Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 uzarska Sylwia Bobrowniki Bieg - Członkowie WKB Maratończyk WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
2 Kunecki Dariusz Włocławek Bieg - Członkowie WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek
3 Jasiński Sylwester Lipno Bieg - Członkowie WKB Maratończyk WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
4 Pilip Wojciech Włocławek Bieg - Członkowie WKB Maratończyk WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
5 Pasternak Marcin Włocławek Bieg - Członkowie WKB Maratończyk selek team WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
6 Grudziński Maciej Włocławek Bieg - Członkowie WKB Maratończyk WKB Maratonczyk Włocławek / Portofino***
7 Marciniak Witold Włocławek Bieg - Członkowie WKB Maratończyk WKB Maratonczyk Włocławek
8 Bocheński Oliwier Fabianki Bieg dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa w Cypriance
9 Bocheński Bartosz Fabianki Bieg dzieci i młodzieży
10 ŁADOŃ Julia Inowrocław Bieg dzieci i młodzieży
11 Lipińska Lena Włocławek Bieg dzieci i młodzieży SP 20 Włocławek
12 Lipiński Tymoteusz Włocławek Bieg dzieci i młodzieży Przedszkole Akademickie przy PWSZ
13 Lipiński Leon Włocławek Bieg dzieci i młodzieży Żłobek Żytnia
14 Pietrzak Weronika Włocławek Bieg dzieci i młodzieży
15 Wojciechowska-lamsallak Marysia Włocławek Bieg dzieci i młodzieży LKS Vectra Włocławek
16 Wojciechowska-lamsallak Joanna Włocławek Bieg dzieci i młodzieży LKS Vectra Włocławek
17 Szepski Tomasz Włocławek Bieg dzieci i młodzieży
18 Zieliński Oskar Rakutowo Bieg dzieci i młodzieży
19 Krusinowski MATEUSZ WLOCLAWEK Bieg dzieci i młodzieży LKS Vectra Włocławek
20 Niżewski Oktawian Babiak Bieg dzieci i młodzieży SP Babiak
21 Niżewska Maja Babiak Bieg dzieci i młodzieży SP Babiak
22 Gwizdalska Martyna Włocławek Bieg dzieci i młodzieży
23 Woźniak Alicja Włocławek Bieg dzieci i młodzieży
24 Kędzierski Patryk Włocławek Bieg dzieci i młodzieży SP DLUGOSZ
25 Wasiak Jakub Marki Bieg dzieci i młodzieży
26 Wasiak Ignacy Marki Bieg dzieci i młodzieży
27 Wasiak Antoni Marki Bieg dzieci i młodzieży
28 Pasternak Bartosz Włocławek. Bieg dzieci i młodzieży Dwunastka Włocławek
29 Wyszyńska Barbara Chełmica Cukrownia Bieg dzieci i młodzieży
30 Kotfas Piotr Grodno Bieg główny - 5 km OSP GRODNO
31 Mikucki Artur Włocławek Bieg główny - 5 km Drumet w Ruchu
32 Braun Zbigniew Włocławek Bieg główny - 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
33 Mroczyński Marek Włocławek Bieg główny - 5 km
34 Sołtysiński Marcin Włocławek Bieg główny - 5 km Pulp Fiction
35 Gronkowski Andrzej wloclawek Bieg główny - 5 km WKB Maratonczyk Włocławek
36 Przybylski Rafał Kutno Bieg główny - 5 km Przybyl-Kutno
37 Błaszczak Stanisław Skępe Bieg główny - 5 km
38 Chaberski Ireneusz Włocławek Bieg główny - 5 km WTW Włocławek
39 Chmielewski Marcin Włocławek Bieg główny - 5 km Biegacze Zazamcze
40 Makowski Krzysztof Włocławek Bieg główny - 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
41 Blachowski Zbigniew Lipno Bieg główny - 5 km GKS Fabianki
42 Sieczka Paweł Włocławek Bieg główny - 5 km
43 PROKOPOWICZ Nił WŁOCŁAWEK Bieg główny - 5 km WKB Maratończyk Włocławek
44 Pajęcki Adam KOWAL Marsz Nordic Walking - 5km Parakulos Kowal
45 Czopek Jaroslaw EŁK Marsz Nordic Walking - 5km Maratonka
46 Gdańska Aneta Kowal Marsz Nordic Walking - 5km Parakulos Kowal
47 ROSIŃSKA WIESŁAWA KOWAL Marsz Nordic Walking - 5km Parakulos Kowal
48 BAZELA HENRYKA Kowal Marsz Nordic Walking - 5km Parakulos Kowal
49 Jasinska krystyna jasinska Kowal Marsz Nordic Walking - 5km PARAKULOS - KOWAL
50 Szepczyński Kamil Włocławek Marsz Nordic Walking - 5km WTW Włocławek
51 Wrześniak Barbara Kowal Marsz Nordic Walking - 5km Parakulos Kowal
52 Paszke Tomasz Paszke Gorzno Marsz Nordic Walking - 5km


Wyświetleń: 3667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ