Jantarowy Przełaj

Jantarowy Przełaj - 21km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 30 GARBOWSKI KRZYSZTOF M 1 M 30-39 SZTUM 21km 1:15:27 16.70 [km/h] 0:03:36 [min/km]
2 91 POTOCZEK ANDRZEJ M 2 M 30-39 LICHNOWY NOWY STAW BIEGA/PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 21km 1:25:08 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km]
3 39 HAPKE TOMASZ M 3 M 40-49 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 21km 1:26:52 14.50 [km/h] 0:04:08 [min/km]
4 6 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 4 M 50-59 1 MALBORK GRUPA MALBORK 21km 1:29:25 14.09 [km/h] 0:04:15 [min/km]
5 28 GAJEWSKI GRZEGORZ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 21km 1:30:01 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
6 20 DERLAGA KAMIL M 6 M 0-29 1 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW, NOWY STAW BIEGA 21km 1:32:45 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km]
7 100 SARAK ARTUR M 7 M 30-39 2 BRANIEWO 21km 1:33:01 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
8 15 CIESIELSKI WITOLD M 8 M 40-49 1 GDAŃSK 21km 1:33:04 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
9 87 PAKULSKI MARCIN M 9 M 40-49 2 KOSZALIN 21km 1:33:09 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
10 55 KOWALSKI KAZIMIERZ M 10 M 60+ 1 STAROGARD GDANSKI 21km 1:34:08 13.39 [km/h] 0:04:29 [min/km]
11 127 ZALEWSKI ANDRZEJ M 11 M 40-49 3 SZTUTOWO 21km 1:35:41 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
12 48 KŁOSIEWICZ WOJCIECH M 12 M 40-49 4 ELBLĄG ZKM ELBLAG 21km 1:35:56 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
13 122 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 13 M 30-39 3 ELBLĄG 21km 1:35:56 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
14 52 KOSOBUCKI RAFAŁ M 14 M 30-39 4 GDAŃSK GDAŃSK 21km 1:36:47 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
15 121 WILBIK JOANNA K 1 K 30-39 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 21km 1:37:51 12.88 [km/h] 0:04:40 [min/km]
16 37 GRZEBIN PIOTR M 15 M 30-39 5 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA 21km 1:37:52 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
17 83 NOWAK MARCIN M 16 M 40-49 5 ŁAPINO SAMOUK 21km 1:39:03 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
18 86 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 17 M 30-39 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21km 1:39:28 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
19 131 ZIELIŃSKI WOJCIECH M 18 M 40-49 6 LONDYN 21km 1:39:46 12.63 [km/h] 0:04:45 [min/km]
20 24 DYDYNA KRZYSZTOF M 19 M 50-59 2 KĄTY RYBACKIE 21km 1:40:01 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
21 67 LOMPERT ANDRZEJ M 20 M 40-49 7 ELBLAG 21km 1:40:06 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
22 111 SUCHOMSKI MARCIN M 21 M 30-39 7 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA /GOLDEN TEAM 21km 1:40:39 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
23 98 RUMIŃSKI DANIEL M 22 M 0-29 2 GROBELNO 21km 1:41:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
24 22 DUCHAŁA PIOTR M 23 M 40-49 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21km 1:41:14 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
25 76 MICHALIK JOANNA K 2 K 30-39 BYDGOSZCZ 21km 1:41:16 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
26 88 PALACZ WIOLETTA K 3 K 40-49 BYDGOSZCZ 21km 1:41:18 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
27 97 RUDŹKO WOJCIECH M 24 M 50-59 3 WEJHEROWO 21km 1:41:43 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
28 43 JAROCKA BEATA K 4 K 40-49 1 DĄBROWA CHEŁMIŃSKA 21km 1:42:39 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
29 116 TOWSTOKORY MAREK M 25 M 40-49 9 ZŁOTÓW ZŁOTÓW 21km 1:42:57 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
30 123 WOZBANOWICZ JACEK M 26 M 40-49 10 STRASZYN STRASZYN BIEGA 21km 1:43:06 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
31 94 PUSZYNSKI PIOTR M 27 M 40-49 11 ORLE 21km 1:43:13 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
32 5 BANASIK SLAWOMIR M 28 M 40-49 12 LUDYNIA 21km 1:43:27 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
33 73 MARIANOWSKI KRZYSZTOF M 29 M 40-49 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21km 1:43:29 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
34 99 SADOWSKI GRZEGORZ M 30 M 30-39 8 GDANSK 21km 1:44:13 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
35 93 PRÜFER PAWEŁ M 31 M 40-49 14 KOSIECZYN 21km 1:44:13 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
36 132 ŻELAZKO MICHAŁ M 32 M 40-49 15 WARSZAWA STARY CZŁOWIEK A MORZE 21km 1:44:19 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
37 84 OLBRYCH PIOTR M 33 M 50-59 4 CZĘSTOCHOWA 21km 1:44:25 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
38 74 MATEJUK ARKADIUSZ M 34 M 30-39 9 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 21km 1:45:22 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
39 75 MĄCZKOWSKI JACEK M 35 M 30-39 10 RYPIN 81 BLP 21km 1:45:35 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
40 40 HILLAR JACEK M 36 M 40-49 16 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21km 1:45:45 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
41 96 ROZMUS WIKTOR M 37 M 30-39 11 GDAŃSK 21km 1:47:25 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
42 44 JURCZYK MATEUSZ M 38 M 30-39 12 RÜSSELSHEIM GMINA GARDEJA BIEGA 21km 1:47:54 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
43 64 KULCZYK IZABELA K 5 K 30-39 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21km 1:47:55 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
44 29 GALA KAMILA K 6 K 30-39 2 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY 21km 1:48:26 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
45 62 KUCIŃSKI TOMASZ M 39 M 40-49 17 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 21km 1:48:28 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
46 82 NIEWIADOMSKI ALEKSANDER M 40 M 30-39 13 GDAŃSK OLO TEAM 21km 1:48:40 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
47 104 SKONKA ALEKSANDER M 41 M 40-49 18 GDAŃSK OLO TEAM 21km 1:48:47 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
48 18 DARGIEWICZ ROBERT M 42 M 50-59 5 GDAŃSK 21km 1:49:02 11.56 [km/h] 0:05:12 [min/km]
49 72 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M 43 M 40-49 19 PRUSZCZ GDAŃSKI 21km 1:49:04 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
50 124 WÓJCIK PIOTR M 44 M 40-49 20 PRABUTY KWIDZYN BIEGA 21km 1:49:12 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
51 59 KRAWCZUK DANIELA K 7 K 40-49 2 NOWY DWÓR GDAŃSKI 21km 1:50:15 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
52 115 TOCHA ZBIGNIEW M 45 M 60+ 2 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 21km 1:50:15 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
53 31 GAWDZIK ARKADIUSZ M 46 M 40-49 21 BRANIEWO A.M.G.-BRANIEWO 21km 1:50:17 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
54 42 JANKOWSKI MAREK M 47 M 40-49 22 GDAŃSK 21km 1:50:22 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
55 17 ĆWIKLIŃSKI PIOTR M 48 M 30-39 14 BYDGOSZCZ 21km 1:50:29 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
56 71 ŁOWCZAK WIESŁAW M 49 M 40-49 23 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 21km 1:50:37 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
57 8 BARTNICKI WOJCIECH M 50 M 50-59 6 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 21km 1:50:41 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
58 7 BARTNICKA ANETTA K 8 K 40-49 3 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 21km 1:50:42 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
59 56 KOWALSKI ROBERT SEBASTIAN M 51 M 40-49 24 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 21km 1:50:51 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
60 3 ARCISZEWSKA MAGDA K 9 K 30-39 3 GDYNIA LPP TEAM 21km 1:51:03 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
61 46 KAMIŃSKI JANUSZ M 52 M 40-49 25 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 21km 1:51:14 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
62 114 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 10 K 40-49 4 GDYNIA KS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI 21km 1:51:51 11.27 [km/h] 0:05:20 [min/km]
63 19 DE VIRION ALEKSANDRA K 11 K 40-49 5 GDAŃSK KOTY3! 21km 1:53:01 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
64 126 WYCICHOWSKI WOJCIECH M 53 M 40-49 26 OSTASZEWO 21km 1:54:47 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
65 45 KACZOROWSKI MICHAL M 54 M 30-39 15 KORZENIEWO KWIDZYN BIEGA 21km 1:55:24 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
66 47 KASPRZYK DARIUSZ M 55 M 40-49 27 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21km 1:55:25 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
67 33 GDANIEC ANNA K 12 K 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI 21km 1:56:37 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
68 69 ŁOŚ ADAM M 56 M 30-39 16 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21km 1:56:51 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
69 70 ŁOŚ MALGORZATA K 13 K 30-39 4 MAREZA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 21km 1:56:52 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
70 14 BRZOZOWSKA IWONA K 14 K 50+ 1 UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW 21km 1:57:08 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km]
71 95 ROWICKI JAROSŁAW M 57 M 40-49 28 MORĄG LEŚNY CROSS 21km 1:57:21 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
72 109 STARSIERSKI TOMASZ M 58 M 40-49 29 KIELNO 21km 1:58:25 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
73 26 FEDORCZUK ANITA K 15 K 0-29 1 GDAŃSK 21km 1:58:34 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
74 110 STRADOMSKI ROMAN M 59 M 40-49 30 GDAŃSK 21km 1:58:44 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
75 12 BLASZCZYK GRZEGORZ M 60 M 40-49 31 MIKOSZEWO 21km 1:58:53 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
76 117 URBAŃSKI DARIUSZ M 61 M 30-39 17 KOSAKOWO 21km 1:59:40 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
77 105 SKOSOLAS AGNIESZKA K 16 K 40-49 7 MOSTY TEAM IZABELL 21km 2:00:25 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
78 11 BISKUPIAK ROBERT M 62 M 40-49 32 ŁOBŻENICA 21km 2:01:03 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
79 101 SARNECKI KAMIL M 63 M 40-49 33 GDAŃSK RUN AROUND THE ISLAND 21km 2:01:09 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
80 36 GRALAK JACEK M 64 M 40-49 34 BYDGOSZCZ 81 BLP 21km 2:03:34 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
81 58 KRAUSE SŁAWOMIR M 65 M 40-49 35 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 21km 2:04:31 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
82 57 KRAUSE IWONA K 17 K 40-49 8 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 21km 2:04:31 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
83 129 ZGLIŃSKA ANNA K 18 K 30-39 5 UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW 21km 2:04:43 10.10 [km/h] 0:05:56 [min/km]
84 90 PIOTROWSKA JUSTYNA K 19 K 40-49 9 BUTOWO 21km 2:05:19 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km]
85 85 OLESZCZUK PAWEŁ M 66 M 30-39 18 GDAŃSK 21km 2:06:34 9.96 [km/h] 0:06:02 [min/km]
86 125 WRÓBLEWSKA JOANNA K 20 K 40-49 10 UNISLAW 21km 2:07:01 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
87 119 WEILAND EMILA K 21 K 40-49 11 UNISŁAW DRUŻYNA SZPIKU 21km 2:07:01 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
88 128 ZAWICKA ANNA K 22 K 40-49 12 MALBORK 21km 2:07:25 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
89 102 SERZYSKO WOJCIECH M 67 M 40-49 36 MALBORK 21km 2:10:42 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
90 35 GRABOWSKA IZABELA K 23 K 30-39 6 KACZORY MORSÓW PIŁA 21km 2:10:51 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
91 113 SZYMAŃSKA HANNA K 24 K 40-49 13 SKÓRKA 21km 2:11:32 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
92 13 BORIS ANETA K 25 K 30-39 7 ELBLĄG ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM 21km 2:13:42 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
93 61 KREFT EWA K 26 K 40-49 14 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 21km 2:14:37 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
94 49 KOBYLIŃSKA-URBANIAK EWA K 27 K 40-49 15 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 21km 2:15:09 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
95 16 CZAPA MAGDALENA K 28 K 40-49 16 GDAŃSK 21km 2:15:56 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
96 4 BAKALARZ JAROSŁAW M 68 M 50-59 7 ELBLĄG 21km 2:16:06 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
97 80 MYTYCH KATARZYNA K 29 K 40-49 17 ELBLĄG 21km 2:16:10 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
98 21 DREWA TOMASZ M 69 M 40-49 37 GDYNIA 21km 2:21:20 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
99 34 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M 70 M 40-49 38 ELBLĄG 21km 2:21:39 8.90 [km/h] 0:06:45 [min/km]
100 53 KOWALSKA ANNA K 30 K 40-49 18 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21km 2:22:36 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
101 66 LISIECKI JAKUB M 71 M 0-29 3 GDAŃSK WKURW_TEAM 21km 2:22:46 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
102 81 NIECHOĆKO AGATA K 31 K 40-49 19 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 21km 2:22:46 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
103 77 MIECHÓWKA IRENA K 32 K 30-39 8 GDAŃSK 21km 2:29:07 8.45 [km/h] 0:07:06 [min/km]
104 23 DYBUK AGNIESZKA K 33 K 40-49 20 GDANSK 21km 2:30:32 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
105 32 GAWDZIK PAWEŁ M 72 M 30-39 19 PASŁĘK GLADIATOR PASŁĘK 21km 2:30:32 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]

Jantarowy Przełaj - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 291 KOTOWICZ BARTOSZ M 1 M 36-55 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:37:45 15.89 [km/h] 0:03:47 [min/km]
2 331 OSEŃKO ADAM M 2 M 0-35 WEJHEROWO BUSPRESTIGE 10km 0:39:57 15.02 [km/h] 0:04:00 [min/km]
3 363 RÓŻYCKI PAWEŁ M 3 M 0-35 GDAŃSK 10km 0:40:02 14.99 [km/h] 0:04:00 [min/km]
4 238 DZIWOSZ PAWEŁ M 4 M 0-35 1 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 10km 0:40:11 14.93 [km/h] 0:04:01 [min/km]
5 270 JÓŹWIAK MARCIN M 5 M 36-55 1 JANTAR 10km 0:40:12 14.93 [km/h] 0:04:01 [min/km]
6 235 DUDEK MARIUSZ M 6 M 36-55 2 WĄBRZEŹNO 10km 0:40:58 14.65 [km/h] 0:04:06 [min/km]
7 234 DOBOSIK DAMIAN M 7 M 0-35 2 ELBLĄG 3ATHLETE 10km 0:41:06 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km]
8 389 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 8 M 56+ 1 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 10km 0:42:09 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
9 355 RESZKE MAREK M 9 M 0-35 3 GDAŃSK INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM 10km 0:42:38 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
10 375 SATKIEWICZ PIOTR M 10 M 0-35 4 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:43:10 13.90 [km/h] 0:04:19 [min/km]
11 388 STEFANIAK WOJCIECH M 11 M 36-55 3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA/ KP PSP KWIDZYN 10km 0:43:48 13.70 [km/h] 0:04:23 [min/km]
12 378 SCHOENROCK TOMASZ M 12 M 0-35 5 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG/16 BATALION DOWODZENIA 10km 0:44:03 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
13 203 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 13 M 0-35 6 SIWIAŁKA 10km 0:44:06 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
14 394 SYROCKI SYLWESTER M 14 M 36-55 4 ELBLĄG 10km 0:44:15 13.56 [km/h] 0:04:26 [min/km]
15 311 MATULEWICZ MAGDALENA K 1 K 0-35 ELBLĄG 3ATHLETE 10km 0:44:27 13.50 [km/h] 0:04:27 [min/km]
16 308 MARNIK JANUSZ M 15 M 36-55 5 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:45:26 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
17 260 JACHIMOWICZ BARTOSZ M 16 M 0-35 7 GDANSK 10km 0:45:36 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
18 218 BRZUSZKIEWICZ BARTEK M 17 M 36-55 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:45:42 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
19 383 SOBIECKI SEBASTIAN M 18 M 0-35 8 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA WEJHEROWO 10km 0:46:11 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km]
20 413 WIERNICKA PAULINA K 2 K 0-35 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:46:38 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
21 315 MIECZKOWSKI TOMASZ M 19 M 36-55 7 PASŁĘK 10km 0:46:54 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km]
22 281 KISIEL KRZYSZTOF M 20 M 36-55 8 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 10km 0:47:05 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
23 386 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 21 M 36-55 9 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:47:15 12.70 [km/h] 0:04:44 [min/km]
24 285 KONAT GRZEGORZ M 22 M 36-55 10 MIKOSZEWO MORSKIE OPOWIEŚCI MIKOSZEWO 10km 0:47:15 12.70 [km/h] 0:04:44 [min/km]
25 401 ŚLEDŹ ŁUKASZ M 23 M 0-35 9 RYBINA TORPEDA RYBINA 10km 0:47:18 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
26 215 BOGUSZEWSKI KRZYSZTOF M 24 M 36-55 11 DZIERZGOŃ 10km 0:47:25 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
27 239 DZWONKOWSKI MARIUSZ M 25 M 36-55 12 DĘBINA NOWY STAW BIEGA 10km 0:47:41 12.58 [km/h] 0:04:46 [min/km]
28 222 CHLEBICKI STANISŁAW M 26 M 0-35 10 JUNOSZYNO 10km 0:47:48 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
29 247 GDANIEC KAMIL M 27 M 0-35 11 TCZEW 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
30 227 CISZAK DOMINIK M 28 M 0-35 12 ELBLĄG 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 0:04:49 [min/km]
31 286 KONDRATOWICZ BARTEK M 29 M 36-55 13 PASŁĘK 10km 0:48:13 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
32 408 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 30 M 36-55 14 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 10km 0:48:15 12.44 [km/h] 0:04:50 [min/km]
33 376 SCIEPURO KAROLINA K 3 K 0-35 GDAŃSK 10km 0:48:40 12.33 [km/h] 0:04:52 [min/km]
34 367 RYCHERT JAN M 31 M 36-55 15 SOPOT 10km 0:49:01 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
35 295 KRUŻYCKA ŻANETA K 4 K 0-35 1 GDYNIA 10km 0:49:06 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
36 416 WISNIEWSKI PIOTR M 32 M 36-55 16 GDANSK 10km 0:49:35 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km]
37 242 FLOREK ŁUKASZ M 33 M 0-35 13 GRUPA RUN TEAM FLORASY 10km 0:49:40 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
38 211 BIELECKI TADEUSZ M 34 M 36-55 17 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 10km 0:50:00 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
39 370 RYCHTER WIESŁAW M 35 M 56+ 2 ELBLĄG MISTRZ POLSKI W DUATLONIE 2018 10km 0:50:11 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
40 429 KOWALSKI JACEK M 36 M 36-55 18 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 10km 0:50:20 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
41 303 ŁEPEK TERESA K 5 K 0-35 2 PŁĄCHAWY 10km 0:50:27 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
42 360 ROGÓŻ ELŻBIETA K 6 K 36-55 1 WARSZAWA PRORUNNING PROMOTION 10km 0:50:31 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
43 283 KŁACZYŃSKI MARIUSZ M 37 M 36-55 19 GRUDZIĄDZ #BIEGACZE 10km 0:50:42 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
44 294 -KREFTA DAGMARA K 7 K 36-55 2 NOWE 10km 0:50:44 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
45 254 GRZELAK ROBERT M 38 M 36-55 20 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 10km 0:51:01 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
46 296 KRUŻYCKI BARTOSZ M 39 M 36-55 21 GDYNIA 10km 0:51:12 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
47 266 JANUSZ BARTOSZ M 40 M 36-55 22 GDAŃSK 10km 0:51:15 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km]
48 335 PIASECKI KAMIL M 41 M 0-35 14 ELBLĄG 10km 0:51:15 11.71 [km/h] 0:05:08 [min/km]
49 421 ZAMYŚLEWSKI KRZYSZTOF M 42 M 36-55 23 BRACHLEWO KWIDZYN BIEGA 10km 0:51:28 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
50 305 MAŃKOWSKI WALDEMAR M 43 M 56+ 3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:51:36 11.63 [km/h] 0:05:10 [min/km]
51 352 PRZYBYŁEK MICHAŁ M 44 M 36-55 24 MORĄG 10km 0:51:38 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
52 418 WOJTACKI TOMASZ M 45 M 36-55 25 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 10km 0:51:46 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
53 236 DUDZIAK DANIEL M 46 M 36-55 26 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 10km 0:51:56 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
54 385 SPARZAK TOMASZ M 47 M 0-35 15 ELBLĄG 10km 0:52:25 11.45 [km/h] 0:05:15 [min/km]
55 205 BENDERSKI GRZEGORZ M 48 M 36-55 27 KWIDZYN 10km 0:52:32 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
56 332 OSSOWSKI MARCIN M 49 M 0-35 16 SKARSZEWY 10km 0:52:47 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
57 279 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 8 K 36-55 3 SZTUTOWO SZTUTOWO 10km 0:52:49 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
58 253 GROSZYK ŁUKASZ M 50 M 0-35 17 ELBLĄG 10km 0:53:20 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
59 412 WIECZOREK TOMASZ M 51 M 36-55 28 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:53:41 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
60 356 ROBLES JOSÉ CARLOS M 52 M 0-35 18 GDANSK CASTILLA 10km 0:54:02 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
61 317 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 53 M 36-55 29 ELBLĄG 10km 0:54:02 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
62 393 STYPIK ROBERT M 54 M 36-55 30 OSTRÓDA 10km 0:54:04 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
63 377 SCHMIDT WALDEK M 55 M 56+ 4 GOWINO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA WEJHEROWO 10km 0:54:15 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
64 347 POPIELARCZYK ROBERT M 56 M 36-55 31 GRONOWO GÓRNE 10km 0:54:19 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
65 362 RÓŻYCKA JOANNA K 9 K 0-35 3 GDAŃSK 10km 0:54:26 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
66 272 KAMIŃSKI SŁAWOMIR M 57 M 0-35 19 ELBLĄG SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10km 0:54:49 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
67 289 KOSTYRKA ARTUR M 58 M 36-55 32 KWIDZYN 10km 0:54:52 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
68 325 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 59 M 36-55 33 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 10km 0:54:55 10.93 [km/h] 0:05:30 [min/km]
69 312 MĄCZEWSKA MARZENA K 10 K 36-55 4 GRUDZIĄDZ 10km 0:55:00 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
70 348 POPIK ADAM M 60 M 0-35 20 NOWY DWÓR GDAŃSKI 10km 0:55:03 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
71 274 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 61 M 36-55 34 SZTUTOWO SZTUTOWO 10km 0:55:08 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
72 210 BIELECKA ALEKSANDRA K 11 K 0-35 4 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA 10km 0:55:08 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
73 257 IWACHÓW SŁAWOMIR M 62 M 36-55 35 KWIDZYN 10km 0:56:20 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
74 384 SOSNOWSKI GRZEGORZ M 63 M 36-55 36 ŁEBA REPUBLIKA FC ŁEBA 10km 0:56:28 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
75 206 BERNASZUK WOJCIECH M 64 M 0-35 21 FROMBORK 10km 0:57:17 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
76 229 DADELSKA BEATA K 12 K 0-35 5 LISEWO AKTYWNE LISEWO 10km 0:57:17 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
77 341 PIOTROWICZ ŁUKASZ M 65 M 36-55 37 ELBLĄG 10km 0:57:35 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
78 300 LOOSE ANNA K 13 K 36-55 5 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 10km 0:57:37 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
79 318 MILER ANNA K 14 K 36-55 6 GRUPA 10km 0:57:54 10.36 [km/h] 0:05:47 [min/km]
80 212 BIESZK GRZEGORZ M 66 M 36-55 38 RUMIA 10km 0:57:59 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
81 304 MALINOWSKA - BIZON ALEKSANDRA K 15 K 36-55 7 BORKOWO 10km 0:58:02 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
82 237 DUŁAK LESZEK M 67 M 36-55 39 KOLBUDY TEAM DEAF 10km 0:58:33 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km]
83 284 KOCHAN LAURA K 16 K 0-35 6 CZŁUCHÓW 10km 0:58:37 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
84 420 WOŹNIKOWSKA MAGDALENA K 17 K 36-55 8 ELBLĄG WUEMKA 10km 0:58:51 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
85 273 KANIUK MAJA K 18 K 36-55 9 RUMIA 10km 0:59:03 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
86 251 GÓRKOWSKA ELŻBIETA K 19 K 36-55 10 RUMIA BOJANO BIEGA 10km 0:59:03 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
87 424 ZDZIARSKI ADAM M 68 M 36-55 40 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 10km 0:59:08 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km]
88 277 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 69 M 36-55 41 GDAŃSK 10km 0:59:14 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
89 334 PAWŁOWSKA JOLANTA K 20 K 36-55 11 DREWNICA 10km 0:59:22 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
90 357 RODACKA WIŚNIEWSKA MARTYNA K 21 K 0-35 7 MALBORK ABSOFUCKINLUTELYTEAM 10km 0:59:27 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km]
91 301 LORENZ RAFAŁ M 70 M 36-55 42 MALBORK 10km 0:59:28 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km]
92 419 WOŁK KRZYSZTOF M 71 M 0-35 22 JANTAR JANTAR BIEGA 10km 0:59:32 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
93 259 JABŁOŃSKI JAKUB M 72 M 36-55 43 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 10km 0:59:49 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km]
94 342 PIOTROWSKI KRZYSZTOF M 73 M 36-55 44 BUTOWO 10km 0:59:54 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
95 287 KONDRATOWICZ KATARZYNA K 22 K 36-55 12 PASŁĘK 10km 0:59:56 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
96 278 KARWEL EWELINA K 23 K 0-35 8 GDAŃSK KONTENER FORMY 10km 1:00:02 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
97 280 KIDA KRZYSZTOF M 74 M 36-55 45 ELBLĄG 10km 1:00:30 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
98 409 WEBER MAGDALENA K 24 K 36-55 13 ELBLĄG 10km 1:00:42 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
99 399 SZYMAŃSKA JOANNA K 25 K 36-55 14 ELBLĄG 10km 1:00:43 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
100 327 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAWA K 26 K 56+ 1 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:00:51 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
101 392 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 75 M 36-55 46 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 10km 1:01:11 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
102 373 SADZIKOWSKI TOMASZ M 76 M 36-55 47 LISEWO 10km 1:01:23 9.77 [km/h] 0:06:08 [min/km]
103 411 WEINER PATRYK M 77 M 0-35 23 GDAŃSK 10km 1:01:37 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
104 288 KONDRUSIEWICZ NATALIA K 27 K 0-35 9 ELBLĄG 10km 1:01:42 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
105 323 MORITZ MATEUSZ M 78 M 0-35 24 GDAŃSK 10km 1:01:56 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
106 321 MISZEWSKI ADAM M 79 M 56+ 5 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 10km 1:02:13 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
107 208 BIANGA MICHAŁ M 80 M 0-35 25 MALBORK 10km 1:02:47 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]
108 333 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 28 K 36-55 15 ELBLĄG KLUB KIBICA START ELBLĄG 10km 1:02:57 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
109 382 SOBIECKA DANUTA K 29 K 36-55 16 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA WEJHEROWO 10km 1:03:04 9.51 [km/h] 0:06:18 [min/km]
110 359 ROGOWSKI TOMASZ M 81 M 36-55 48 ELBLĄG 10km 1:03:23 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km]
111 428 JAWORSKA EWA K 30 K 36-55 17 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 10km 1:03:52 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
112 422 ZARĘBSKI SŁAWOMIR M 82 M 56+ 6 ELBLĄG TEAM KARAŚ -ELBLĄG 10km 1:03:58 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
113 358 ROGOWSKA-KONAT EMILIA K 31 K 36-55 18 MIKOSZEWO MORSKIE OPOWIEŚCI MIKOSZEWO 10km 1:04:16 9.34 [km/h] 0:06:26 [min/km]
114 369 RYCHTER MONIKA K 32 K 0-35 10 GDYNIA 10km 1:04:20 9.33 [km/h] 0:06:26 [min/km]
115 217 BRZEZIŃSKA EWA K 33 K 36-55 19 GDYNIA 10km 1:04:38 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
116 431 SAWICKA URSZULA K 34 K 36-55 20 DĘBINA NOWY STAW BIEGA 10km 1:04:40 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
117 249 GŁODZIK KASIA K 35 K 0-35 11 GDYNIA 10km 1:04:46 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
118 372 RZOSINSKI KRZYSZTOF M 83 M 36-55 49 SADLINKI SUPER TEAM 10km 1:05:13 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km]
119 313 MELZER ARKADIUSZ M 84 M 36-55 50 RUMIA 10km 1:05:20 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
120 330 ORZOŁ KATARZYNA K 36 K 36-55 21 ELBLĄG 10km 1:05:53 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
121 310 MASZKE GABRIELA K 37 K 36-55 22 STEGNA 10km 1:05:55 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km]
122 261 JADCZAK AGNIESZKA K 38 K 36-55 23 PRUSZCZ GDAŃSKI 10km 1:06:03 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
123 307 MARCZYK ADAM M 85 M 36-55 51 KWIDZYN KTR VENTUS KWIDZYN 10km 1:06:06 9.08 [km/h] 0:06:37 [min/km]
124 350 PRESS MONIKA K 39 K 36-55 24 KWIDZYN KTR VENTUS KWIDZYN 10km 1:06:10 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
125 351 PRESS-MARCZYK MARTA K 40 K 36-55 25 KWIDZYN KTR VENTUS KWIDZYN 10km 1:06:13 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
126 381 SŁAWIŃSKA MONIKA K 41 K 36-55 26 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:06:16 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
127 425 ZDZIARSKI DAWID M 86 M 0-35 26 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 10km 1:06:19 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
128 219 BUDZISZ ANIA K 42 K 0-35 12 KUŹNICA 10km 1:06:30 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
129 292 KOWALSKA MONIKA K 43 K 36-55 27 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG 10km 1:06:48 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
130 346 POLEWIK MAŁGORZATA K 44 K 36-55 28 SŁUPSK 10km 1:06:48 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
131 364 RUDEK MAŁGORZATA K 45 K 36-55 29 RUMIA 10km 1:07:33 8.88 [km/h] 0:06:45 [min/km]
132 403 URBANOWICZ AGNIESZKA K 46 K 36-55 30 GROBELNO 10km 1:07:59 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
133 326 NADZIAK WIOLETTA K 47 K 36-55 31 MORĄG LEŚNY CROSS 10km 1:08:25 8.77 [km/h] 0:06:51 [min/km]
134 380 SIEJKA MAŁGORZATA K 48 K 36-55 32 MORĄG LEŚNY CROSS 10km 1:08:28 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
135 398 SZUBA KATARZYNA K 49 K 36-55 33 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA WEJHEROWO 10km 1:08:36 8.75 [km/h] 0:06:52 [min/km]
136 220 BUDZISZ MARCIN M 87 M 0-35 27 CHAŁUPY 10km 1:08:47 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
137 226 CIECZKO MARIA K 50 K 0-35 13 BRODNICA 10km 1:08:54 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km]
138 361 ROSZMAN HENRYK M 88 M 56+ 7 ORLE 10km 1:09:18 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
139 402 THOMALLA ALEKSANDRA K 51 K 36-55 34 LONDYN 10km 1:09:24 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
140 405 WALENTOWICZ NATALIA K 52 K 0-35 14 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 10km 1:09:33 8.63 [km/h] 0:06:57 [min/km]
141 390 STOKŁOS JUSTYNA K 53 K 0-35 15 GDAŃSK 10km 1:09:34 8.62 [km/h] 0:06:57 [min/km]
142 336 PIĄTEK PAWEŁ M 89 M 0-35 28 GDAŃSK 10km 1:09:34 8.62 [km/h] 0:06:57 [min/km]
143 213 BŁASIŃSKA ŻANETA K 54 K 36-55 35 CIECHOCINEK SPC 10km 1:09:49 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
144 204 BARYZA ROBERT M 90 M 36-55 52 CIECHOCINEK 10km 1:09:56 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km]
145 207 BĘDKOWSKA DARIA K 55 K 36-55 36 ELBLĄG 10km 1:09:57 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km]
146 258 JABŁOŃSKA NATALIA K 56 K 36-55 37 ELBLĄG 10km 1:09:57 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km]
147 354 PYSZCZYŃSKI RADOSŁAW M 91 M 36-55 53 ELBLĄG 10km 1:10:15 8.54 [km/h] 0:07:02 [min/km]
148 221 CENTKOWSKA EWELINA K 57 K 36-55 38 CIECHOCINEK SPC 10km 1:10:20 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
149 343 PISKORSKA EMILIA K 58 K 0-35 16 STARE POLE 10km 1:10:26 8.52 [km/h] 0:07:03 [min/km]
150 263 JANICH-KOLAS JUSTYNA K 59 K 36-55 39 GDAŃSK 10km 1:10:34 8.50 [km/h] 0:07:03 [min/km]
151 374 SALEEM MONIKA K 60 K 36-55 40 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 1:10:42 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
152 400 SZYMAŃSKA BEATA K 61 K 36-55 41 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 1:11:40 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
153 246 GAWROŃSKA BARBARA K 62 K 0-35 17 KOPRZYWNICA 10km 1:12:22 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
154 244 GARCZEWSKA NATALIA K 63 K 0-35 18 GDYNIA 10km 1:12:39 8.26 [km/h] 0:07:16 [min/km]
155 339 PILSKI ANDRZEJ M 92 M 56+ 8 FROMBORK BAREFOOT RUNNERS SOCIETY UK 10km 1:12:54 8.23 [km/h] 0:07:17 [min/km]
156 371 RZOSINSKA KATARZYNA K 64 K 36-55 42 SADLINKI SUPER TEAM 10km 1:13:49 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
157 368 RYCHERT OLIWIA K 65 K 36-55 43 SOPOT 10km 1:14:44 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km]
158 349 POPOWICZ KATARZYNA K 66 K 36-55 44 GDAŃSK TEAM IZABELL 10km 1:14:48 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]
159 395 SZACHNIUK MARZENA K 67 K 56+ 2 ŁEBA JAK ZAWSZE 10km 1:15:30 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
160 387 STANISŁAWSKA IZABELA K 68 K 0-35 19 PRUSZCZ GD TEAM IZABELL 10km 1:16:07 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
161 233 DOBBEK AGNIESZKA K 69 K 36-55 45 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10km 1:16:36 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
162 245 GARCZEWSKI KRZYSZTOF M 93 M 36-55 54 GDYNIA 10km 1:18:26 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km]
163 293 KOZŁOWSKA MARTA K 70 K 0-35 20 LISEWO AKTYWNE LISEWO 10km 1:18:58 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km]
164 417 WOJTACKI JAKUB M 94 M 0-35 29 GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ 10km 1:19:05 7.59 [km/h] 0:07:55 [min/km]
165 427 ZIEŃCZUK PIOTR M 95 M 36-55 55 GDAŃSK NIE MARNUJ TLENU GAIT 10km 1:19:05 7.59 [km/h] 0:07:55 [min/km]
166 230 DALMER ANGELIKA K 71 K 0-35 21 GRUDZIĄDZ AKTYWNE LISEWO 10km 1:19:11 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
167 406 WARCHOL FLORIAN M 96 M 36-55 56 GDYNIA 10km 1:19:45 7.52 [km/h] 0:07:59 [min/km]
168 338 PIETRZYK BARBARA K 72 K 36-55 46 KWIDZYN KWIDZYN RUN 10km 1:20:54 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km]
169 240 FIGURA MARCIN M 97 M 36-55 57 KWIDZYN KWIDZYN RUN 10km 1:20:56 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
170 365 RUMINA ALLAN M 98 M 36-55 58 GDYNIA 10km 1:23:42 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
171 302 ŁAKOMIEC KATARZYNA K 73 K 0-35 22 JANTAR 10km 1:24:12 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
172 423 ZATORSKA AGNIESZKA K 74 K 0-35 23 JANTAR 10km 1:24:12 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
173 306 MARCINIAK NATALIA K 75 K 0-35 24 GDAŃSK 10km 1:24:24 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km]
174 268 JASIŃSKA-GODZISZ EMILIA K 76 K 36-55 47 KMIECIN 10km 1:24:26 7.11 [km/h] 0:08:27 [min/km]
175 309 MARSZALKOWSKA AGNIESZKA K 77 K 0-35 25 GDYNIA AGNES MAGNES 10km 1:33:32 6.41 [km/h] 0:09:21 [min/km]
176 340 PIORUNSKA AGNIESZKA K 78 K 36-55 48 GDYNIA AGNES MAGNES 10km 1:33:32 6.41 [km/h] 0:09:21 [min/km]

Jantarowy Przełaj - 10km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 569 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 1 PASŁĘK 10km NW 1:04:35 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km]
2 577 TOPOREK RAFAŁ M 2 PRZODKOWO NORDICOWIE LĘBORSKIE LWY 10km NW 1:05:51 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
3 583 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 3 MALBORK GRUPA MALBORK 10km NW 1:07:14 8.92 [km/h] 0:06:43 [min/km]
4 524 KLIMSIAK SEBASTIAN M 4 STRZEGOM 10km NW 1:08:43 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
5 502 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 5 GDAŃSK LUKI TEAM GDAŃSK 10km NW 1:12:01 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
6 588 RĘBOWSKI TOMASZ M 6 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:12:04 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
7 587 ŚNISTOCKI BOGDAN M 7 MIKOLSNO 10km NW 1:12:27 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
8 531 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 8 LASOWICE WIELKIE 10km NW 1:13:33 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
9 548 OLEJKO RADOSŁAW M 9 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 10km NW 1:14:31 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
10 505 BŁĄDEK RAFAŁ M 10 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY 10km NW 1:15:23 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km]
11 540 MELZER HANNA K 1 RUMIA 10km NW 1:15:29 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
12 555 POSIM DARIUSZ M 11 DUBIEL WATAHA 10km NW 1:16:33 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
13 573 SZYMAŃSKI JACEK M 12 SKÓRKA 10km NW 1:16:40 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
14 545 NOWALIŃSKA ALEKSANDRA K 2 MALBORK 10km NW 1:16:59 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
15 533 KREFFT BARBARA K 3 PARCHOWO 10km NW 1:17:02 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
16 551 PANEK ANETA K 4 GDYNIA 10km NW 1:17:57 7.70 [km/h] 0:07:48 [min/km]
17 516 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M 13 ŁÓDŹ 10km NW 1:18:42 7.62 [km/h] 0:07:52 [min/km]
18 536 LITEWSKA JOANNA K 5 JUSZKOWO TEAM DEAF 10km NW 1:18:48 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km]
19 503 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 14 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:19:21 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km]
20 538 ŁOCHIŃSKI BOGDAN M 15 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:20:08 7.49 [km/h] 0:08:01 [min/km]
21 578 TOWARNICKA IZABELA K 6 GDYNIA TEAM DEAF 10km NW 1:20:10 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
22 552 PERETKO AGNIESZKA K 7 GDAŃSK 10km NW 1:20:21 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]
23 511 DĘGA LIDIA K 8 TRALEWO 10km NW 1:20:39 7.44 [km/h] 0:08:04 [min/km]
24 574 TELEGA MAŁGORZATA K 9 KWIDZYN 10km NW 1:20:41 7.44 [km/h] 0:08:04 [min/km]
25 580 WAWRZYNIAK ANNA K 10 GDYNIA 10km NW 1:21:11 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km]
26 571 SZULC TOMASZ M 16 GDAŃSK TEDE RUN 10km NW 1:21:19 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km]
27 510 DANKIEWICZ BARBARA K 11 ŁOWICZ 10km NW 1:21:33 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km]
28 521 JANICKA ILONA K 12 GDYNIA 10km NW 1:21:36 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
29 513 FISZER JUSTYNA K 13 MIKOSZEWO 10km NW 1:22:32 7.27 [km/h] 0:08:15 [min/km]
30 507 BRYGAŁA KRZYSZTOF M 17 GDAŃSK ELITE TEAM 10km NW 1:22:42 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km]
31 543 NIEMCZYK MAŁGORZATA K 14 GDYNIA 10km NW 1:23:08 7.22 [km/h] 0:08:19 [min/km]
32 576 TOPOREK ALEKSANDRA K 15 GDYNIA ELITE TEAM 10km NW 1:23:17 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
33 504 BIAŁK ROMAN M 18 GDAŃSK 10km NW 1:23:44 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
34 579 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 19 MALBORK 10km NW 1:24:50 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
35 586 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 20 BANINO ELITE TEAM 10km NW 1:24:56 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km]
36 558 PRZYGODA MARIUSZ M 21 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:25:21 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
37 525 KOCHAN JOANNA K 16 CZŁUCHÓW 10km NW 1:25:24 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
38 506 BOGDANOWICZ IZA K 17 GDYNIA 10km NW 1:25:25 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
39 514 FORMELA ANDRZEJ M 22 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:25:27 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
40 520 HIRSZ DOROTA K 18 GDAŃSK 10km NW 1:25:28 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
41 501 BACA KATARZYNA K 19 GNIEWOWO 10km NW 1:25:29 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
42 564 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 20 SOPOT 10km NW 1:26:09 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km]
43 530 KOWALSKI TOMASZ M 23 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 10km NW 1:26:40 6.92 [km/h] 0:08:40 [min/km]
44 566 SCHWANN MIROSŁAW M 24 WEJHEROWO 10km NW 1:26:52 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
45 541 MILEWCZYK AGNIESZKA K 21 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 10km NW 1:26:58 6.90 [km/h] 0:08:42 [min/km]
46 547 OLBRYCH URSZULA K 22 CZĘSTOCHOWA 10km NW 1:27:01 6.90 [km/h] 0:08:42 [min/km]
47 517 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 23 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 10km NW 1:27:13 6.88 [km/h] 0:08:43 [min/km]
48 529 KOTOWICZ ALEKSANDRA K 24 KWIDZYN 10km NW 1:29:01 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
49 539 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 25 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:29:30 6.70 [km/h] 0:08:57 [min/km]
50 522 JANISZEWSKI MAREK M 25 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:31:01 6.59 [km/h] 0:09:06 [min/km]
51 542 MIŁKOWSKI MARIUSZ M 26 GDYNIA TEAM DEAF 10km NW 1:31:12 6.58 [km/h] 0:09:07 [min/km]
52 509 BURLIŃSKA ANNA K 26 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:32:47 6.47 [km/h] 0:09:17 [min/km]
53 568 STRUPCZEWSKA AGNIESZKA K 27 GRUDZIĄDZ 10km NW 1:33:07 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km]
54 526 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 28 POGÓRZE STEP BY STEP TRÓJMIASTO 10km NW 1:33:45 6.40 [km/h] 0:09:23 [min/km]
55 554 POSIM BOGUMIŁA K 29 DUBIEL WATAHA 10km NW 1:33:52 6.39 [km/h] 0:09:23 [min/km]
56 532 KOZŁOWSKA MAGDALENA K 30 MIKOSZEWO 10km NW 1:33:58 6.39 [km/h] 0:09:24 [min/km]
57 567 STAROŃ EWELINA K 31 PRZEMYSŁAW 10km NW 1:33:59 6.38 [km/h] 0:09:24 [min/km]
58 508 BUDZISZ JOANNA K 32 KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 10km NW 1:34:24 6.36 [km/h] 0:09:26 [min/km]
59 557 PRZYGODA AGNIESZKA K 33 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:35:19 6.29 [km/h] 0:09:32 [min/km]
60 534 KULCZYCKI JAN M 27 GDAŃSK/SOPOT 10km NW 1:35:26 6.29 [km/h] 0:09:33 [min/km]
61 523 JASZCZERSKA EWELINA K 34 SIWIAŁKA 10km NW 1:35:45 6.27 [km/h] 0:09:35 [min/km]
62 582 WIECKA PAULINA K 35 GODZISZEWO 10km NW 1:35:46 6.27 [km/h] 0:09:35 [min/km]
63 546 ODYA KATARZYNA K 36 GDAŃSK 10km NW 1:36:23 6.23 [km/h] 0:09:38 [min/km]
64 584 WRUK MAGDALENA K 37 RUMIA 10km NW 1:38:00 6.12 [km/h] 0:09:48 [min/km]
65 515 GOLIK KATARZYNA K 38 GDYNIA 10km NW 1:38:19 6.10 [km/h] 0:09:50 [min/km]
66 581 WEBER SYLWIA K 39 GDYNIA 10km NW 1:38:54 6.07 [km/h] 0:09:53 [min/km]
67 556 PRZYBYLSKA GRAŻYNA K 40 ŁÓDŹ 10km NW 1:39:19 6.04 [km/h] 0:09:56 [min/km]
68 528 KOSTENCKA AGA K 41 BANINO ELITE TEAM 10km NW 1:42:51 5.83 [km/h] 0:10:17 [min/km]
69 562 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 42 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:42:51 5.83 [km/h] 0:10:17 [min/km]

Jantarowy Przełaj - 10km NWw

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 569 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 1 M OPEN 1 PASŁĘK 10km NW 1:04:35 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km]
2 577 TOPOREK RAFAŁ M 2 M OPEN 2 PRZODKOWO NORDICOWIE LĘBORSKIE LWY 10km NW 1:05:51 9.11 [km/h] 0:06:35 [min/km]
3 583 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 3 M OPEN 3 MALBORK GRUPA MALBORK 10km NW 1:07:14 8.92 [km/h] 0:06:43 [min/km]
4 524 KLIMSIAK SEBASTIAN M 4 M OPEN 4 STRZEGOM 10km NW 1:08:43 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
5 502 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 5 M OPEN 5 GDAŃSK LUKI TEAM GDAŃSK 10km NW 1:12:01 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
6 587 ŚNISTOCKI BOGDAN M 6 M OPEN 6 MIKOLSNO 10km NW 1:12:27 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
7 531 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 7 M OPEN 7 LASOWICE WIELKIE 10km NW 1:13:33 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
8 548 OLEJKO RADOSŁAW M 8 M OPEN 8 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 10km NW 1:14:31 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
9 505 BŁĄDEK RAFAŁ M 9 M OPEN 9 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY 10km NW 1:15:23 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km]
10 540 MELZER HANNA K 1 K OPEN 1 RUMIA 10km NW 1:15:29 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
11 555 POSIM DARIUSZ M 10 M OPEN 10 DUBIEL WATAHA 10km NW 1:16:33 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
12 573 SZYMAŃSKI JACEK M 11 M OPEN 11 SKÓRKA 10km NW 1:16:40 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
13 545 NOWALIŃSKA ALEKSANDRA K 2 K OPEN 2 MALBORK 10km NW 1:16:59 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
14 533 KREFFT BARBARA K 3 K OPEN 3 PARCHOWO 10km NW 1:17:02 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
15 551 PANEK ANETA K 4 K OPEN 4 GDYNIA 10km NW 1:17:57 7.70 [km/h] 0:07:48 [min/km]
16 516 GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF M 12 M OPEN 12 ŁÓDŹ 10km NW 1:18:42 7.62 [km/h] 0:07:52 [min/km]
17 536 LITEWSKA JOANNA K 5 K OPEN 5 JUSZKOWO TEAM DEAF 10km NW 1:18:48 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km]
18 503 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 13 M OPEN 13 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:19:21 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km]
19 538 ŁOCHIŃSKI BOGDAN M 14 M OPEN 14 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:20:08 7.49 [km/h] 0:08:01 [min/km]
20 578 TOWARNICKA IZABELA K 6 K OPEN 6 GDYNIA TEAM DEAF 10km NW 1:20:10 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
21 552 PERETKO AGNIESZKA K 7 K OPEN 7 GDAŃSK 10km NW 1:20:21 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]
22 511 DĘGA LIDIA K 8 K OPEN 8 TRALEWO 10km NW 1:20:39 7.44 [km/h] 0:08:04 [min/km]
23 574 TELEGA MAŁGORZATA K 9 K OPEN 9 KWIDZYN 10km NW 1:20:41 7.44 [km/h] 0:08:04 [min/km]
24 580 WAWRZYNIAK ANNA K 10 K OPEN 10 GDYNIA 10km NW 1:21:11 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km]
25 571 SZULC TOMASZ M 15 M OPEN 15 GDAŃSK TEDE RUN 10km NW 1:21:19 7.38 [km/h] 0:08:08 [min/km]
26 510 DANKIEWICZ BARBARA K 11 K OPEN 11 ŁOWICZ 10km NW 1:21:33 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km]
27 521 JANICKA ILONA K 12 K OPEN 12 GDYNIA 10km NW 1:21:36 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
28 513 FISZER JUSTYNA K 13 K OPEN 13 MIKOSZEWO 10km NW 1:22:32 7.27 [km/h] 0:08:15 [min/km]
29 507 BRYGAŁA KRZYSZTOF M 16 M OPEN 16 GDAŃSK ELITE TEAM 10km NW 1:22:42 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km]
30 543 NIEMCZYK MAŁGORZATA K 14 K OPEN 14 GDYNIA 10km NW 1:23:08 7.22 [km/h] 0:08:19 [min/km]
31 576 TOPOREK ALEKSANDRA K 15 K OPEN 15 GDYNIA ELITE TEAM 10km NW 1:23:17 7.20 [km/h] 0:08:20 [min/km]
32 504 BIAŁK ROMAN M 17 M OPEN 17 GDAŃSK 10km NW 1:23:44 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
33 579 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 18 M OPEN 18 MALBORK 10km NW 1:24:50 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
34 586 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 19 M OPEN 19 BANINO ELITE TEAM 10km NW 1:24:56 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km]
35 558 PRZYGODA MARIUSZ M 20 M OPEN 20 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:25:21 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
36 525 KOCHAN JOANNA K 16 K OPEN 16 CZŁUCHÓW 10km NW 1:25:24 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
37 506 BOGDANOWICZ IZA K 17 K OPEN 17 GDYNIA 10km NW 1:25:25 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
38 514 FORMELA ANDRZEJ M 21 M OPEN 21 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:25:27 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
39 520 HIRSZ DOROTA K 18 K OPEN 18 GDAŃSK 10km NW 1:25:28 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
40 501 BACA KATARZYNA K 19 K OPEN 19 GNIEWOWO 10km NW 1:25:29 7.02 [km/h] 0:08:33 [min/km]
41 564 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 20 K OPEN 20 SOPOT 10km NW 1:26:09 6.96 [km/h] 0:08:37 [min/km]
42 530 KOWALSKI TOMASZ M 22 M OPEN 22 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM 10km NW 1:26:40 6.92 [km/h] 0:08:40 [min/km]
43 566 SCHWANN MIROSŁAW M 23 M OPEN 23 WEJHEROWO 10km NW 1:26:52 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
44 541 MILEWCZYK AGNIESZKA K 21 K OPEN 21 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 10km NW 1:26:58 6.90 [km/h] 0:08:42 [min/km]
45 547 OLBRYCH URSZULA K 22 K OPEN 22 CZĘSTOCHOWA 10km NW 1:27:01 6.90 [km/h] 0:08:42 [min/km]
46 517 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 23 K OPEN 23 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 10km NW 1:27:13 6.88 [km/h] 0:08:43 [min/km]
47 529 KOTOWICZ ALEKSANDRA K 24 K OPEN 24 KWIDZYN 10km NW 1:29:01 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
48 539 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 25 K OPEN 25 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:29:30 6.70 [km/h] 0:08:57 [min/km]
49 522 JANISZEWSKI MAREK M 24 M OPEN 24 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:31:01 6.59 [km/h] 0:09:06 [min/km]
50 542 MIŁKOWSKI MARIUSZ M 25 M OPEN 25 GDYNIA TEAM DEAF 10km NW 1:31:12 6.58 [km/h] 0:09:07 [min/km]
51 509 BURLIŃSKA ANNA K 26 K OPEN 26 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:32:47 6.47 [km/h] 0:09:17 [min/km]
52 568 STRUPCZEWSKA AGNIESZKA K 27 K OPEN 27 GRUDZIĄDZ 10km NW 1:33:07 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km]
53 526 KOŁACZYŃSKA MONIKA K 28 K OPEN 28 POGÓRZE STEP BY STEP TRÓJMIASTO 10km NW 1:33:45 6.40 [km/h] 0:09:23 [min/km]
54 554 POSIM BOGUMIŁA K 29 K OPEN 29 DUBIEL WATAHA 10km NW 1:33:52 6.39 [km/h] 0:09:23 [min/km]
55 532 KOZŁOWSKA MAGDALENA K 30 K OPEN 30 MIKOSZEWO 10km NW 1:33:58 6.39 [km/h] 0:09:24 [min/km]
56 567 STAROŃ EWELINA K 31 K OPEN 31 PRZEMYSŁAW 10km NW 1:33:59 6.38 [km/h] 0:09:24 [min/km]
57 508 BUDZISZ JOANNA K 32 K OPEN 32 KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 10km NW 1:34:24 6.36 [km/h] 0:09:26 [min/km]
58 557 PRZYGODA AGNIESZKA K 33 K OPEN 33 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10km NW 1:35:19 6.29 [km/h] 0:09:32 [min/km]
59 534 KULCZYCKI JAN M 26 M OPEN 26 GDAŃSK/SOPOT 10km NW 1:35:26 6.29 [km/h] 0:09:33 [min/km]
60 523 JASZCZERSKA EWELINA K 34 K OPEN 34 SIWIAŁKA 10km NW 1:35:45 6.27 [km/h] 0:09:35 [min/km]
61 582 WIECKA PAULINA K 35 K OPEN 35 GODZISZEWO 10km NW 1:35:46 6.27 [km/h] 0:09:35 [min/km]
62 546 ODYA KATARZYNA K 36 K OPEN 36 GDAŃSK 10km NW 1:36:23 6.23 [km/h] 0:09:38 [min/km]
63 584 WRUK MAGDALENA K 37 K OPEN 37 RUMIA 10km NW 1:38:00 6.12 [km/h] 0:09:48 [min/km]
64 515 GOLIK KATARZYNA K 38 K OPEN 38 GDYNIA 10km NW 1:38:19 6.10 [km/h] 0:09:50 [min/km]
65 581 WEBER SYLWIA K 39 K OPEN 39 GDYNIA 10km NW 1:38:54 6.07 [km/h] 0:09:53 [min/km]
66 556 PRZYBYLSKA GRAŻYNA K 40 K OPEN 40 ŁÓDŹ 10km NW 1:39:19 6.04 [km/h] 0:09:56 [min/km]
67 528 KOSTENCKA AGA K 41 K OPEN 41 BANINO ELITE TEAM 10km NW 1:42:51 5.83 [km/h] 0:10:17 [min/km]
68 562 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 42 K OPEN 42 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 10km NW 1:42:51 5.83 [km/h] 0:10:17 [min/km]

Jantarowy Przełaj - Bieg i Marsz na 3km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kraj Miejscowość Klub NW x
- 705 BACA KAJETAN M POL GNIEWOWO
- 913 VANHOOF JAN M POL JANTAR SP W MIŁOSZEWIE
- 722 BRZEZICKI TYMOTEUSZ M POL GŁOGOWO SUPER TEAM
- 784 PRZYBYŁEK PATRYK M POL NOWY DWÓR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W MORĄGU
- 797 THOMALLA MARIUSZ M POL BIELSKO-BIAŁA
- 901 STEFANIAK MATEUSZ M POL KWIDZYN SP4 KWIDZYN
- 780 PAWŁOSKA KAROLINA K POL ELBLĄG
- 803 WICEK ANETA K POL STAROGARD GDAŃSKI
- 718 BORKOWSKA JUSTYNA K POL SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
- 893 FLOREK FILIP M POL GRUPA
- 911 MARKIEWICZ RAFAŁ M POL JANTAR
- 775 MIRYS MAGDALENA K POL KRYNICA MORSKA
- 737 DYBOWSKI MATEUSZ M POL RUMIA KOMANDO FLAKI
- 787 SADOWSKI SEBASTIAN M POL GDAŃSK SP 8 GDAŃSK
- 906 FLOREK ŁUKASZ M POL GRUPA
- 905 FLOREK JAKUB M POL GRUPA
- 770 MARSZAŁKOWSKI KRZYSZTOF M POL KWIDZYN
- 900 BEHDERSKI FILIP M POL KWIDZYN SP6 KWIDZYN
- 727 CZE-GA SYLWIA K POL DĘBOGÓRZE KOMANDO FLAKI
- 907 TOCMA ZBIGNIEW M POL SKÓRCZ
- 894 SIWA KAMIL M POL JANTAR
- 902 SZYMAŃSKI WOJCIECH M POL KWIDZYN
- 812 ŻYGOWSKI MIKOŁAJ M POL BYDGOSZCZ
- 776 MURAWSKA KATARZYNA K POL STAROGARD GDANSKI
- 715 BLASZCZYK KACPER M POL MIKOSZEWO
- 801 WCISEL JUDYTA K POL MALBORK
- 783 PŁÓKARZ KAROLINA K POL JANTAR
- 809 ZAMYŚLEWSKI FILIP M POL BRACHLEWO SUPER TEAM
- 768 MALISZEWSKA MARIANNA K POL ELBLĄG
- 910 KOT FRANCISZEK M POL INOWROCŁAW DECATHLON TEAM INOWROCŁAW
- 749 JANIK-NAZOREK EWA K POL KWIDZYN
- 769 MARSZAŁKOWSKA KAROLINA K POL KWIDZYN
- 755 KOFEL-DUDZIAK MONIKA K POL ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
- 724 CHARLIŃSKI KRYSTIAN M POL NOWY DWÓR GDAŃSKI
- 746 GUZ ANGELIKA K POL ELBLĄG
- 723 BUDYŃKO OLA K POL GDYNIA
- 712 BENDERSKA KATARZYNA K POL KWIDZYN
- 740 GAWIN MARTA K POL GDYNIA
- 761 KOZIARA ANNA K POL GDAŃSK
- 744 GRZELAK SYLWIA K POL GARDEJA
- 743 GRZELAK DARIA K POL GARDEJA
- 713 BENDERSKA WIOLETTA K POL KWIDZYN
- 899 BENDERSKI GRZEGORZ M POL KWIDZYN -
- 736 DYBOWSKA MAGDALENA K POL RUMIA
- 750 JANKOWSKA ULA K POL GDAŃSK
- 753 KILIMAN BEATA K POL DĘBINA NOWY STAW BIEGA
- 782 PIOTROWSKA NATALIA K POL BUTOWO
- 895 WIŚNIEWSKA RENATA K POL GDAŃSK
- 754 KIRAGA KATARZYNA K POL ELBLĄG
- 739 FRANKOWSKI ŁUKASZ M POL ELBLĄG
- 772 MICHNIEWICZ MAGDALENA K POL NOWY STAW NOWY STAW BIEGA
- 717 BŁĄDEK MAGDALENA K POL MALBORK
- 758 KOWALSKA KAMILA K POL GDAŃSK
- 759 KOWALSKA MARTYNA K POL GDAŃSK
- 773 MIECHÓWKA MAGDALENA K POL GDAŃSK
- 774 MIECHÓWKA TOMASZ M POL GDAŃSK
- 756 KOŁODZIEJCZYK EWA K POL GDAŃSK TEAM DEAF
- 704 ANDRZEJCZAK WOJTEK M POL GRUDZIĄDZ WASCH-FRED. DE
- 748 JABŁOŃSKA AGNIESZKA K POL GRUDZIĄDZ WASCH-FRED. DE
- 733 ĆWIRZEŃ SAMUEL M POL TRZCIANKA WOLF RACE
- 909 BARANOWSKA IZABELA K POL INOWROCŁAW DECATHLON TEAM INOWROCŁAW
- 910 KOT FRANCISZEK M POL INOWROCŁAW DECATHLON TEAM INOWROCŁAW
- 1150 GRZYŚNIK JAKUB M POL TRZCIANKA WOLF RACE -
- 732 ĆWIRZEŃ EWA K POL TRZCIANKA
- 912 WŁODARCZYK IWONA K POL KWIDZYN
- 760 KOWALSKI SEWERYN M POL KWIDZYN
- 819 BIELIŃSKI LESZEK M POL BYDGOSZCZ NW
- 851 MALISZEWSKI MAREK M POL ELBLĄG NW
- 844 KUNKA NATALIA K POL JUSZKOWO TEAM DEAF NW
- 866 RĘBOWSKI GRZEGORZ M POL PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK NW
- 828 DĘGA JADWIGA K POL TRALEWO NW
- 818 BIELIŃSKA EDYTA K POL BYDGOSZCZ NW
- 827 ĆWIKLIŃSKA JOANNA K POL ELBLĄG NW
- 886 ŚLIWIŃSKA EDYTA K POL KOSAKOWO TEAM DEAF NW
- 855 MOKWA JADWIGA K POL GDAŃSK NW
- 829 DYBOWSKA HENRYKA K POL RUMIA KOMANDO FLAKI NW
- 833 GARDZIELEWSKA AGNIESZKA K POL GDYNIA NW
- 850 MAKOWSKA AGNIESZKA K POL GDYNIA NW
- 720 BRZEZICKA AGNIESZKA K POL GŁOGOWO SUPER TEAM
- 808 ZAMYŚLEWSKA MARLENA K POL BRACHLEWO SUPER TEAM
- 904 LESZCZYŃSKI BARTOSZ M POL GRUPA
- 721 BRZEZICKI ŁUKASZ M POL GŁOGOWO SUPER TEAM
- 904 LESZCZYŃSKI BARTOSZ M POL GRUPA
- 807 ZAMYŚLEWSKA IDA K POL BRACHLEWO SUPER TEAM
- 862 POTOCZEK GENOWEFA K POL LICHNOWY MAMA,BABCIA,PRABABCIA NW
- 821 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K POL PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ NW
- 845 KUNKA REGINA K POL PRUSZCZ GDAŃSKI TEAM DEAF NW
- 889 TOPOLSKA SYLWIA K POL ELBLĄG NW
- 847 KUŚ MARIA K POL ELBLĄG NW
- 842 KASPRZYK DOROTA K POL KWIDZYN NW
- 884 SZUSTEK KATARZYNA K POL ELBLĄG EL BAŻANTY NW
- 892 WOJTACKA ROKSANA K POL GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ NW
- 1132 WOJTACKA LENA K POL GRUDZIĄDZ SOSNOWA TEAM GRUDZIĄDZ NW -
- 854 MISZTAL KRZYSZTOF M POL BORKOWO NW
- 853 MISZTAL JUSTYNA K POL BORKOWO NW
- 816 ANKIEWICZ MAŁGORZATA K POL PRUSZCZ GDAŃSKI NW
- 820 BOBOWSKA JULIA K POL GDYNIA SP 12 NW
- 837 GWIAŹDZIŃSKA WIOLETTA K POL GDYNIA NW
- 830 GACEK KAROLINA K POL GDYNIA NW
- 814 ADAMSKA JOLANTA K POL USTKA NW
- 813 ADAMSKA AGATA K POL GDYNIA NW
- 831 GACEK ZUZANNA K POL GDYNIA SP12 NW
- 838 GWIAŹDZIŃSKI WIKTOR M POL GDYNIA NW
- 872 SZARSZUNOWICZ LAURA K POL PASŁĘK NW
- 825 BURLIŃSKI XAWERY M POL BYTÓW ACTIVE FAMILY PASŁĘK NW
- 824 BURLIŃSKI PIOTR M POL BYTÓW ACTIVE FAMILY PASŁĘK NW
- 883 SZARSZUNOWICZ ANNA K POL PASŁĘK NW -
- 823 BURLIŃSKA KATARZYNA K POL BYTÓW ACTIVE FAMILY PASŁĘK NW
- 509 BURLIŃSKA ANNA K POL PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK
- 848 ŁOCHIŃSKA ALEKSANDRA K POL GDYNIA NW
- 868 ROMAŃCZUK WOJCIECH M POL MALBORK NW
- 870 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K POL MALBORK NW
- 841 JASIŃSKI JAN M POL MALBORK NW
- 840 JASIŃSKI ANTONI M POL MALBORK NW
- 826 CZARNECKA AGNIESZKA K POL MALBORK NW

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ