Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Derda Julia | Lulemino | Polska | Biegi dzieci | ||
2 | Kowalewski Marcel | Kuleszewo | Polska | Biegi dzieci | ||
3 | Borecki Grzegorz | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
4 | Drozd Ala | Jezierzyce | Polska | Biegi dzieci | ||
5 | Król Jan | Miastko | Polska | Biegi dzieci | ||
6 | Rojewski Adam | Sławno | Polska | Biegi dzieci | ||
7 | Rojewski Aleksander | Sławno | Polska | Biegi dzieci | ||
8 | Seweryn Zuzanna | Bukowka | Polska | Biegi dzieci | ||
9 | Łańko Amelia | Bolesławice | Polska | Biegi dzieci | ||
10 | ŁAŃKO KACPER | Bolesławice | Polska | Biegi dzieci | ||
11 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
12 | Kmiecik Maciej | Starkowo | Polska | Biegi dzieci | ||
13 | Czyżykowski Dominik | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
14 | Miodek Monika | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
15 | CICHAŁA Marcel | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
16 | CICHAŁA Alan | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
17 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
18 | Chlebowski Tomasz | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
19 | Szlachetka Maksymilian | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
20 | Szlachetka Zofia | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
21 | Domańska Wiktoria | Skórowo | Polska | Biegi dzieci | ||
22 | Borecki Antoni | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | AML/SP 2 Słupsk | |
23 | Krutza Iga | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Iga | |
24 | Szymański Artur | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Lębork Biegacze | |
25 | Woronowicz Anna | Siemianice | Polska | Biegi dzieci | NaTrasieTeam | |
26 | Sztobnicki Maksymilian | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
27 | Perlik Lena | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
28 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Łupawa | |
29 | Zawadzki Maksym | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Stokrotka | |
30 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | Salos Słupsk | |
31 | Cemerys Michał | Siemirowice | Polska | Biegi dzieci | Siemirowice Biegają! | |
32 | Wojtaszek Lena | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | SP Kobylnica | |
33 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Biegi dzieci | SP Potęgowo | |
34 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Biegi dzieci | SP Potęgowo | |
35 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Sprint Team | |
36 | Cholewiński Filip | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Sprint Team | |
37 | Zawadzki Miłosz | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | STO Słupsk | |
38 | Kleba Katarzyna | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
39 | Kleba Weronika | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
40 | Cała Dawid | Bytów | Biegi dzieci | Świat Płytek u Kryspina | ||
41 | Cała Lena | Bytów | Polska | Biegi dzieci | Świat Płytek u Kryspina |
Wyświetleń: 17149