Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYDŁOWSKI Grzegorz | Brześć Kujawski | Polska | Marsz NW - 5km | ||
2 | Szydłowska Renata | Brześć Kujawski | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
3 | Jarzęcki Sławomir | Brześć Kujawski | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
4 | JARZĘCKA Aneta | Brześć Kujawski | Polska | Marsz NW - 5km | ||
5 | Gajoch Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci i mł. | Sp38 Bydgoszcz | |
6 | Wajszczak Tomek | Cekanowo | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
7 | Wojnowski Kamil | Choceń | Polska | Bieg dzieci i mł. | Unia Choceń | |
8 | Graumann Janusz | CHODECZ | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
9 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Marsz NW - 5km | Maratonka | |
10 | Jetter Piotr | Fabianki | Polska | Bieg główny - 5 km | UKS Cyprianka | |
11 | Kotfas Piotr | Grodno | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP GRODNO | |
12 | Polewski Zbigniew | Izbica Kujawska | Polska | Bieg główny - 5 km | SG SQUAD | |
13 | Galczak Ewa | Janikowo | Polska | Marsz NW - 5km | ||
14 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg dzieci i mł. | Przedszkole | |
15 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | |
16 | Gdańska Aneta | Kowal | Polska | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | |
17 | Brzeziński Kamil | Kowal | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
18 | Wiliński Paweł | Krzewie | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP Krzewie | |
19 | Piotrowski Damian | Krzewie | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP Krzewie | |
20 | Wiśniewska Anna | Lipno | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
21 | Piernikowski Damian | Lubanie | Polska | Bieg główny - 5 km | GKS FABIANKI | |
22 | Jabłońska Oliwia | lubień Kujawski | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
23 | KURCZEWSKI PAWEŁ | ŁĘCZYCA | Polska | Marsz NW - 5km | ||
24 | KURCZEWSKA ANNA | ŁĘCZYCA | Polska | Marsz NW - 5km | ||
25 | Zagłoba Justyna Zagłoba | Łódź | Polska | Bieg główny - 5 km | Polski Street Szop | |
26 | Błaszkowska Aneta | Obrowo | Polska | Bieg główny - 5 km | T.S. Opatrunki Toruń | |
27 | KRIGER ROMAN | PAPOWO TORUŃSKIE | Polska | Marsz NW - 5km | ROMKI | |
28 | Czubak Emilia | Płock | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
29 | Czubak Błażej | Płock | Bieg dzieci i mł. | |||
30 | Pająk Łukasz | Płock | Polska | Bieg główny - 5 km | MaMiSz | |
31 | Rybarski Łukasz | Płomiany | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
32 | GĘSICKA Iwona | POPOWO | Polska | Marsz NW - 5km | ||
33 | Kwiatkowski Igor | Powałkowice | Polska | Bieg dzieci i mł. | Bliźniaki & Spółka | |
34 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | Marsz NW - 5km | ||
35 | Troniarz Grażyna | Raszyn | Polska | Marsz NW - 5km | ||
36 | Kamińska Monika | Rumunki Witkowskie | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
37 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
38 | Pokora Rafał Pokora | Szpetal Górny | Polska | Bieg główny - 5 km | GKS FABIANKI | |
39 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
40 | Burmistrzak Agata | Wieniec | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
41 | Burmistrzak Małgosia | Wieniec | Polska | Bieg dzieci i mł. | ||
42 | Pasternak Marcin | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
43 | Trzciński Mariusz | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | GKS FABIANKI | |
44 | Wysocka Izabela | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
45 | Pietrzak Michał | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Vectra Włocławek | |
46 | Kunecki Jan | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Bliźniaki & Spółka | |
47 | Frąckowiak Alan | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Bliźniaki & Spółka | |
48 | Augustyniak Kinga | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
49 | ZIĘTARSKI Staś | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg dzieci i mł. | LKS Vectra Włocławek | |
50 | STAWICKI MAREK | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Drumet w Ruchu | |
51 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
52 | Daniewska Alicja | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | LKS Vectra Włocławek | |
53 | Daniewska Tola | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | LKS Vectra Włocławek | |
54 | Dobrowolski Piotr | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Szkoła Podstawowa Nr 20 we Włocławku | |
55 | Dobrowolski Jakub | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Przedszkole Akademickie | |
56 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | LKS Vectra Włocławek | |
57 | Chmielewski Marcin | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegacze Zazamcze | |
58 | Wesołowska Katarzyna | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
59 | Wrzesińska Maria | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" we Włocławku | |
60 | Wrzesińska Barbara | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" we Włocławku | |
61 | Woźniak Irena | Włocławek | Polska | Marsz NW - 5km | ||
62 | Nowakowska Magdalena | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | ||
63 | Betlińska Agnieszka | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
64 | Zielmachowicz Dominik | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Anwil Team | |
65 | Gontarska Katarzyna | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
66 | Wesołowski Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
67 | Antonowicz Marcin | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
68 | Wojciechowska Anna | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Figuranka-mobilny dietetyk | |
69 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Pulp Fiction | |
70 | Szepczyński Kamil | Włocławek | Polska | Marsz NW - 5km | WTW Włocławek | |
71 | Zakrzewski Piotr | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | ||
72 | Mikucki Artur | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Drumet w Ruchu | |
73 | Walczak Wojciech | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg dzieci i mł. | ||
74 | Gawrońska Marta | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
75 | Krogulski Robert | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
76 | JÓŹWIAK MARIANNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
77 | JÓŹWIAK DOMINIK | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
78 | JÓŹWIAK ŁUKASZ | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
79 | PRACKA KATARZYNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
80 | PRACKI ZBIGNIEW WOJCIECH | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
81 | MARCINIAK HANNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
82 | WIŚNIEWSKA IWONA | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
83 | WIŚNIEWSKI JANUSZ | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
84 | BEDNARSKA MAŁGORZATA | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
85 | SZTERK EWA | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
86 | DAROSZEWSKA KRYSTYNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
87 | DOMAGALSKA MILENA | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | |
88 | Górniak Bartłomiej | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | #rusz4litery | |
89 | Górniak Jan | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | #rusz4litery | |
90 | Górniak Jakub | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | #rusz4litery | |
91 | Lipińska Lena | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | SP 20 Włocławek | |
92 | Lipiński Tymoteusz | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Przedszkole Akademickie przy PWSZ | |
93 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ANWILTEAM | |
94 | Mroczyński Marek | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
95 | Kanderski Sławomir | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | ||
96 | Olejnik Adam | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Refericon | |
97 | Marciniak Przemysław | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Anwil Team | |
98 | Grzegorzewska Anna | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
99 | Brzozowska Małgorzata | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
100 | Obrzanowski Igor | Zmość | Polska | Bieg dzieci i mł. | Juventus |
Wyświetleń: 8399