Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | NOWACKI Kamil | Bolesławice | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
102 | Spychalski Artur | GARDNA Wielka | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
103 | Wiśniewski Patryk | Słupsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
104 | Grzegorczyk Justyna | Łosino | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
105 | Nowak Agnieszka | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
106 | Kosińska Justyna | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | ||
107 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Nordic Walking 5km | Lęborskie Lwy | |
108 | Benka Jakub | Goręczyno | Polska | Bieg 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | |
109 | Banach Kacper | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Akademia Pomorska w Słupsku | opłacono on-line |
110 | Borecki Antoni | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | AML/SP 2 Słupsk | |
111 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | Babillonia Babieniec | opłacono on-line |
112 | Medwid Michal | Globino | Polska | Bieg 5km | Batalion Ochrony Bazy | opłacono on-line |
113 | LANGNER-KAPCZYŃSKA EDYTA | MASZEWO LĘBORSKIE | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono on-line |
114 | Kapczyński Damian | Maszewo Lęborskie | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono on-line |
115 | Duda Grzegorz Duda | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono on-line |
116 | Nizioł Patryk | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Best Beasts | |
117 | Nizioł Małgorzata | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Best Beasts | |
118 | Nizioł Marcin | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Best Beasts | |
119 | Agapow Emilia | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono on-line |
120 | Kalinowska Wioletta | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono |
121 | Piłat Paweł | Włynkowo | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono |
122 | Piłat Kacper | Włynkowo | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono |
123 | Duda Róża | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Best Beasts | opłacono |
124 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg 5km | Biegacze Wolności | opłacono on-line |
125 | Nowicki Mateusz | Ustka | Polska | Bieg 5km | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
126 | Śmietański Ireneusz | Słupsk | Polska | Bieg 5km | CSMW Ustka | |
127 | Piwoński Robert | Słupsk | Polska | Bieg 5km | CSMW USTKA | opłacono on-line |
128 | Cholewiński Artur | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Decathlon Power Słupsk | opłacono on-line |
129 | Motwodło-Zawadzka Izabella | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Decathlon Power Słupsk | opłacono on-line |
130 | Turowska Agata | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Decathlon Słupsk | |
131 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
132 | Szudarski Edward | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
133 | Szudarski Marek | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
134 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
135 | Marzec Andrzej | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
136 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Elite Team | opłacono on-line |
137 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | Nordic Walking 5km | Elite Team | |
138 | Brodacka Katarzyna | Słupsk | Polska | Bieg 5km | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku | opłacono on-line |
139 | Krutza Iga | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Iga | |
140 | Król Dominika Król | Miastko | Polska | Bieg 5km | indywidualnie | opłacono on-line |
141 | Marczewska Małgorzata | CZŁUCHÓW | Polska | Bieg 5km | JW 3775 | |
142 | Miszke Zygmunt | Darżewo | Polska | Bieg 5km | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line |
143 | Młyński Karol | Wicko | Polska | Bieg 5km | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line |
144 | Skępiec Adam | Kczewo | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Leć Adam, leć... :) | |
145 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg 5km | Lębork Biegacze | |
146 | Szymański Artur | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Lębork Biegacze | |
147 | Hałka Justyna | Łobez | Polska | Bieg 5km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
148 | Hałka ARKADIUSZ | Łobez | Polska | Bieg 5km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
149 | Konkel Joanna | Sławno | Polska | Bieg 5km | MKS "Święc" Sławno | opłacono on-line |
150 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | Nordic Walking 5km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
151 | Gajlewicz Dominik | Miastko | Polska | Bieg 5km | MTS HAMER | |
152 | Mrugalski Stanisław | Miastko | Polska | Bieg 5km | MTS Hamer Miastko | opłacono on-line |
153 | Perlik Tomasz | Miastko | Polska | Bieg 5km | MTS HAMER MIASTKO | opłacono on-line |
154 | Perlik Katarzyna | Miastko | Polska | Bieg 5km | MTS HAMER MIASTKO | opłacono on-line |
155 | Szyc Krystyna | Miastko | Polska | Bieg 5km | MTS Hamer Miastko | opłacono on-line |
156 | Jura Kazimierz | Miastko | Polska | Bieg 5km | MTS Hamer Miastko | opłacono on-line |
157 | Ciżmowska Barbara | Kępice | Polska | Bieg 5km | MTS-HAMER MIASTKO | opłacono on-line |
158 | Woronowicz Anna | Siemianice | Polska | Biegi dzieci | NaTrasieTeam | |
159 | Woronowicz Kamila | Siemianice | Polska | Nordic Walking 5km | NaTrasieTeam | |
160 | Grachel Przemysław | Damnica | Polska | Bieg 5km | NaTrasieTeam | |
161 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
162 | Figiel Dominika | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
163 | Pazda-Pozorska Gosiunia | Słupsk-Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Night Runners Słupsk | |
164 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Night Runners Słupsk | opłacono on-line |
165 | Wiesiolek Urszula | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Osoba prywatna | opłacono on-line |
166 | Sałaj Angelika | Zbyszewo | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | OSP Lulemino | |
167 | Grajczak Dagmara | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku | opłacono on-line |
168 | Sztobnicki Maksymilian | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
169 | Perlik Lena | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
170 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Łupawa | |
171 | Zawadzki Maksym | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Stokrotka | |
172 | Metel Izabela | Bytów | Polska | Bieg 5km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
173 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | Polska | Bieg 5km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
174 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | Salos Słupsk | |
175 | Cemerys Karol | Siemirowice | Polska | Bieg 5km | Siemirowice Biegają! | opłacono on-line |
176 | Cemerys Michał | Siemirowice | Polska | Biegi dzieci | Siemirowice Biegają! | |
177 | Głaszcz Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | Słupia Kobylnica | |
178 | Smoliński Krzysztof | Głobino | Polska | Bieg 5km | Smolińscy TEAM | opłacono on-line |
179 | Smolińska Edyta | Głobino | Polska | Bieg 5km | Smolińscy TEAM | opłacono on-line |
180 | Wojtaszek Lena | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | SP Kobylnica | |
181 | Twardowski Mateusz | Kobylnica | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | SP Kobylnica | |
182 | Przyborek Szymon | Kuleszewo | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | SP KOBYLNICA | |
183 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Biegi dzieci | SP Potęgowo | |
184 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Biegi dzieci | SP Potęgowo | |
185 | Basarab Piotr | Potęgowo | Polska | Bieg 5km | SPONTAN POTĘGOWO | opłacono on-line |
186 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Sprint Team | |
187 | Cholewiński Filip | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Sprint Team | |
188 | Zawadzki Miłosz | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | STO Słupsk | |
189 | Furman Tomasz | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Stopa Słupsk | opłacono |
190 | Wilusz Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg 5km | STOPA Słupsk | opłacono on-line |
191 | Nagórek Kamil | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Stopa Słupsk | opłacono |
192 | Kaziów Ryszard | Słupsk | Polska | Nordic Walking 5km | Stopa Słupsk | opłacono |
193 | Lewandowska Beata | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Stopa Słupsk | opłacono |
194 | Fruba Karina | Słupsk | Polska | Bieg 5km | STOPA Słupsk | opłacono |
195 | Włodarczyk Marta | Słupsk | Polska | Bieg 5km | Stopa Słupsk | |
196 | Skorupski Robert | Bolesławice | Polska | Bieg 5km - Gmina Kobylnica | STOPA Słupsk | |
197 | Żylicz Paweł | Słupsk | Polska | Bieg 5km | STOPA Słupsk / USB Ustka | opłacono |
198 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg 5km | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line |
199 | Kleba Weronika | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
200 | Kleba Katarzyna | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku |
Wyświetleń: 17034