Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konopka Filip | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
2 | Stefaniak Iga | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
3 | Stefaniak Mateusz | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
4 | Szarszunowicz Laura | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
5 | Watkowski GRZEGORZ | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | SP Mikoszewo | |
6 | Watkowska Wiktoria | Mikoszewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | SP Mikoszewo | |
7 | SZWARC DOMINIK | ELBLĄG | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Przedszkole Jedyneczka | |
8 | SZWARC PATRYK | ELBLĄG | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Przedszkole Jedyneczka | |
9 | Płókarz Martyna | Jantar | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | ||
10 | Kucharczyk Miłosz | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
11 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
12 | Press Maja | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | KTR Ventus Kwidzyn | |
13 | Marczyk Mateusz | Kwidzyn | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | KTR Ventus Kwidzyn | |
14 | Marczyk Marcel | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | KTR Ventus Kwidzyn | |
15 | Marczyk Maksymilian | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | KTR Ventus Kwidzyn | |
16 | Kaczorowski Oliwier | Korzeniewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Kwidzyn Biega | |
17 | Sławiński Fabian | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Kwidzyn Biega | |
18 | Sławińska Nadia | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Kwidzyn Biega | |
19 | Rozmus Patryk | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
20 | Rozmus Mikołaj | Gdańsk | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | ||
21 | Samojłowicz Julia | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Active Family Pasłęk | |
22 | Samojłowicz Gabriela | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Active Family Pasłęk | |
23 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | SP 40 Gdynia | |
24 | Witkowska Laura | Malbork | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | ||
25 | Witkowska Eliza | Malbork | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | ||
26 | Witkowska Nadia | Malbork | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | ||
27 | Konopka Marta | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
28 | Łochińska Joanna | Gdynia | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | Active Family Pasłęk | |
29 | Dudziak Julia | Aleksandrów Kujaws | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
30 | Dudziak Dorota | Aleksandrów Kujawski | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
31 | Dudziak Maria | Aleksandrów Kujawski | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
32 | Gawin Weronika | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
33 | Monkiewicz Leon | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
34 | Sławski Maciej | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
35 | Ginter Amelia | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | szkoła podstawowa nr 6 Elbląg | |
36 | Rzeszutek Alexander | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Willa pod Dębem Jantar | |
37 | Rzeszutek Eryk | Jantar | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Willa pod Dębem Jantar | |
38 | Szrama Patryk | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Sp 25 Elbląg | |
39 | Szrama Piotr | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sp 25 Elbląg | |
40 | Brodziak Szymon | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Przedszkole nr 8 | |
41 | Kamiński Błażej | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
42 | Kamiński Henryk | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |
43 | Cychylik Jakub Cychylik | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
44 | LORENZ Antoni | MALBORK | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
45 | LORENZ Franek | MALBORK | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
46 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
47 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
48 | Burliński Xawery | Bytów | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Active Family Pasłęk | |
49 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Active Family Pasłęk | |
50 | Błaut Jagoda | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
51 | Biedrzycka Remigiusz | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Sp 16 Elbląg | |
52 | Narloch Paweł | Laski | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
53 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Active Family Pasłęk | |
54 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Active Family Pasłęk | |
55 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) | Active Family Pasłęk | |
56 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
57 | Szmagliński Maksymilian | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
58 | Gonska Przemek | BANINO | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
59 | Gonska Lena | BANINO | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
60 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Marchewka | |
61 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Neptun | |
62 | Bielecka Marta | Rumia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | SP7/UKS Siódemka Rumia | |
63 | Witkowski Jakub | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
64 | Dąbrowska Alicja | Reda | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
65 | BŁASZCZAK Eryk | TCZEW | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Kontener Formy | |
66 | KRUPA BŁAŻEJ | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ZSSIO Gdańsk | |
67 | wójcik Zuzanna | gozdawa osada | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ŁKS Żuławy nowy dwór gdański | |
68 | wójcik Michalina | gozdawa osada | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ŁKS Żuławy nowy dwór gdański | |
69 | Sadowska Maja | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
70 | Sadowski Sebastian | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | SP nr 80 w Gdańsku | |
71 | Piotrowski Joachim | Olsztyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
72 | Palacz Dawid | Bydgoszcz | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
73 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
74 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |
75 | Piotrowicz Michalina | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
76 | Wesołowski Marcel | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
77 | Rudek Ola | Rumia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
78 | Toporek Paulina | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) | ||
79 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
80 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
81 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | SP 9/ Rumski Klub Tenisowy | |
82 | Fabianska Zuzanna | Malbork | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | Godlewski Runners | |
83 | Guz Marta | Elbląg | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Przedszkole 17 Elbląg | |
84 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | BigYellowFoot Adventure Team | |
85 | Gardzielewska Helena | GDYNIA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
86 | Gardzielewski Antoni | GDYNIA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
87 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
88 | Figura Antonina | Kwidzyn | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Kwidzyn Run | |
89 | Krajewski Adam | GDANSK-OLIWA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
90 | Krajewski Hanna | GDANSK-OLIWA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | ||
91 | Krajewski Jacek | GDANSK-OLIWA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
92 | Stormowska Maria | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
93 | Sękowska Klaudia | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
94 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
95 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | ||
96 | Tworkowski Cezary | GDYNIA | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) | ||
97 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Arka Gdynia | |
98 | Cychylik Jakub | Gdynia | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) | szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni | |
99 | Kujawska Łucja | Pruszcz Gdański | Polska | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) | Iron Team | |
100 | ROMAŃCZUK Wojciech | MALBORK | bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) |
Wyświetleń: 9725