Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
2 | Biedrzycka Remigiusz | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Sp 16 Elbląg | |
3 | Bielecka Marta | Rumia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | SP7/UKS Siódemka Rumia | |
4 | Boguszewska Julia | Dzierzgoń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
5 | Boguszewski Szymon | Dzierzgoń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
6 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sp 25 Elbląg | |
7 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Sp 25 Elbląg | |
8 | Brodziak Szymon | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Przedszkole nr 8 | |
9 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
10 | Brzuszkiewicz Maria | Kwidzyn | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | Kwidzyn Biega | |
11 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Active Family Pasłęk | |
12 | Burliński Xawery | Bytów | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Active Family Pasłęk | |
13 | Błądek Michał | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
14 | Błądek Natalia | Nowa Wieś Malborska | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
15 | BŁASZCZAK Eryk | TCZEW | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Kontener Formy | |
16 | Błaut Jagoda | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
17 | Choma Adam | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Chomikovscy | |
18 | Choma Aleksandra | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Chomikovscy | |
19 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
20 | Cychylik Jakub Cychylik | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
21 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Arka Gdynia | |
22 | Czerwiński Szymon | Tczew | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
23 | Dąbrowska Alicja | Reda | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
24 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
25 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujaws | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
26 | Dudziak Maria | Aleksandrów Kujawski | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
27 | Fabianska Zuzanna | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Godlewski Runners | |
28 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
29 | Figura Antonina | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Kwidzyn Run | |
30 | FLOREK Filip | GRUPA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Run team Florasy | |
31 | FLOREK Jakub | GRUPA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Run team Florasy | |
32 | Gardzielewska Helena | GDYNIA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
33 | Gardzielewski Antoni | GDYNIA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
34 | Gawin Weronika | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
35 | Ginter Amelia | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | szkoła podstawowa nr 6 Elbląg | |
36 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Godlewski Runners | |
37 | Gojło Jaśmina | Toruń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
38 | Gojło Józef | Toruń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
39 | Gojło Kalina | Toruń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
40 | Gonska Lena | BANINO | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
41 | Gonska Przemek | BANINO | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
42 | Gumienny Anna | Gniezno | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | Uszak tim | |
43 | Gumienny Jurek | Gniezno | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Uszak tim | |
44 | Guz Marta | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Przedszkole 17 Elbląg | |
45 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
46 | Hinc Hubert | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Sp 42 | |
47 | Jasiński Antoni | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
48 | Jasiński Jan | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
49 | Kaczorowski Oliwier | Korzeniewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Kwidzyn Biega | |
50 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Marchewka | |
51 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Neptun | |
52 | Kamiński Błażej | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
53 | Kamiński Henryk | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
54 | Kiełsznia Aleksander | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
55 | Kiraga Julia | Gronowo Górne | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
56 | Konat Karol | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Morskie Opowieści Mikoszewo | |
57 | Konat Wojciech | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Morskie Opowieści Mikoszewo | |
58 | Konopka Filip | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
59 | Konopka Marta | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
60 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
61 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
62 | Krajewski Adam | GDANSK-OLIWA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
63 | Krajewski Hanna | GDANSK-OLIWA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
64 | Krajewski Jacek | GDANSK-OLIWA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
65 | Krawczyk Jakub | Korsze | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Wbiegamy To ! | |
66 | KRUPA BŁAŻEJ | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ZSSIO Gdańsk | |
67 | Kucharczyk Miłosz | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
68 | Kujawska Łucja | Pruszcz Gdański | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Iron Team | |
69 | Lompert Miłosz | Elblag | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
70 | LORENZ Antoni | MALBORK | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
71 | LORENZ Franek | MALBORK | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
72 | Marczyk Maksymilian | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | KTR Ventus Kwidzyn | |
73 | Marczyk Marcel | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | KTR Ventus Kwidzyn | |
74 | Marczyk Mateusz | Kwidzyn | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | KTR Ventus Kwidzyn | |
75 | Miechowski Igor | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
76 | Miechowski Wiktor | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
77 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
78 | Monkiewicz Leon | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
79 | Motylewski Dominik | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
80 | Narloch Paweł | Laski | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
81 | Palacz Dawid | Bydgoszcz | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
82 | Pawłoski kacper | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | MKS Truso Elblag | |
83 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
84 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
85 | Piotrowicz Michalina | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
86 | Piotrowski Joachim | Olsztyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
87 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | SP nr 80 w Gdańsku | |
88 | Pouch Martyna | REda | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
89 | Press Maja | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | KTR Ventus Kwidzyn | |
90 | Przybyłek Jakub | Nowy Dwór | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |
91 | Przybyłek Patryk | Nowy Dwór | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |
92 | Płókarz Martyna | Jantar | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | ||
93 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | Active Family Pasłęk | |
94 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Active Family Pasłęk | |
95 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Active Family Pasłęk | |
96 | ROMAŃCZUK Wojciech | MALBORK | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | |||
97 | Rozmus Mikołaj | Gdańsk | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | ||
98 | Rozmus Patryk | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
99 | Rudek Ola | Rumia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
100 | Rzeszutek Alexander | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Willa pod Dębem Jantar |
Wyświetleń: 9726