacono on-line
260 Krause Iwona Elbląg Bieg na 21 km Team Karaś -Elbląg opłacono on-line
TeamKaraś-Elbląg
261 Kowalska Monika Elbląg Bieg na 10 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
262 Kowalski Jacek Elbląg Bieg na 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
263 Bartnicka Anetta Elbląg Bieg na 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
TeamKaraś-Elbląg
264 Kuciński Tomasz Elbląg Bieg na 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono
265 Jaworska Ewa Elbląg Bieg na 10 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
266 Jabłoński Jakub Elbląg Bieg na 10 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
267 Bartnicki Wojciech Elbląg Bieg na 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
Torpeda Rybina
268 Śledź Łukasz Rybina Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Torpeda Rybina
Traktor Team Gmina Kwidzyn
269 Borkowska Justyna Sadlinki Rekreacyjny bieg na 3 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
270 Potuczko Marcin Prabuty Bieg na 21 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
271 Nowakowski Andrzej Prabuty Bieg na 21 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
Traktor team gm kwidzyn
272 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg na 21 km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
UKS SIÓDEMKA RUMIA
273 Bielecka Aleksandra Rumia Bieg na 10 km UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
274 Bielecki Tadeusz Rumia Bieg na 10 km UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
Uszak tim
275 Gumienny Tomasz Gniezno Bieg na 21 km Uszak tim opłacono on-line
WKB Maratończyk Włocławek
276 Gabryelski Marcin Włocławek Bieg na 21 km WKB Maratończyk Włocławek
WKURW_TEAM
277 Fons Aleksandra PIŁA Bieg na 21 km WKURW_TEAM opłacono on-line
WKURW_TEAM / FordonRunners
278 Lorenc-Kruszyńska Sylwia Bydgoszcz Bieg na 21 km WKURW_TEAM / FordonRunners opłacono on-line
Walczę bo kocham żyć
279 Chyla Michal Sopot Bieg na 21 km Walczę bo kocham żyć
Wataha
280 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking na 10 km Wataha opłacono on-line
281 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking na 10 km Wataha opłacono on-line
Wataha-Łączy nas bieganie
282 Saleem Monika Gdańsk Bieg na 10 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
283 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg na 10 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
Wbiegamy To !
284 Krawczyk Jan Korsze Bieg na 21 km Wbiegamy To ! opłacono on-line
Wkurw_team
285 Lisiecki Jakub Gdańsk Bieg na 21 km Wkurw_team opłacono on-line
Wolf Race
286 Ćwirzeń Samuel Trzcianka Rekreacyjny bieg na 3 km Wolf Race
WueMKa
287 Woźnikowska Magdalena Elbląg Bieg na 10 km WueMKa opłacono on-line
Wymiatacze
288 Rawska Aleksandra Rumia Bieg na 10 km Wymiatacze
Yodeling Jachas
289 Jasinkiewicz Anna Jankowo Gdańskie Bieg na 10 km Yodeling Jachas opłacono on-line
ZEGA GABINET SŁUPSK
290 Zega - Biegańska Anna Slupsk Bieg na 10 km ZEGA GABINET SŁUPSK opłacono on-line
291 Bieganski Pawel Slupsk Bieg na 10 km ZEGA GABINET SŁUPSK opłacono on-line
ZKM ELBLAG
292 Kłosiewicz Wojciech Elbląg Bieg na 21 km ZKM ELBLAG opłacono on-line
Złotów
293 Towstokory Marek Złotów Bieg na 21 km Złotów opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
294 Starsierski Tomasz Kielno Bieg na 21 km opłacono on-line
295 Płókarz Karolina Jantar Rekreacyjny bieg na 3 km
296 Ciesielski Witold Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
297 Dargiewicz Robert Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
298 Maliszewska Marianna Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
299 Maliszewski Marek Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
300 Kuś Maria Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
301 Topolska Sylwia Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
302 Ćwiklińska Joanna Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
303 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg na 10 km opłacono on-line
304 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking na 10 km opłacono on-line
305 PUSZYNSKI Piotr Orle Bieg na 21 km opłacono on-line
306 Jachimowicz Bartosz Gdansk Bieg na 10 km opłacono on-line
307 Kowalski Seweryn Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
308 Łochińska Aleksandra Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
309 Adamska Jolanta Ustka Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
310 Rozmus Katarzyna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
311 Grzonkowska Edyta Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
312 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
313 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski Bieg na 10 km opłacono on-line
314 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski Rekreacyjny bieg na 3 km
315 Zygarowski Filip Łaszka Rekreacyjny bieg na 3 km
316 jankowska ula gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
317 Zygarowska Ewelina Sztutowo Rekreacyjny bieg na 3 km
318 Gawin Marta Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
319 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km
320 Saleem Kamil Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
321 Uciechowski Sławomir Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
322 Groszyk Łukasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
323 Sadowska Ewa Warszawa Bieg na 10 km
324 Sadowski Artur Warszawa Bieg na 10 km
325 Szyszka Danuta Sztutowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
326 Rozwadowska Grazyna Sztutowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
327 Czyszejuk Izabela Pasłęk Rekreacyjny bieg na 3 km
328 Michalik Joanna BYDGOSZCZ Bieg na 21 km opłacono on-line
329 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg na 21 km opłacono on-line
330 Thomalla Mariusz Bielsko-Biała Rekreacyjny bieg na 3 km
331 LORENZ Rafał MALBORK Bieg na 10 km opłacono on-line
332 Piskorska Emilia Stare Pole Bieg na 10 km opłacono on-line
333 Janusz Bartosz Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
334 Stradomski Roman Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
335 Rumina Allan Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
336 Semmerling Przemek Gdynia Bieg na 10 km
337 Hirsz Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
338 Goryńska Daria Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
339 Szarszunowicz Anna Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
340 Szarsznowicz Laura Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
341 Groszkowski Marcin Malbork Bieg na 10 km
342 Stosik Danuta Kwidzyn Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
343 Stosik-Szmaglińska Beata Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
344 Melzer Hanna Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
345 Ankiewicz Andrzej Pruszcz Gdański Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
346 Ankiewicz Małgorzata Pruszcz Gdański Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
347 Ćwirzeń Ewa Trzcianka Rekreacyjny bieg na 3 km
348 Biskupiak Robert Łobżenica Bieg na 21 km opłacono on-line
349 Misztal Justyna Borkowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
350 Misztal Krzysztof Borkowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
351 Frankowski Łukasz Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
352 Melzer Arkadiusz Rumia Bieg na 10 km opłacono on-line
353 Czapa Magdalena Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
354 Dybuk Agnieszka Gdansk Bieg na 21 km opłacono on-line
355 Wiącek Bartosz Sadlinki Rekreacyjny bieg na 3 km
356 Chlebicki Stanisław Junoszyno Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
357 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
358 Ćwikliński Piotr Bydgoszcz Bieg na 21 km opłacono on-line
359 Syldatk KATARZYNA TCZEW Bieg na 21 km opłacono on-line
360 Krawczuk Daniela Nowy Dwór Gdański Bieg na 21 km opłacono on-line
361 Krużycki Bartosz Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
362 Krużycka Żaneta Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
363 wiecka Paulina Godziszewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
364 Jaszczerska Ewelina Siwiałka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
365 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg na 10 km opłacono on-line
366 Pekala Piotr Koszalin Bieg na 21 km opłacono on-line
367 Krzemieniewski Jarosław Olsztyn Bieg na 10 km opłacono on-line
368 Budyńko Ola Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
369 Haftkowska Izabela Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
370 Jabłońska Natalia Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
371 Garbowski Krzysztof Sztum Bieg na 21 km opłacono on-line
372 Błażko Łukasz Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
373 Boruszewska Katarzyna Markowo Rekreacyjny bieg na 3 km
374 Maciejewski Łukasz Pruszcz Gdański Bieg na 21 km opłacono on-line
375 Leśnik Mariusz Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
376 Mirys Magdalena Krynica Morska Rekreacyjny bieg na 3 km
377 Andrearczyk Mikołaj Braniewo Rekreacyjny bieg na 3 km
378 Andrearczyk Dominika Braniewo Rekreacyjny bieg na 3 km
379 Andrearczyk Anna Braniewo Rekreacyjny bieg na 3 km
380 Piasecki Kamil Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
381 Ciszak Dominik Ciszak Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
382 Garczewska Natalia Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
383 Garczewski Krzysztof Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
384 Fedorczuk Anita Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
385 Wisniewska Renata Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
386 Gardzielewska Agnieszka Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
387 Baca Kajetan Gniewowo Rekreacyjny bieg na 3 km
388 Mokwa Jadwiga Gdańsk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
389 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie Bieg na 21 km opłacono on-line
390 Bakalarz Jarosław Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
391 Bianga Michał Malbork Bieg na 10 km opłacono on-line
392 Furtak Arkadiusz Sztutowo Bieg na 10 km opłacono on-line
393 Kondratowicz Katarzyna Pasłęk Bieg na 10 km opłacono on-line
394 Kondratowicz Bartek Pasłęk Bieg na 10 km opłacono on-line
395 Wisniewski Piotr Gdansk Bieg na 10 km opłacono on-line
396 Palacz Wioletta Bydgoszcz Bieg na 21 km opłacono on-line
397 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
398 Kondrusiewicz Natalia Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
399 Chudek Justyna Gubiny Rekreacyjny bieg na 3 km
400 Król Kamila Gdańsk Bieg na 21 km
401 Koziara Anna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
402 Richert Agnieszka Richert Reda Nordic walking na 10 km
403 Poniatowski Dawid Pasłęk Bieg na 10 km
404 Poniatowski Andrzej Pasłęk Bieg na 10 km
405 Ossowski Marcin Skarszewy Bieg na 10 km opłacono on-line
406 mieczkowski tomasz pasłęk Bieg na 10 km opłacono on-line
407 Ruchała Marcin Chrzanów Nordic walking na 10 km
408 Pakulski Marcin Koszalin Bieg na 21 km opłacono on-line
409 Modrak Maciej Grudziądz Bieg na 10 km opłacono on-line
410 Bielińska Edyta Bydgoszcz Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
411 Bieliński Leszek Bydgoszcz Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
412 Koliński Krzysztof Gardeja Bieg na 10 km
413 Cieczko Maria Brodnica Bieg na 10 km opłacono on-line
414 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg na 10 km opłacono on-line
415 Pawlak Bożena Grudziądz Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
416 Pawlak Magdalena Grudziądz Rekreacyjny bieg na 3 km
417 Piątek Patryk Gniewino Rekreacyjny bieg na 3 km
418 Piątek Dariusz Gniewino Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
419 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
420 Dęga Jadwiga Tralewo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
421 Guz Angelika Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
422 kostyrka artur kwidzyn Bieg na 10 km opłacono on-line
423 Bernaszuk Wojciech Frombork Bieg na 10 km opłacono on-line
424 Rumiński Daniel Grobelno Bieg na 21 km opłacono on-line
425 Urbanowicz Agnieszka Grobelno Bieg na 10 km opłacono on-line
426 Wierzbowska Anna Wierzbowska Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
427 Popiel Marek Gdańsk Bieg na 10 km
428 Turczyk Sławomir Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
429 Klimsiak Sebastian Strzegom Nordic walking na 10 km opłacono on-line
430 Jendruszewska-Waracka Beata Gdynia Nordic walking na 10 km
431 Golik Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
432 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
433 Nowalińska Aleksandra Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
434 Charliński Krystian Nowy Dwór Gdański Rekreacyjny bieg na 3 km
435 Kochan Joanna Człuchów Nordic walking na 10 km opłacono on-line
436 Kochan Laura Człuchów Bieg na 10 km opłacono on-line
437 Kochan Robert Człuchów Bieg na 21 km opłacono on-line
438 Marszalkowska2 Agnieszka Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
439 Makowska Agnieszka Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
440 Warchol Florian2 Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
441 Warchol Florian Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
442 Maszke Gabriela Maszke Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
443 Pierzchała Marta Elblag Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
444 Białk Roman Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
445 Stormowska Małgorzata Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
446 Sękowska Monika Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
447 Kowalska Martyna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
448 Kowalska Kamila Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
449 Rychert Oliwia sopot Bieg na 10 km opłacono on-line
450 Rychert Jan sopot Bieg na 10 km opłacono on-line
451 Hinc Karolina Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
452 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
453 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg na 10 km opłacono on-line
454 Dybowska Magdalena Rumia Rekreacyjny bieg na 3 km
455 Płókarz Karolina Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
456 Garski Jacek Orle Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
457 Garska Brygida Orle Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
458 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
459 Marciniak Natalia Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
460 Czaja Danuta Rumia Rekreacyjny bieg na 3 km
461 Brzezińska Elżbieta Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
462 Serzysko Wojciech Malbork Bieg na 21 km opłacono on-line
463 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg na 10 km opłacono on-line
464 MARSZAŁKOWSKI KRZYSZTOF Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
465 MARSZAŁKOWSKA KAROLINA Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
466 Sadzikowski Tomasz Lisewo Bieg na 10 km opłacono on-line
467 Gdaniec Kamil Tczew Bieg na 10 km opłacono on-line
468 Morawski Paweł Gdynia Bieg na 21 km opłacono on-line
469 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia Bieg na 21 km opłacono on-line
470 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg na 10 km opłacono on-line
471 Janich-Kolas Justyna Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
472 Weiner Patryk Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
473 Błądek Magdalena Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
474 Strupczewska Agnieszka Grudziądz Nordic walking na 10 km opłacono on-line
475 ROMAŃCZUK Wojciech MALBORK Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
476 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
477 Jasiński Jan Malbork Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
478 Jasiński Antoni Malbork Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
479 Czarnecka Agnieszka Malbork Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
480 Lompert Andrzej Elblag Bieg na 21 km opłacono on-line
481 Kurpiewski Szymon Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
482 Kurpiewska Renata Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
483 KIRAGA KATARZYNA Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
484 pawłoska karolina Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
485 Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański Bieg na 10 km opłacono on-line
486 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
487 Rudawska Katarzyna Elbląg Bieg na 10 km
488 Rudawski Radosław Elbląg Bieg na 10 km
489 Stadnik Slawek Malbork Bieg na 21 km opłacono on-line
490 Kozłowska Magdalena Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
491 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic walking na 10 km opłacono on-line
492 Urbański Dariusz Kosakowo Bieg na 21 km opłacono on-line
493 Baraniak Staś Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
494 Baraniak Joanna Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
495 Urbańska Magdalena Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
496 Baraniak Bartosz Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
497 Baraniak Jakub Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
498 Malinowska - Bizon Aleksandra Borkowo Bieg na 10 km opłacono on-line
499 Miecznikowska Anna Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
500 Tołodziecka Beata Kowale Nordic walking na 10 km opłacono on-line
501 Kaniuk Maja Rumia Bieg na 10 km opłacono on-line
502 Czerwiński Paweł Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km
503 Czerwińska Anna Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km
504 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Nordic walking na 10 km opłacono on-line
505 Polewik Małgorzata Polewik Słupsk Bieg na 10 km opłacono on-line
506 Jarocka Beata Dąbrowa Chełmińska Bieg na 21 km opłacono on-line
507 Janicka Ilona Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
508 Fiszer Justyna Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
509 Czarnomski Ireneusz Stare Pole Bieg na 10 km
510 Łakomiec Katarzyna Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
511 Roszman Henryk Orle Bieg na 10 km opłacono on-line
512 Stangenberg Paweł Warszawa Bieg na 21 km opłacono on-line
513 Gwiaździński Wiktor Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
514 Gwiaździńska Wioletta Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
515 Jasińska-Godzisz Emilia Kmiecin Bieg na 10 km opłacono on-line
516 Popik Adam Nowy Dwór Gdański Bieg na 10 km opłacono on-line
517 Oleszczuk Paweł Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
518 Serafińska Jolanta Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
519 Stolarczyk Nina Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
520 Głodzik Kasia Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
521 Rychter Monika Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
522 Wcisel Judyta Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
523 Olbrych Urszula Częstochowa Nordic walking na 10 km opłacono on-line
524 Olbrych Piotr Częstochowa Bieg na 21 km opłacono on-line
525 Stypik Robert Ostróda Bieg na 10 km opłacono on-line
526 ŻYGOWSKI MIKOŁAJ BYDGOSZCZ Rekreacyjny bieg na 3 km
527 GRZELAK DARIA Gardeja Rekreacyjny bieg na 3 km
528 GRZELAK SYLWIA Gardeja Rekreacyjny bieg na 3 km
529 Rozmus Wiktor Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
530 wicek aneta Starogard Gdański Rekreacyjny bieg na 3 km
531 Sarak Artur Braniewo Bieg na 21 km opłacono on-line
532 Kaczkowski Tomasz Elbląg Bieg na 10 km
533 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Rekreacyjny bieg na 3 km
534 Kowalska Izabela Rekowo Górne Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
535 Górnik Jakub Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
536 Górnik Natalia Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
537 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
538 Stokłos Justyna Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
539 Piątek Paweł Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
540 BLASZCZYK KACPER Mikoszewo Rekreacyjny bieg na 3 km
541 Zalewski Andrzej Sztutowo Bieg na 21 km opłacono on-line
542 HOFMANN HEIKO ELBLĄG Bieg na 10 km
543 Piotrowski Krzysztof Butowo Bieg na 10 km opłacono on-line
544 Piotrowska Natalia Butowo Rekreacyjny bieg na 3 km
545 Batambas Alicja Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
546 Klajbor Anna Toruń Bieg na 10 km
547 Gacek Karolina Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
548 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
549 Weber Sylwia Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
550 Zatorska Agnieszka Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
551 Blaszczyk Grzegorz Mikoszewo Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna
552 Budzisz Ania Kuźnica Bieg na 10 km opłacono on-line
553 Budzisz Marcin Chałupy Bieg na 10 km opłacono on-line
554 Benderska Wioletta kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
555 Słomski Oskar Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km
556 Prüfer Paweł Kosieczyn Bieg na 21 km opłacono on-line
557 Słomska Paulina Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km
558 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
559 Miler Anna Grupa Bieg na 10 km opłacono on-line
560 Miechówka Tomasz Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
561 Miechówka Magdalena Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
562 Wolska Aleksandra Mosty Nordic walking na 10 km
563 PIOTROWSKA JUSTYNA BUTOWO Bieg na 21 km opłacono on-line
564 Bieszk Grzegorz Rumia Bieg na 10 km opłacono on-line
565 Miechówka Irena Gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
566 Pawłowska Jolanta Drewnica Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
567 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
568 Szymański Jacek Skórka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
569 Szymańska Hanna Skórka Bieg na 21 km opłacono on-line
570 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
571 Dropek Sylwia Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
572 Przybyłek Michał Przybyłek Morąg Bieg na 10 km opłacono on-line
573 Puchta Iwona Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
574 Kopicka Eliza Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
575 Mućka Anna Lębork Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
576 Dropek Aleksandra Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
577 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
578 Olejniczak Paweł Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
579 Adamska Agata Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
580 Miliński Krzysztof Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
581 Milińska Natalia Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
582 Wińska - Malicka Justyna Mikoszewo Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
583 Szulęcka-Drzażdżyńska Beata Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
584 Kociołek Robert Słupsk Bieg na 21 km opłacono on-line
585 Pawlak Łukasz Pawlak Nowy Dwór Gdański Bieg na 10 km
586 Odya Katarzyna Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
587 Heyka Jarosław Lębork Bieg na 21 km
588 Gertner Anna Łeba Bieg na 10 km opłacono on-line
589 Piotrowicz Łukasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
590 Benderska Katarzyna kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
591 benderski grzegorz kwidzyn Bieg na 10 km opłacono on-line
592 Zawicka Anna Malbork Bieg na 21 km opłacono on-line
593 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski Bieg na 21 km opłacono on-line
594 Bogusz Katarzyna Bogusz Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
595 Baca Katarzyna Gniewowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
596 Miechowska Iwona Malbork Bieg na 10 km opłacono on-line
597 Rudek Małgorzata Rumia Bieg na 10 km opłacono on-line
598 Włoszczyński Maciej Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
599 Jaśkiewicz Eliza Jaśkiewicz Górsk Nordic walking na 10 km
600 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking na 10 km opłacono on-line
601 Dzieniszewska Alina Małkinia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
602 BARYZA ROBERT CIECHOCINEK Bieg na 10 km opłacono on-line
603 Bruszczak Patryk Licze Bieg na 10 km opłacono on-line
604 Barwikowska Bogusia Solec Kujawski Bieg na 21 km opłacono on-line
605 Lubińska Mirosława Lubińska Gniezno Rekreacyjny bieg na 3 km
606 Teska Michał Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
607 Teska Patrycja Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
608 Teska Martyna Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
609 Teska Izabela Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
610 Adryan Adam Słupsk Bieg na 21 km opłacono on-line
611 Zieliński Wojciech Londyn Bieg na 21 km opłacono on-line
612 Thomalla Aleksandra Londyn Bieg na 10 km opłacono on-line
613 Wawer Martyna Zabrze Bieg na 10 km opłacono on-line
614 Dąbrowski Bartosz Ruda Śląska Bieg na 10 km opłacono on-line
615 Banasik Emilia Londyn Bieg na 10 km opłacono on-line
616 Brzezińska ewa Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
617 Banasik Slawomir Ludynia Bieg na 21 km opłacono on-line
618 Pawlicka Marta Jantar Rekreacyjny bieg na 3 km
619 Iwachów Sławomir Kwidzyn Bieg na 10 km opłacono on-line
620 Bajron Monika Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
621 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
622 Janowicz Anna Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
623 Jakubczyk Edyta Pułtusk Bieg na 10 km opłacono on-line
624 jankowski marek gdańsk Bieg na 21 km opłacono on-line
625 Przybylska Grażyna Łódź Nordic walking na 10 km opłacono on-line
626 Weiland Karina Weiland Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
627 Kida Krzysztof Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
628 Staroń Ewelina Przemysław Nordic walking na 10 km opłacono on-line
629 Weber Magdalena Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
630 -Krefta Dagmara Nowe Bieg na 10 km opłacono on-line
631 Van Ieperen Arco Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
632 Mączewska Marzena Grudziądz Bieg na 10 km opłacono on-line
633 Łepek Teresa Płąchawy Bieg na 10 km opłacono on-line
634 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
635 orzoł katarzyna elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
636 Wróblewska Joanna Unislaw Bieg na 21 km opłacono on-line
637 Nowak ALICJA Jantar Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
638 Rudźko Wojciech Wejherowo Bieg na 21 km opłacono on-line
639 Jóźwiak Marcin Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
640 Moszońska Małgorzata MALBORK Bieg na 10 km opłacono on-line
641 Gołębiowski Krzysztof Łódź Nordic walking na 10 km opłacono on-line
642 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Bieg na 10 km opłacono on-line
643 Mytych Katarzyna Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
644 Grocholska Michalina Junoszyno Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
645 Pyszczyński Radosław Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
646 Peretko Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
647 Moritz Mateusz Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
648 Będkowska Daria Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
649 Gos Elżbieta Malbork Bieg na 10 km opłacono on-line
650 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
651 Sadowski Grzegorz Gdansk Bieg na 21 km opłacono on-line
652 Dankiewicz Barbara Łowicz Nordic walking na 10 km opłacono on-line
653 Zareemba Jakub Olsztyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
654 Panek Aneta Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono
655 Pietrucha Grażyna Młynary Bieg na 10 km opłacono on-line
656 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski Nordic walking na 10 km
657 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Nordic walking na 10 km opłacono on-line
658 Grzywacz Karol Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
659 Dęga Lidia Tralewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
660 Różycka Joanna Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
661 Różycki Paweł Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
662 Drewa Tomasz Gdynia Bieg na 21 km opłacono on-line
663 Prokopiuk Krzysztof Gdynia Bieg na 21 km opłacono on-line
664 Wycichowski Wojciech Ostaszewo Bieg na 21 km opłacono on-line
665 Sciepuro Karolina Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
grupa malbork
666 wiśniewski maciej malbork Nordic walking na 10 km grupa malbork opłacono on-line
mama,babcia,prababcia
667 Potoczek Genowefa Lichnowy Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km mama,babcia,prababcia
run team Florasy
668 Florek Łukasz Grupa Bieg na 10 km run team Florasy opłacono on-line
stary człowiek a morze
669 Żelazko Michał Warszawa Bieg na 21 km stary człowiek a morze opłacono on-line
sztutowo
670 karczewski andrzej sztutowo Bieg na 10 km sztutowo opłacono on-line
671 kesz-karczewska magdalena sztutowo Bieg na 10 km sztutowo opłacono on-line
vwbatory
672 Gontek Łukasz Słupsk Bieg na 10 km vwbatory
wasch-fred. de
673 Jabłońska Agnieszka Grudziądz Rekreacyjny bieg na 3 km wasch-fred. de
674 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Rekreacyjny bieg na 3 km wasch-fred. de
Żarta Wataha
675 Falkowska Alicja Przywidz Rekreacyjny bieg na 3 km Żarta Wataha


Wyświetleń: 28765

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ