Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przybyłek Patryk | Nowy Dwór | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |
2 | Gumienny Anna | Gniezno | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | Uszak tim | |
3 | Błądek Natalia | Nowa Wieś Malborska | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
4 | Toporek Paulina | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
5 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
6 | wójcik Zuzanna | gozdawa osada | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ŁKS Żuławy nowy dwór gdański | |
7 | Narloch Paweł | Laski | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
8 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
9 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
10 | Sławski Maciej | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
11 | Konopka Filip | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
12 | Krawczyk Jakub | Korsze | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Wbiegamy To ! | |
13 | Gojło Kalina | Toruń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
14 | Czerwiński Szymon | Tczew | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
15 | Sielicka Pola | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
16 | Choma Adam | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Chomikovscy | |
17 | Jasiński Jan | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
18 | Tworkowski Cezary | GDYNIA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
19 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
20 | Krajewski Jacek | GDANSK-OLIWA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
21 | Gardzielewska Helena | GDYNIA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
22 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
23 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Marchewka | |
24 | Gonska Lena | BANINO | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
25 | Gonska Przemek | BANINO | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
26 | Burliński Xawery | Bytów | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Active Family Pasłęk | |
27 | Kamiński Henryk | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
28 | Brodziak Szymon | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Przedszkole nr 8 | |
29 | Rzeszutek Eryk | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Willa pod Dębem Jantar | |
30 | Sławiński Fabian | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Kwidzyn Biega | |
31 | Kaczorowski Oliwier | Korzeniewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Kwidzyn Biega | |
32 | SZWARC PATRYK | ELBLĄG | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Przedszkole Jedyneczka | |
33 | Boguszewska Julia | Dzierzgoń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
34 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
35 | Motylewski Dominik | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
36 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Godlewski Runners | |
37 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
38 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | SP nr 80 w Gdańsku | |
39 | Miechowski Wiktor | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
40 | Przybyłek Jakub | Nowy Dwór | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |
41 | Gumienny Jurek | Gniezno | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Uszak tim | |
42 | Gojło Jaśmina | Toruń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
43 | Gojło Józef | Toruń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
44 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sp 25 Elbląg | |
45 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
46 | Choma Aleksandra | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Chomikovscy | |
47 | Lompert Miłosz | Elblag | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
48 | Jasiński Antoni | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
49 | ROMAŃCZUK Wojciech | MALBORK | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | |||
50 | Kujawska Łucja | Pruszcz Gdański | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Iron Team | |
51 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Arka Gdynia | |
52 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
53 | Sękowska Klaudia | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
54 | Stormowska Maria | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
55 | Figura Antonina | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Kwidzyn Run | |
56 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
57 | Gardzielewski Antoni | GDYNIA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
58 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | BigYellowFoot Adventure Team | |
59 | Guz Marta | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Przedszkole 17 Elbląg | |
60 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
61 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
62 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
63 | Wesołowski Marcel | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
64 | Palacz Dawid | Bydgoszcz | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
65 | Sadowska Maja | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
66 | BŁASZCZAK Eryk | TCZEW | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Kontener Formy | |
67 | Dąbrowska Alicja | Reda | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
68 | Witkowski Jakub | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
69 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Neptun | |
70 | Szmagliński Maksymilian | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
71 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Active Family Pasłęk | |
72 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Active Family Pasłęk | |
73 | LORENZ Antoni | MALBORK | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
74 | Kamiński Błażej | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
75 | Szrama Piotr | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sp 25 Elbląg | |
76 | Ginter Amelia | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | szkoła podstawowa nr 6 Elbląg | |
77 | Monkiewicz Leon | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
78 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
79 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujaws | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
80 | Konopka Marta | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
81 | Samojłowicz Gabriela | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Active Family Pasłęk | |
82 | Rozmus Patryk | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
83 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
84 | Kucharczyk Miłosz | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
85 | SZWARC DOMINIK | ELBLĄG | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Przedszkole Jedyneczka | |
86 | Watkowski GRZEGORZ | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | SP Mikoszewo | |
87 | Szarszunowicz Laura | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
88 | Stefaniak Iga | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
89 | Boguszewski Szymon | Dzierzgoń | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
90 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
91 | Pouch Martyna | REda | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
92 | Kiełsznia Aleksander | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
93 | Miechowski Igor | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
94 | Falk Maciej | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
95 | Konat Wojciech | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Morskie Opowieści Mikoszewo | |
96 | Konat Karol | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Morskie Opowieści Mikoszewo | |
97 | WOJTACKA Lena | GRUDZIĄDZ | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Sosnowa Team Grudziądz | |
98 | FLOREK Jakub | GRUPA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Run team Florasy | |
99 | FLOREK Filip | GRUPA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Run team Florasy | |
100 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) |
Wyświetleń: 9765