Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Konopka Filip Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004)
2 Stefaniak Iga Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
3 Stefaniak Mateusz Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
4 Szarszunowicz Laura Pasłęk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
5 Watkowski GRZEGORZ Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) SP Mikoszewo
6 Watkowska Wiktoria Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) SP Mikoszewo
7 SZWARC DOMINIK ELBLĄG bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Przedszkole Jedyneczka
8 SZWARC PATRYK ELBLĄG bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Przedszkole Jedyneczka
9 Płókarz Martyna Jantar bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji)
10 Kucharczyk Miłosz Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM
11 Brokos Wiktor Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Szkoła Podstawowa Nr 76
12 Press Maja Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) KTR Ventus Kwidzyn
13 Marczyk Mateusz Kwidzyn bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) KTR Ventus Kwidzyn
14 Marczyk Marcel Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) KTR Ventus Kwidzyn
15 Marczyk Maksymilian Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) KTR Ventus Kwidzyn
16 Kaczorowski Oliwier Korzeniewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Kwidzyn Biega
17 Sławiński Fabian Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Kwidzyn Biega
18 Sławińska Nadia Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Kwidzyn Biega
19 Rozmus Patryk Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
20 Rozmus Mikołaj Gdańsk bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji)
21 Samojłowicz Julia Pasłęk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Active Family Pasłęk
22 Samojłowicz Gabriela Pasłęk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Active Family Pasłęk
23 Wątły Kacper Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) SP 40 Gdynia
24 Witkowska Laura Malbork bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji)
25 Witkowska Eliza Malbork bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji)
26 Witkowska Nadia Malbork bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji)
27 Konopka Marta Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
28 Łochińska Joanna Gdynia bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk
29 Dudziak Julia Aleksandrów Kujaws bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
30 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
31 Dudziak Maria Aleksandrów Kujawski bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
32 Gawin Weronika Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
33 Monkiewicz Leon Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM
34 Sławski Maciej Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004)
35 Ginter Amelia Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) szkoła podstawowa nr 6 Elbląg
36 Rzeszutek Alexander Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Willa pod Dębem Jantar
37 Rzeszutek Eryk Jantar bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Willa pod Dębem Jantar
38 Szrama Patryk Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Sp 25 Elbląg
39 Szrama Piotr Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Sp 25 Elbląg
40 Brodziak Szymon Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Przedszkole nr 8
41 Kamiński Błażej Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM
42 Kamiński Henryk Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM
43 Cychylik Jakub Cychylik Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni
44 LORENZ Antoni MALBORK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
45 LORENZ Franek MALBORK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
46 Tokarska Wiktoria Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004)
47 Tokarska Laura Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004)
48 Burliński Xawery Bytów bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Active Family Pasłęk
49 Burlińska Katarzyna Bytów bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Active Family Pasłęk
50 Błaut Jagoda Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
51 Biedrzycka Remigiusz Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Sp 16 Elbląg
52 Narloch Paweł Laski bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004)
53 Rębowski Mateusz Pasłęk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Active Family Pasłęk
54 Rębowski Grzegorz Pasłęk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Active Family Pasłęk
55 Rębowska Martyna Pasłęk bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Active Family Pasłęk
56 Szmaglińska Lena Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
57 Szmagliński Maksymilian Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
58 Gonska Przemek BANINO bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014)
59 Gonska Lena BANINO bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014)
60 Kaleta Antoni Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Marchewka
61 Kaleta Miłosz Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Neptun
62 Bielecka Marta Rumia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) SP7/UKS Siódemka Rumia
63 Witkowski Jakub Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
64 Dąbrowska Alicja Reda bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
65 BŁASZCZAK Eryk TCZEW bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Kontener Formy
66 KRUPA BŁAŻEJ Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) ZSSIO Gdańsk
67 wójcik Zuzanna gozdawa osada bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) ŁKS Żuławy nowy dwór gdański
68 wójcik Michalina gozdawa osada bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) ŁKS Żuławy nowy dwór gdański
69 Sadowska Maja Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
70 Sadowski Sebastian Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) SP nr 80 w Gdańsku
71 Piotrowski Joachim Olsztyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
72 Palacz Dawid Bydgoszcz bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
73 Hałajko Wiktoria Braniewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
74 Wądołowska Alicja Braniewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
75 Piotrowicz Michalina Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
76 Wesołowski Marcel Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
77 Rudek Ola Rumia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
78 Toporek Paulina Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004)
79 Bartoś Piotr Grudziądz bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
80 Wolańska Julia Rumia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
81 Wolańska Lena Rumia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy
82 Fabianska Zuzanna Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Godlewski Runners
83 Guz Marta Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Przedszkole 17 Elbląg
84 Łoś Kacper Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) BigYellowFoot Adventure Team
85 Gardzielewska Helena GDYNIA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014)
86 Gardzielewski Antoni GDYNIA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
87 Warchol Frania Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
88 Figura Antonina Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Kwidzyn Run
89 Krajewski Adam GDANSK-OLIWA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
90 Krajewski Hanna GDANSK-OLIWA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007)
91 Krajewski Jacek GDANSK-OLIWA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014)
92 Stormowska Maria Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
93 Sękowska Klaudia Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
94 Peretko Natalia Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014)
95 Peretko Andrzej Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)
96 Tworkowski Cezary GDYNIA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014)
97 Cychylik Janek Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Arka Gdynia
98 Cychylik Jakub Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni
99 Kujawska Łucja Pruszcz Gdański bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Iron Team
100 ROMAŃCZUK Wojciech MALBORK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011)


Wyświetleń: 1983

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ