Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pasternak Marcin | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
2 | Makowski Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
3 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB Maratończyk Włocławek | |
4 | Kruszyński Wojciech | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | ||
5 | Brzeziński Marcin | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | ||
6 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB MARATOŃCZYK Włocławek | |
7 | Gronkowski Andrzej | wloclawek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | ||
8 | Matczak Anna | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB Maratończyk | |
9 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
10 | Dębicki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | ||
11 | Idczak-Wrzesińska Justyna | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
12 | Wrzesiński Kazimierz | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
13 | uzarska Sylwia | Bobrowniki | Polska | Bieg - Członkowie WKB | ||
14 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
15 | Braun Zbigniew Braun | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | ||
16 | Grąbczewski Grzegorz | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB Maratończyk | |
17 | Kurdubski Daniel | Warząchewka Polska | Polska | Bieg - Członkowie WKB | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
18 | Kanderski Sławomir | Włocławek | Polska | Bieg - Członkowie WKB | ||
19 | Pietrzak Michał | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Vectra Włocławek | |
20 | Kunecki Jan | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Bliźniaki & Spółka | |
21 | Frąckowiak Alan | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Bliźniaki & Spółka | |
22 | Kwiatkowski Igor | Powałkowice | Polska | Bieg dzieci i mł. | Bliźniaki & Spółka | |
23 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg dzieci i mł. | Przedszkole | |
24 | ZIĘTARSKI Staś | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg dzieci i mł. | LKS Vectra Włocławek | |
25 | Daniewska Alicja | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | LKS Vectra Włocławek | |
26 | Daniewska Tola | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | LKS Vectra Włocławek | |
27 | Obrzanowski Igor | Zmość | Polska | Bieg dzieci i mł. | Juventus | |
28 | Dobrowolski Piotr | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Szkoła Podstawowa Nr 20 we Włocławku | |
29 | Dobrowolski Jakub | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Przedszkole Akademickie | |
30 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | LKS Vectra Włocławek | |
31 | Czubak Błażej | Płock | Bieg dzieci i mł. | |||
32 | Gajoch Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci i mł. | Sp38 Bydgoszcz | |
33 | Wrzesińska Maria | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" we Włocławku | |
34 | Wrzesińska Barbara | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" we Włocławku | |
35 | Burmistrzak Małgosia | Wieniec | Polska | Bieg dzieci i mł. | ||
36 | Wojnowski Kamil | Choceń | Polska | Bieg dzieci i mł. | Unia Choceń | |
37 | Zakrzewski Piotr | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | ||
38 | Walczak Wojciech | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg dzieci i mł. | ||
39 | Górniak Jan | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | #rusz4litery | |
40 | Górniak Jakub | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | #rusz4litery | |
41 | Lipińska Lena | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | SP 20 Włocławek | |
42 | Lipiński Tymoteusz | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i mł. | Przedszkole Akademickie przy PWSZ | |
43 | Trzciński Mariusz | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | GKS FABIANKI | |
44 | Kotfas Piotr | Grodno | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP GRODNO | |
45 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
46 | Wysocka Izabela | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
47 | Augustyniak Kinga | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
48 | STAWICKI MAREK | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Drumet w Ruchu | |
49 | Polewski Zbigniew | Izbica Kujawska | Polska | Bieg główny - 5 km | SG SQUAD | |
50 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
51 | Wiliński Paweł | Krzewie | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP Krzewie | |
52 | Czubak Emilia | Płock | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
53 | Pająk Łukasz | Płock | Polska | Bieg główny - 5 km | MaMiSz | |
54 | Wajszczak Tomek | Cekanowo | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
55 | Błaszkowska Aneta | Obrowo | Polska | Bieg główny - 5 km | T.S. Opatrunki Toruń | |
56 | Chmielewski Marcin | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Biegacze Zazamcze | |
57 | Wesołowska Katarzyna | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
58 | Jabłońska Oliwia | lubień Kujawski | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
59 | Piotrowski Damian | Krzewie | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP Krzewie | |
60 | Rybarski Łukasz | Płomiany | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
61 | Wiśniewska Anna | Lipno | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
62 | Betlińska Agnieszka | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
63 | Błaszczak Stanisław | Skępe | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
64 | Kamińska Monika | Rumunki Witkowskie | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
65 | Jetter Piotr | Fabianki | Polska | Bieg główny - 5 km | UKS Cyprianka | |
66 | Szydłowska Renata | Brześć Kujawski | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
67 | Zielmachowicz Dominik | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Anwil Team | |
68 | Brzeziński Kamil | Kowal | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
69 | Burmistrzak Agata | Wieniec | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
70 | Gontarska Katarzyna | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
71 | Wesołowski Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
72 | Antonowicz Marcin | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
73 | Graumann Janusz | CHODECZ | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
74 | Wojciechowska Anna | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Figuranka-mobilny dietetyk | |
75 | Jarzęcki Sławomir | Brześć Kujawski | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
76 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Pulp Fiction | |
77 | Piernikowski Damian | Lubanie | Polska | Bieg główny - 5 km | GKS FABIANKI | |
78 | Mikucki Artur | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Drumet w Ruchu | |
79 | Gawrońska Marta | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
80 | Krogulski Robert | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
81 | Górniak Bartłomiej | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | #rusz4litery | |
82 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ANWILTEAM | |
83 | Mroczyński Marek | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
84 | Olejnik Adam | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Refericon | |
85 | Marciniak Przemysław | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Anwil Team | |
86 | Zagłoba Justyna Zagłoba | Łódź | Polska | Bieg główny - 5 km | Polski Street Szop | |
87 | Pokora Rafał Pokora | Szpetal Górny | Polska | Bieg główny - 5 km | GKS FABIANKI | |
88 | Grzegorzewska Anna | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
89 | Brzozowska Małgorzata | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
90 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | |
91 | Gdańska Aneta | Kowal | Polska | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | |
92 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | Marsz NW - 5km | ||
93 | Troniarz Grażyna | Raszyn | Polska | Marsz NW - 5km | ||
94 | Woźniak Irena | Włocławek | Polska | Marsz NW - 5km | ||
95 | KURCZEWSKI PAWEŁ | ŁĘCZYCA | Polska | Marsz NW - 5km | ||
96 | KURCZEWSKA ANNA | ŁĘCZYCA | Polska | Marsz NW - 5km | ||
97 | Nowakowska Magdalena | WŁOCŁAWEK | Polska | Marsz NW - 5km | ||
98 | Galczak Ewa | Janikowo | Polska | Marsz NW - 5km | ||
99 | KRIGER ROMAN | PAPOWO TORUŃSKIE | Polska | Marsz NW - 5km | ROMKI | |
100 | SZYDŁOWSKI Grzegorz | Brześć Kujawski | Polska | Marsz NW - 5km |
Wyświetleń: 8402