Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drozd Ala | Jezierzyce | Polska | Biegi dzieci | ||
2 | ŁAŃKO KACPER | Bolesławice | Polska | Biegi dzieci | ||
3 | Łańko Amelia | Bolesławice | Polska | Biegi dzieci | ||
4 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Łupawa | |
5 | Cemerys Michał | Siemirowice | Polska | Biegi dzieci | Siemirowice Biegają! | |
6 | Woronowicz Anna | Siemianice | Polska | Biegi dzieci | NaTrasieTeam | |
7 | Seweryn Zuzanna | Bukowka | Polska | Biegi dzieci | ||
8 | Rojewski Aleksander | Sławno | Polska | Biegi dzieci | ||
9 | Rojewski Adam | Sławno | Polska | Biegi dzieci | ||
10 | Krutza Iga | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Iga | |
11 | Król Jan | Miastko | Polska | Biegi dzieci | ||
12 | Derda Julia | Lulemino | Polska | Biegi dzieci | ||
13 | Sztobnicki Maksymilian | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
14 | Perlik Lena | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
15 | Wojtaszek Lena | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | SP Kobylnica | |
16 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | Salos Słupsk | |
17 | Borecki Grzegorz | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
18 | Borecki Antoni | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | AML/SP 2 Słupsk | |
19 | Zawadzki Maksym | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Stokrotka | |
20 | Zawadzki Miłosz | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | STO Słupsk | |
21 | Kowalewski Marcel | Kuleszewo | Polska | Biegi dzieci | ||
22 | Cholewiński Filip | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Sprint Team | |
23 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Biegi dzieci | SP Potęgowo | |
24 | Szlachetka Maksymilian | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
25 | Szlachetka Zofia | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
26 | Kleba Weronika | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
27 | Kleba Katarzyna | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
28 | Domańska Wiktoria | Skórowo | Polska | Biegi dzieci | ||
29 | Cała Lena | Bytów | Polska | Biegi dzieci | Świat Płytek u Kryspina | |
30 | Cała Dawid | Bytów | Biegi dzieci | Świat Płytek u Kryspina | ||
31 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Sprint Team | |
32 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Biegi dzieci | SP Potęgowo | |
33 | Chlebowski Tomasz | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
34 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
35 | CICHAŁA Alan | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
36 | CICHAŁA Marcel | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
37 | Szymański Artur | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Lębork Biegacze | |
38 | Miodek Monika | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
39 | Czyżykowski Dominik | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
40 | Kmiecik Maciej | Starkowo | Polska | Biegi dzieci | ||
41 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci |
Wyświetleń: 17007