Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaszowski Janusz | Kczewo | Polska | Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica | ||
2 | Kowalewski Marcel | Kuleszewo | Polska | Biegi dzieci | ||
3 | Biegański Wiesław | Konopki | Polska | Bieg 5km | ZEGA GABINET SŁUPSK | opłacono on-line |
4 | Hejza Leszek | Obłęże | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
5 | Marzec Katarzyna | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | |
6 | Marzec Andrzej | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
7 | Zawadzki Miłosz | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | STO Słupsk | |
8 | Zawadzki Maksym | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Stokrotka | |
9 | Motwodło-Zawadzka Izabella | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Decathlon Power Słupsk | opłacono on-line |
10 | Kosińska Justyna | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
11 | Nowak Agnieszka | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
12 | Duda Róża | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono |
13 | Grzegorczyk Justyna | Łosino | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
14 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
15 | Wiśniewski Patryk | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
16 | Spychalski Artur | GARDNA Wielka | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
17 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
18 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
19 | Seemann Sławek | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
20 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
21 | Pazda-Pozorska Gosiunia | Słupsk-Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Night Runners Słupsk | |
22 | Nowakowska Ewelina | Mianowice | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
23 | Sommer Malwina | Kobylnica | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | |
24 | Wawrzyniak Anna | Grąsino | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
25 | Borecki Antoni | Słupsk | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
26 | Borecki Antoni | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | AML/SP 2 Słupsk | |
27 | Borecki Grzegorz | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
28 | Kamiński Marcin | Smołdzino | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
29 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
30 | Przyborek Szymon | Kuleszewo | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | SP KOBYLNICA | |
31 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | SP Kobylnica | |
32 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | Salos Słupsk | |
33 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Słupia Kobylnica | |
34 | Wojtaszek Lena | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | SP Kobylnica | |
35 | Smolińska Edyta | Głobino | Polska | Bieg 5km | Smolińscy TEAM | opłacono on-line |
36 | Smoliński Krzysztof | Głobino | Polska | Bieg 5km | Smolińscy TEAM | opłacono on-line |
37 | Hliwa Aga | Kuleszewo | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
38 | Perlik Lena | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
39 | Sztobnicki Maksymilian | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
40 | Szudobaj Hanna | SŁUPSK | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | |
41 | Szyca Renata | Bytów | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
42 | Drozd Ala | Jezierzyce | Polska | Biegi dzieci | ||
43 | Piłat Kacper | Włynkowo | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono |
44 | Piłat Paweł | Włynkowo | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono |
45 | Kalinowska Wioletta | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono |
46 | Sobolewski Tomasz | Strzelino | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
47 | Szmigiero Kacper | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | |
48 | SZMIGIERO Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
49 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
50 | Szałankiewicz Magdalena | Słupsk | Polska | Bieg 5km | USB Ustka | opłacono on-line |
51 | Ukleja Katarzyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | |
52 | Kostrzewa Łukasz | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
53 | Lesiecka Agata | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
54 | Król Jan | Miastko | Polska | Biegi dzieci | ||
55 | Krutza Iga | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Iga | |
56 | Król Dominika Król | Miastko | Polska | Bieg 5km | indywidualnie | opłacono on-line |
57 | Rojewski Adam | Sławno | Polska | Biegi dzieci | ||
58 | Rojewski Aleksander | Sławno | Polska | Biegi dzieci | ||
59 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | Polska | Bieg 5km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
60 | Seweryn Zuzanna | Bukowka | Polska | Biegi dzieci | ||
61 | Woronowicz Anna | Siemianice | Polska | Biegi dzieci | NaTrasieTeam | |
62 | Seweryn Tomasz | Bukowka | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
63 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
64 | Zduński Maciej | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
65 | Zega-Bieganska Anna | Słupsk | Polska | Bieg 5km | ZEGA GABINET SŁUPSK | opłacono on-line |
66 | Bieganski Pawel | Slupsk | Polska | Bieg 5km | ZEGA GABINET SŁUPSK | opłacono on-line |
67 | Usowicz Łukasz | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
68 | Treder Marian | Łosino | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
69 | Cemerys Michał | Siemirowice | Polska | Biegi dzieci | Siemirowice Biegają! | |
70 | Cemerys Karol | Siemirowice | Polska | Bieg 5km | Siemirowice Biegają! | opłacono on-line |
71 | Skorupski Robert | Bolesławice | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | STOPA Słupsk | |
72 | Turowska Agata | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Decathlon Słupsk | |
73 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Łupawa | |
74 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | |
75 | Banach Kacper | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Akademia Pomorska w Słupsku | opłacono on-line |
76 | Dawidowska Magdalena | Bolesławice | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
77 | Łańko Amelia | Bolesławice | Polska | Biegi dzieci | ||
78 | ŁAŃKO KACPER | Bolesławice | Polska | Biegi dzieci | ||
79 | Derda Julia | Lulemino | Polska | Biegi dzieci | ||
80 | Michalska Agnieszka | Lulemino | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
81 | Sałaj Angelika | Zbyszewo | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | OSP Lulemino | |
82 | Wojciechowski Pawel | Sycewice | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
83 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg 5km | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line |
84 | Skępiec Adam | Kczewo | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Leć Adam, leć... :) | |
85 | Fruba Karina | Słupsk | Polska | Bieg 5km | STOPA Słupsk | opłacono |
86 | Lewandowska Beata | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Stopa Słupsk | opłacono |
87 | Żylicz Paweł | Słupsk | Polska | Bieg 5km | STOPA Słupsk / USB Ustka | opłacono |
88 | Kaziów Ryszard | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Stopa Słupsk | opłacono |
89 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
90 | Nagórek Kamil | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Stopa Słupsk | opłacono |
91 | Ciżmowska Barbara | Kępice | Polska | Bieg 5km | MTS-HAMER MIASTKO | opłacono on-line |
92 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | |
93 | Skuza Grzegorz | Kobylnica | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
94 | Jura Kazimierz | Miastko | Polska | Bieg 5km | MTS Hamer Miastko | opłacono on-line |
95 | Tyrka Małgorzata Tyrka | Kępice | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
96 | Kmiecik Maciej | Starkowo | Polska | Biegi dzieci | ||
97 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
98 | Czyżykowski Dominik | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
99 | Miodek Monika | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
100 | Agapow Emilia | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17008